Gaudeamus seniorów z UTW w Oleśnicy

  • 12.10.2021, 10:45
  • OAI
Gaudeamus seniorów z UTW w Oleśnicy
W wypełnionej do ostatniego miejsca oleśnickiej sali widowiskowej odbyła się inauguracja kolejnego roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Chór UTW odśpiewał  tradycyjne Gaudeamus. Witająca studentów oraz zaproszonych gości prezes UTW Teresa Markiewicz powiedziała:

Jesteśmy elitarnym stowarzyszeniem 50 plus, jesteśmy z tego dumni a o powodzeniu stowarzyszenia świadczy rosnąca liczba jego członków.

Burmistrz Jan Bronś potwierdził słowa prezes, mówiąc:

To prawda, że jesteście elitą a w imieniu oleśnickiego samorządu deklaruję, że zawsze możecie na nas liczyć

Wicestarostwa Stanisław Stępień gratulował członkom UTW świetnie rozwijającej się działalności na wielu poziomach i wielu obszarach.

Bezpośredni kontakt człowieka z człowiekiem i rodzące się przyjaźnie to rzecz najważniejsza w życiu, której nie zastąpią ani komputery, ani telefony komórkowe. Gratuluję dotychczasowych osiągnięć i udanego nowego roku akademickiego

- mówił do zebranych w sali.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

OAI

Zdjęcia (51)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 12.10.2021, 17:09
Wnukami się zajmijcie, bo dzieci bezpańsko biegają. W ***ch wam się poprzewracał, w głowach wam namącili, bzdury o wiecznej młodości wcisnęli. Popatrzcie w lustra i nie ośmieszajcię się, Babcie i Dziadkowie. Wy tam siedzicie a wasze wnuki lądują jak bezpańskie pieski, lądują w psychiatrykach dla dzieci. Obudźcie się. Przestańcie błaznować i wejdźcie w role, które z racji wieku są wam przypisane jak to było od wieków, czyli bądźcie Babciami i Dziadkami dla waszych zagubionych w tym oszalałym świecie wnuków. Bądźcie dla nich wzorem i przykładem.
wolny staruszek
wolny staruszek 12.10.2021, 22:23
Zakompleksiona stara babcio widać że Twoje dzieci zwiazały Ciebie z wnukami a sami kożystaja z zycia, którego Ty widać nie masz, tylko na starość siedzisz w domu nie widząc świata. Nie miałaś wolności za młodu to i teraż jesteś niewolnikiem wnuków a twoje dzieći śmieją się z Ciebie ciesząc się że mają służącą.
Czytelnik
Czytelnik 12.10.2021, 13:24
Wygląda na to, że w Oleśnicy covida już nie ma, studenci III wieku nie boją się zarażenia więc maseczki do fikcja. W ogólnopolskiej gazecie należy pokazać jak w Oleśnicy świętuje się w pandemii. Trochę wstyd na tak lekceważącą postawe. Jak być nie powinno, zły przykład dają rządzący z pierwszego rzędu.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 12.10.2021, 11:59
Moi najwierniejsi żołnierze ..... Moje Sonderkommando ....

Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw mojej władzy, niech będzie pewny, że mu tę rękę moja władza odrąbie, w interesie klasy emeryckiej, w interesie chłopstwa pracującego na działkach i "inteligencji", w interesie walki o podwyższenie mojej stopy życiowej, w interesie dalszej autokratyzacji naszego życia, w interesie naszej sitwy.

Pozostałe