Zwolennicy Szełemeja z powiatu oleśnickiego zadowoleni

  • 16.10.2021, 17:30
  • rpr
Zwolennicy Szełemeja z powiatu oleśnickiego zadowoleni
Na profilu Platforma Obywatelska Powiatu Oleśnickiego cytat z wypowiedzi Tuska już się pojawił.

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej, w wywiadzie dla Gazety Wyborczej powiedział między innymi: "Ale gdybym mieszkał na Dolnym Śląsku, to głosowałbym na Romana Szełemeja".

Ten cytat umieszczono już na profilu Platformy Obywatelskiej Powiatu Oleśnickiego, który jest prowadzony przez zwolenników Szełemeja. 

Przypomnijmy, że jego kontrkandydatem na szefa Platformy Obywatelskiej w regionie dolnośląskim jest Michał Jaros.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joe Black
Joe Black 18.10.2021, 09:00
Może czas aby Panorama Oleśnicka zrobiła jakieś porównanie, co koalicja PIS&Bronson w mieście i powiecie zmieniła przez ostatnie kilkanaście miesięcy. Co zmieniono na lepsze? Co poprawiono? Co działa lepiej? etc....... Tylko nie chodzi o jakieś foty z wprowadzenia profilaktyki jelita grubego lub co burmistrz z paprotką zrobił (gdzie bywał i co widział.........mądra głowa.... wszystkie drogi do pacanowa). Chodzi bardziej o Atol, skatepark, mikołajczyka, szpital, pensje maryny co nic nie robi, można zerknąć na inwestycje drogowe w mieście i co najważniejsze w powiecie. Tam ostatnimi czasy jest jeden priorytet: tu chodniczek, tam chodniczek tu mieszka radny tam wójt. Nie dajcie się prosić i zróbcie coś takiego bo może ja widzę wszystko w czarnych kolorach, a tak nie jest.
BJW
BJW 18.10.2021, 08:47
Dobrze, że nie mieszka Pan na Dolnym Śląsku...
Joe Black
Joe Black 17.10.2021, 19:58
Roman Szełemej to kandydat gwarantujący normane funkcjonowanie struktur regionalnych Platformy Obywatelskiej. Bez kombinowania i farbowania się na innych wg potrzeby. Tego Platformie trzeba, nowego ale doświadczonego spojrzenia na samorząd. Tu, teraz i na przyszłość potrzeba przyzwoitości. Tak, aby tacy malutcy pseudo znawcy jak w Oleśnicy zrozumieli, że nie sprzedaje się własnych poglądów, wlasnego honoru za czapkę śliwek. Najlepszym dowodem na to niech będzie to co syalo się w Oleśnicy ( mieście i powiecie) na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Wewnętrzna wojna, sojusz spoconego z pisem w mieście, tski sam nakazany sojusz w powiecie. I co ???? Co farbowane lisy osiągnęły? Co takiego wielkiego zrobiły? Jaka zmiana na lepsze nastąpiła?! ZERO, ZERO, ZERO!!!! Skandal w szpitalu, skandal w atolu, skandal w zdp - bo jak inaczej nazwać sytuacje ze nie zrobiono na drogach nic. Po za tym ze sklocono załogę. To sa rządy nieudaczników nic więcej. Pytam jeszcze raz, CO DOBREGO ZROBIONO PRZE OSTATNI ROK????!!!!!! Mieszkańcy widzą i wiedzą.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.10.2021, 11:50
Nie gadać tyle, pogonić Bronsia i ratować Oleśnicę
Gucio
Gucio 17.10.2021, 10:09
Upadek PO to zasługa Tuska.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 17.10.2021, 11:00
Wyobraź sobie, że mam ... identyczne zdanie. W tej chwili Tusk pełni rolę kamienia młyńskiego uwiązanego do "szyi" Platformy.
O, Q!
O, Q! 18.10.2021, 08:08
Chyży rój wielki a tylko dwa bąbelki. Bąbelek Jaros, bąbelek Szełemej.
w pis+du
w pis+du 18.10.2021, 08:22

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ciekawy
ciekawy 17.10.2021, 11:30
Ciekawe jakie masz zdanie na temat naszego jaśnie panującego malutkiego mesjasza jarosława?
móżyn-albinos
móżyn-albinos 17.10.2021, 11:48
Jak takiś ciekawy, to włóż sobie nos do ... gorącej kawy!
wszystko na ten temat
wszystko na ten temat 18.10.2021, 08:22
Wiadomo, pisokomunistyczny katolib!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 17.10.2021, 09:19
Oto jak działa "demokracja" w Platformie! Członkowie PO w Oleśnicy zachowują się jak nierozgarnięte dzieci. Nie mogą mieć własnego zdania, tylko i wyłącznie obowiązują wytyczne "wodza". Trzeba im koniecznie powiedzieć na kogo mają głosować, bo inaczej podpadną u "króla Europy" i koniec z prowincjonalną karierą polityczną
Holistycznie
Holistycznie 18.10.2021, 07:43
To dokładnie tak samo w bronsiowym ORS....
dobre
dobre 17.10.2021, 10:41
A niby w pisokomunie inaczej hipokryto?
Gucio
Gucio 17.10.2021, 10:11
Móżyn. Ale taka jest każda partia w Polsce. A PiS to już szczególnie. W Polsce nie ma partii w której dół tworzy górę. W Polsce w każdej partii dół musi służyć górze. jedynie w lewicy wprowadzono kadencyjność przywództwa.
Bananan
Bananan 16.10.2021, 23:41
Platforma to nadal dziadocen. Schetyna "nie jestem za aborcja", Kidawa "jestem za stara na feministke", Tusk "rozwazymy zwiazki partnerskie". No nie. Tym nie wygracie
Bosman Mat
Bosman Mat 16.10.2021, 22:21
Wóz albo przewóz. Zobaczymy czy Grzegorz Schetyna ma jeszcze wiatr w żaglach czy już polityczna flauta
.
. 16.10.2021, 20:03
Koniec kolaboracji z PiS panie fryzjer
Oszukany wyborca.
Oszukany wyborca. 16.10.2021, 19:39
Oj! układowcy mają ciepło. Maryśki , Edytki, Grażynki i itp mają cieplutko.
a babcia miała by wąsy..
a babcia miała by wąsy.. 16.10.2021, 18:42
Żeby gdyby, to by w piecu rosły grzyby...
Profos
Profos 16.10.2021, 18:18
Gdyby mieszkał na Dolnym Śląsku to już bym siedział !

Pozostałe