Atak nożownika w Oleśnicy. Dwie osoby ranne. Kobieta jest w stanie ciężkim

  • 15.10.2021, 20:43
  • OAI
Atak nożownika w Oleśnicy. Dwie osoby ranne. Kobieta jest w stanie ciężkim fot. Aleksander Białoskórski
Do ataku doszło ok. godz. 19 na Krzywoustego, na wysokości ulicy Kościuszki, w pobliżu budynku, w którym mieści się magiel.

- Dwie osoby zostały dźgnięte nożem w Oleśnicy. Obu udzielono pomocy medycznej, obie trafiły do szpitala. 36-letni domniemany sprawca został zatrzymany - powiedziała portalowi olesnica24.com asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa powiatowej policji.

Poszkodowani to kobieta i mężczyzna. Młoda kobieta jest w ciężkim stanie.

"Świadkowie mówią, że do wysiadających z auta mężczyzny i kobiety podszedł inny mężczyzna i ugodził oboje nożem. Kobieta upadła na chodnik. Mówią też, że wszyscy troje mieszkają w tym miejscu a sprawca od dłuższego czasu leczył się psychiatrycznie" - podaje nolesnica.pl.

Policja pracowała na miejscu pod nadzorem oleśnickiej prokuratury. W sobotę rozpoczną się przesłuchania podejrzanego i zostanie sporządzony wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

OAI

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Chore prawo
Chore prawo 18.10.2021, 12:10
Bronił się dźgając bezbronnych ludzi? Przecież to kpina.
patologia pierdzieszewska
patologia pierdzieszewska 17.10.2021, 22:45
Każdy łysy kark kibolski nosi ze sobą 'nóż'...do obrony własnej oczywiście!
Jan
Jan 17.10.2021, 16:43
Leczony psychiatrycznie z ciekawym skutkiem! Gdyby bral zapisane leki(byl kontrolowany) nie chodzilby z 10cm nozem. Teraz obserwacja, opinia specjalisty i na wolnosc...Tylko nie zapomnijcie oddac mu noz.
dekolt
dekolt 17.10.2021, 22:27
Też nosze z soba scyzoryk z ostrzem ok 10 cm. Używam go w pracy i w codziennych czynnościach. Czyli mam go nie nosić? Czy Imię Jan ma oznaczać najczęściej bezmózga?
Gucio
Gucio 17.10.2021, 17:58
Jan. Ja też mam zwyczajowo przy sobie w aucie kilka noży. Ba ten do krojenia pieczywa ma ok 30 cm . I co ty na to ? Też mam brać lekarstwa pod kontrolą ?
By
By 16.10.2021, 10:35
Oleśnica toniebespieczna często się dzieje zło to trzeba tępić to zło patologiczne gdzie policja i Burmistrz mało się interesuje ta patologią duży procent jest patologi trzeba zapobiegać takiemu chuliganskie ibadyckim zachowaniami

dekolt
dekolt 17.10.2021, 22:29
Chodziłeś do szkoły czy tylko na wieczorowe kursy? Może nie kompromituj sie juz wpisami... co?
Kali pisać...
Kali pisać... 16.10.2021, 18:39
To chyba jakieś nietrafione tłumaczenie z translatora googlowskiego...
ciekawy
ciekawy 16.10.2021, 10:46
A którą tyś szkołę podstawowę kończył i ile klas zaliczyłeś?
Kibic Piotr
Kibic Piotr 15.10.2021, 22:52
Sttasza nasz uchodzcami a tymczasem polski bialy heteroseksualny mezczyzna atakuje nożem olesniczan
?
? 16.10.2021, 11:09
skąd wiesz ,że hetero, może to zbok
ciekawy
ciekawy 15.10.2021, 21:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Gucio
Gucio 16.10.2021, 16:16
ciekawy. Pan Krzysztof jest stworzony do wyższych celów. Zaraz nazwie ciebie tchórzem itp itd. Dostaniesz po oczach jakim to on był łącznikiem miedzy Saksonią a Dolnym Śląskiem.
Gucio
Gucio 15.10.2021, 21:38
Takie rzeczy były, są i będą. Oby było ich jak najmniej. W Norwegii jakiś idiota z łuku zabił 5 osób. Więc to nie tylko przypadłość uchodźców jak twierdzą niektórzy.
dr L.
dr L. 15.10.2021, 21:46
Ojtam, to był napewno 'patriota' z bojówek pislamskich bączkiewicza!
Szmal od Kaczki
Szmal od Kaczki 16.10.2021, 18:40
Bolkiewicza jak już co...
Lex
Lex 16.10.2021, 17:16
dr anus daj na wstrzymanie
Gucio
Gucio 16.10.2021, 07:37
dr L. Dostali od rządu kilka milionów na zakup siedziby. Pierwszy taki przypadek aby udzielono wsparcia na zakup siedziby. Po pewnym czasie( inny rząd) mogą sprzedać i mieć na kilka lat działalności.
Roza olesnicka
Roza olesnicka 15.10.2021, 21:29
Za Kolacinskiego takich rzeczy nie bylo.
Gucio
Gucio 16.10.2021, 07:39
Roza olesnicka. Tak. 1 marca w obecności Kołacińskiego, Piechówki i proboszcza Ozimka krzyczano "a na drzewach zamiast liści będą wisieć .." Czy to nowy rozdział ewangelii KK ?
amen
amen 16.10.2021, 11:26
dokończ-komuniści i oby się spełniło
Gucio
Gucio 16.10.2021, 16:18
Amen. Najsłynniejszym komunistą był Chrystus. Żył we wspólnocie z apostołami. Rzekomo nie miał żony i dzieci. (brak danych za okres 16-30 lat życia Chrystusa) Wino, chleb i ryby dawał za darmo.
dobre
dobre 15.10.2021, 21:38
Hmm..za dr misia nie było łysych karków kibolskich?
w pis+du
w pis+du 15.10.2021, 21:27
Czy to kolejny atak łysego karka kibolskiego 'znanej' drużyny?

Pozostałe