Wybory w Platformie: Jarosław Polański kontra Wojciech Paszkowski

  • 13.10.2021, 19:30
  • rpr
Wybory w Platformie: Jarosław Polański kontra Wojciech Paszkowski
Oto oświadczenie nadesłane do portalu olesnica24.com przez Wojciecha Paszkowskiego:

"Za 10 dni odbędą się wybory wewnętrzne w Platformie Obywatelskiej RP. Chciałbym poinformować, że zdecydowałem się wystartować w wyborach na funkcję szefa powiatowych struktur PO w powiecie oleśnickim. Moim kontrkandydatem jest samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem, powiatowy radny Jarosław Polański.

Jednocześnie pragnę podkreślić, że jedynym właściwym kandydatem na stanowisko przewodniczącego regionalnych struktur Koalicja Obywatelska Dolny Śląsk jest Michał Jaros - zawsze w 100% zaangażowany w sprawy lokalnych społeczności i poszczególnych mieszkańców".

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bezcenne
bezcenne 19.10.2021, 22:55
Komentarze piso-katolibów!
za
za 14.10.2021, 19:27
Co Ty pieprzysz Cx????? Jakie osiagniecia ma Polanski??? JAKIE ????? Siedzenie za stolikiem i obrastanie. Glos na Radzie zabiera raz na rok bo nie ma co powiedxiec a raczej nie ma odwagi mowic, pytac. Za to ma odwage urzadzac swoje uklady. Natomiast p. Szelemej JAK NAJBARDZIEJ TAK! W tym miejscu mozemy mowic o wielkich sukcesach i odwadze: w mowie w mysli i w dzialaniu. Za Polanski.....niech sobie spokojnie je i sie uklada. Byle nie na lewym boku.
Cx
Cx 14.10.2021, 15:45
Wybór jest jeden Polański i następnie Szełemej
Za nimi stoi doświadczenie i osiàgnięcia!!
Wojtek jeszcze za wcześnie trzeba pierw nauki
i zdobyć doświadczenie!!
JAnusz
JAnusz 14.10.2021, 15:06
Członkowie powiatowo-miejscy PO, nie jest was aż tak dużo ale nie aż tak mało, żebyście nie mieli jednego mocnego kandydata na szefa, który byłby lepszy od tych dwóch członków tej partii, dochodzi do jakiejś bratobójczej walki o stołek szefa struktur powiatowych, który jest pokłosiem wyborów regionalnych. Dalej zajmujcie się sobą, stad sondaże na poziomie 25%
Kiepsko to wyglada
RSM
RSM 14.10.2021, 11:56
Dobre pytanie!
olo
olo 14.10.2021, 11:48
Kim naprawdę jest ten Paszkowski?
Gucio
Gucio 14.10.2021, 09:09
Wojtek. Wysyłając takie oświadczenie do Panoramy i Olesnica24 ośmieszyłeś swoje ugrupowanie. Twoim zadaniem było dotarcie do garstki członków swojego ugrupowania. Twoim zadaniem było przekonanie ich, że rzekomo jesteś lepszy i jak chcesz poprowadzić swoje ugrupowanie aby odbić PiS Oleśnicę. Ile osób z tego portalu jest członkami twojego ugrupowania i jaki wpływ mamy na wybór ? Swoim oświadczeniem spowodowałeś , że jakiś idiota pod nickiem "Tusku Chudy Rój" pokazuje katolicką miłość bliźniego swego. Mi nic do wyborów w twoim ugrupowaniu. Staraj się do swoich racji przekonać członków twojego ugrupowania a nie nas. W moim subiektywnym przekonaniu żałośnie wypadłeś w tym oświadczeniu.
Tusku Chyży Rój
Tusku Chyży Rój 14.10.2021, 14:42
Ten facet z tym swoim "Mi" to pewnie taki bój w hucie Lenina??
w pis+du
w pis+du 14.10.2021, 23:33
No i chamisko katolibskie znowu zabłysnęło!
?
? 14.10.2021, 23:20
Skąd u faceta but Lenina? Fakt, był w Moskwie.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.10.2021, 15:13
Do @Tusku. Prezentujesz typowo katolicką miłość bliźniego swego. Co tobie czy mi i innym do wyborów w PO ? Co mi i innym do wyborów w PiS ? To zadanie do członków. Natomiast inni i ja możemy przyjąć do wiadomości ich wybór (niezależny od naszej woli) i zastanowić się jak przełoży się to na politykę w Oleśnicy czy w Polsce. Ile na tym skorzystamy a ile stracimy. Masz jakiś opór materii.
to jest jakieś chore
to jest jakieś chore 14.10.2021, 23:35
Nie rozumiem @zw, jak takie chamisko może chodzić do kościółka i jeszcze ksiundz daje mu napewnorozgrzeszenie na spowiedzi...
!
! 14.10.2021, 17:02
Upraszczając – mnie używamy na początku zdania, mi w środku i na końcu (oczywiście gdy na znajdujący się w tej pozycji zaimek padnie akcent, użyjemy formy dłuższej). Mi możemy użyć na początku zdania składowego, jeśli poprzedza go akcentowany spójnik. Masz rację z zadaniu dla członków PO. Tylko, że to prawdziwy chór wujów.
Tusku Chudy Rój
Tusku Chudy Rój 13.10.2021, 22:58
" Chcesz być sługą Niemca I Ruska popieraj D. Tuska" - tak leciało na pasku " W tyle wizji"
PO CHÓR WUJÓW
PO CHÓR WUJÓW 19.10.2021, 22:43
” Rudy ojciec. Rudy dziadek. Rudy ogon to mój spadek. Bo ja jestem rudy lis. Ruszaj stąd, bo będę gryzł” Jan Brzechwa

POCHÓR WUJÓW
POCHÓR WUJÓW 20.10.2021, 08:14
Rudy dziadek też z Wermachtu.
w pis+du
w pis+du 20.10.2021, 08:28
Ty chory psychicznie piso-katolibie, ile razy jeszcze powtórzysz to kłamstwo wypowiedziane kiedyś przez 'pieska' kurskiego?
dobre
dobre 19.10.2021, 23:08
Masz na myśli pewnego lokalnego doktora...'farbowanego lisa'?
Gucio
Gucio 20.10.2021, 00:23
Dobre. Gdy byłem na emigracji w Niemczech to na Polaków którzy pzrebywali tam na tzw pochodzenie ( rodzina Kazia) mawialiśmy "farbowane lisy".
Wszystko
Wszystko 13.10.2021, 23:53
Ale z ciebie karolińskie chamsko!
Tusku Chyży Rój
Tusku Chyży Rój 14.10.2021, 08:51
Odezwał się sługus Niemca i Ruska.
Powodzenia
Powodzenia 13.10.2021, 22:31
Panie Wojtku, lepszy wybór pan niż kontrkandydat. Nie mam nic przeciwko nikomu, ale czas na młodych!!!
K
K 14.10.2021, 07:45
Wojtuś niech najpierw cokolwiek pokaże. Przede wszystkim on jako dziennikarz polityk jest mało wiarygodny
Porównanie
Porównanie 13.10.2021, 23:53
A Polanski co, niby stary jest? Nawet jeśli nie jest już młody, to przynajmniej jest uczciwy, rzetelny i pracowity. Nie zapominając o doświadczeniu. I zaufaniu, jakim cieszy się od lat. A kontrkandydat? Czym zasłynął? Fakenewsami?
Max
Max 13.10.2021, 22:30
Nie przy jedzeniu, no jak Boga kocham, no!
Ewa Drzyzga
Ewa Drzyzga 13.10.2021, 22:09
Wojtku, urzekła mnie twoja historia ....
;-)
;-) 13.10.2021, 23:56
Sprawa dla reportera. Byłego reportera.
ORMO
ORMO 14.10.2021, 07:19
Ochotniczy Redaktor Mojej Oleśnicy ....
Pl
Pl 13.10.2021, 20:52
Panie Paszkowski proszę skorygować swoje oświadczenie w kwestii na jaką funkcję kandyduje Michał Jaros. To co Pan napisał to kompromitacja. Podpowiem - Jaros i Szełemej kandydują na przewodniczącego Regionu Platformy Obywatelskiej RP. A nie Koalicji Obywatelskiej......
Ha ha ha
Ha ha ha 13.10.2021, 22:18
A skąd on ma to wiedzieć?! Przecież ktoś mu to pewnie napisał...
Mnie już nic nie zdziwi
Mnie już nic nie zdziwi 13.10.2021, 20:52
A może to całe zamieszanie z podziałem oleśnickiej Platformy to maskarada i role już dawno zostały podzielone?
Zer
Zer 13.10.2021, 20:15
Jaros to pcha się wygląda że go nie chcą nigdzie sam się przepycha to jest strasznie śmieszne jak w kabarecie ta Olesnica to jak cyrk
Zenek
Zenek 13.10.2021, 20:11
Te Paszkowski tobrat reportera on pracuje w policji i przepycha się on jest radnym jakie ma plany dobre na miasteczko co jest z ugrupowania PO
Po co się rozdrabniać
Po co się rozdrabniać 13.10.2021, 20:08
Szefa powiatowych struktur czy za jednym zamachem na starostę?
Bolek
Bolek 13.10.2021, 20:07
Kto jest ten Polanski co on reprezentuje i kogo a Jaros toobibok skacze to tutaj gdzie będzie lepiej taką ma opinie jakie wyksztalcenie ma z jakiego miasteczka pochodzi tacy co skaczą to są skoczkami i mają dwa oblicza charakteru tacy ludzie mieszkają wtym miasteczku
KokoSzanel
KokoSzanel 13.10.2021, 20:00
brawo Wojtek!!! Działaj
O
O 13.10.2021, 19:45
Jaros to opcja PiS
Egon
Egon 13.10.2021, 19:41
Przecież on popiera Bronsia i układ z PIS. Może pomylił partie?

Pozostałe