Nowy radny w Twardogórze

  • 12.10.2021, 12:23
  • OAI
Nowy radny w Twardogórze
Komitet burmistrza będzie miał kolejnego radnego.

W niedzielę 10 października br. odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Twardogórze (powiat oleśnicki) w okręgu nr 1, obejmującym sołectwo Grabowno Wielkie.

W głosowaniu oddano następujące liczby głosów ważnych:

  • Andrzej Adam Bednarski zgłoszony przez KWW ANDRZEJ BEDNARSKI, Lista nr 1 - 147 głosów,
  • Marek Robert Szewczyk zgłoszony przez KWW GMINA TWARDOGÓRA Z POMYSŁEM, Lista nr 2 - 181 głosów.

Radnym Rady Miejskiej w Twardogórze został Marek Szewczyk z komitetu burmistrza Pawła Czulińskiego. Przypomnijmy, że Andrzej Bednarski był wcześniej rajcą, ale jego mandat został wygaszony.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

On
On 13.10.2021, 21:26
Do " zadowolony" To nie komuna,za czasów której asfaltowalo się piękne,nawet zabytkowe bruki z kamienia naturalnego.Pan Potyrala w trzy kadencję burmistrzowania w naszym mieście i gminie nie zrobiło tyle ile młody,kreatywny i ambitny młody człowiek,jakim jest Pan Burmistrz Czulinski.Mieszkancy oczekują poprawy dostępności do lekarzy i poprawy jakości ich usług.Z całym szacunkiem ,ale dotąd było ..miernie.Aby nie obrazić ani Pani Kierownik,ani Rady Społecznej SPZOZ w Twardogorze.
Zadowolony
Zadowolony 13.10.2021, 11:52
Szanowny Rynek 8. Asfalt nie na kilku ale na kilkunastu ulicach, pompowanie kasy nie dla Kościoła tylko na budynek naszej świątyni, a odsyfianie elewacji wspólnot mieszkaniowych powinno być robione z wpłat na fundusz remontowy a nie z pieniędzy gminnych. Moim zdaniem mamy nareszcie burmistrza, który wie za co mu się płaci wynagrodzenie.
On
On 13.10.2021, 10:31
Przecież wybory się odbyły i demokratycznie został wybrany nowy redny.Gratulacje.A Pan Burmistrz Czulinski ze swoimi radnymi w czasie tylko trzech lat samorządu pokazał ile inwestycji można zacząć i dokończyć z sukcesem.Mieszkancy są zadowoleni i to jest najważniejsze.Pamietamy dożynki w Sosnowcu gdzie Pan Potyrala odizolował się ze swoimi ciałami w osobnym namiocie od " pospólstwa".Ten burmistrz jest otwarty dla mieszkańców.Nie było Dni Twardogóra więc miał prawo i przyzwolenie społeczne na pokrycie kosztów tej imprezy.
Rynek 8
Rynek 8 12.10.2021, 16:07
Powoli burmistrz wykańcza opozycję w Radzie Miasta. To już pachnie dyktaturą. A opozycja podkuliła ogon i trwa. I patrzy, jak burmistrz zbija kapitał polityczny, bo się nie łudźmy - to odskocznia do politykierstwatakiego, jakie uprawia PiS. To bicie piany na sesjach na każdy temat. Facet ma zdolności oratorskie, pełne zezwolenie radnych na wtrącanie się w każdym czasie i na każdy temat na sesji. Ostatnie INFO Twardogóry to wypisz, wymaluj TVP Info i czerwone paski. Na razie to tylko szumne wypowiedzi i obietnice. Real jest taki, że efekt to asfalt na kilku ulicach. No i pompowanie kasy do Kościoła. Homilia burmistrza na mszy dożynkowej, wygłoszona z ambony ,kosztowała podatnika 25000 zł niby na remont elewacji. Elewacje budynków wspólnot mieszkaniowych gminy mogą stać zasyfiałe.

Pozostałe