Działaczka z Oleśnicy przemawia na proteście nauczycieli

  • 10.10.2021, 13:15
  • OAI
Działaczka  z Oleśnicy przemawia na proteście nauczycieli Fb Laura Kwoczała (Fot. Dorota Łoboda / Karolina Jackowska dla Wolna Szkoła / Jan Cieślak)
W Warszawie manifestowali, pod egidą Związku Nauczycielstwa Polskiego, nauczyciele. Obecna była na ich wiecu i przemawiała Laura Kwoczała z Oleśnicy, asystentka posłanki z klubu Koalicji Obywatelskiej. Oto post działaczki:

"Całym sercem z nauczycielkami i nauczycielami. Tak jak powiedziałam: gdyby nie Wy, nie byłoby mnie dziś w tym miejscu. To Wy kształtujecie społeczeństwo. Należy Wam się ogromny szacunek za trud, który w to wkładacie. Godna płaca i godna praca powinny być priorytetem Ministerstwa Edukacji i Nauki – a nie ideologizacja oświaty i odbieranie autonomii.

Chcemy edukacji, nie indoktrynacji! Chcemy szacunku i godnych płac!

Mam dosyć opluwania, dehumanizacji i pogardy.

Bo szkoła musi być dla każdej i każdego. Szkoła musi być wolna od nacisku władzy jednej partii. Szkoła musi być po prostu wolna!

Dziękuję ZNP za niezłomność, organizację i szansę na powiedzenie kilku słów od siebie, od serca!".

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

no tak
no tak 11.10.2021, 18:19
To wstyd że nauczyciele tak są ideologiczni a przewodniczy im taka młoda niedouczona aktywistka o poglądach zielono bolszewickich - ale fakt jest taki że poglądy lewicowo -liberalne są promowane od podstawówki kończąc na uniwersytetach sama taką edukację przeszłam i wiem co piszę ale zawsze będę stała na stanowisku że szkoła powinna być APOLITYCZNA a przede wszystkim merytoryczna!
#..
#.. 11.10.2021, 16:12
Rety, ta to się wszędzie wepcha byle ją pokazali.
...
... 11.10.2021, 16:06
A kto ideologizuje?! Lewactwo i dziadostwo!
mk
mk 11.10.2021, 07:53
własny biznes nie idzie więc została zawodową działaczką, kompetencje nie są wymagane
babcia kasia
babcia kasia 10.10.2021, 19:52
***** kwaczałę.
Belfer
Belfer 10.10.2021, 19:48
Krótko, bezdennie głupia.
Gucio
Gucio 10.10.2021, 18:43
Jak widać gabrysiowaci w akcji. Nie macie ochoty nie słuchajcie. Mi jak się nie podoba bełkot tatki z Torunia to go nie słucham. Od czasu do czasu wystarczy mi jak go zacytują media.
!
! 11.10.2021, 01:00
Komuchami zawsze tak było
gonić ja do roboty
gonić ja do roboty 10.10.2021, 18:07
Do nauki smarkata! Co ty wiesz o nauczycielach? gdzie byłaś, jak strajkowali w czasie matur i olali uczniów? podnieść pensum, dopiero wtedy podwyżki!
oleśniczanka
oleśniczanka 10.10.2021, 16:18
Kto to dziecko wysyła tak wszędzie?Gdzie rodzice?Wstydu ludzie nie mają naprawdę!
ala
ala 10.10.2021, 15:58
Działaczka ???? wywrotowiec który jest wszędzie tam gdzie coś się dzieje
Laura
Laura 10.10.2021, 15:26
Kwiiiii...., kwiiiiii ......, kwiiiiii ......
⚡WY******LAJ⚡
⚡WY******LAJ⚡ 10.10.2021, 15:02
O patrzcie, ma już dosyć pogardy, opluwania i dehumanizacji.
No i czym to dziewczę będzie się teraz zajmować?
zośka
zośka 10.10.2021, 14:53
I to jest największy dramat współczesnej, polskiej edukacji opanowanej przez lewackie idee, że kształcą i wychowują takie osoby. Oczyścić tę stajnię Augiasza to nie lada wyzwanie, które stoi przed ministrem prof..Czarnkiem. Dzięki Bogu zlikwidowano gimnazja, uniwersytety nie będzie tak łatwo "wyprostować". Opór materii jest ogromy.
kmicic
kmicic 10.10.2021, 14:37
Nie ważne, że na wiecu komunistycznego ZNP przemawia gęś tylko tragiczne jest to ,że słuchają jej NAUCZYCIELE sterowani przez komunę i jak widać przez gęś też!
Ciocia klocia
Ciocia klocia 10.10.2021, 14:30
Jak tak dalej pójdzie, to strach będzie lodówkę otworzyć. 😀😃🙂 Laura. Weź ty się dziecko do nauki, z szacunku do nauczycieli i wiedzy w bibliotece posiedź. Dobrze ci radzę.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 10.10.2021, 14:06
Działaczka od wszystkiego, czyli do niczego. Jak ostatnio widzimy i słyszymy wyjątkowo ciężko pracuje nad dogonieniem Marty Lempart, Sylwii Spurek czy Klaudii Jachiry. Konkurencja jest niezwykle silna, ale trzymamy kciuki u obu nóg. Może wreszcie Oleśniczanka wybije się w tym wyścigu szczurów do stałej obecności w lewackich tabloidach.Oby tylko nie spoczęła na ...laurach.
Gucio
Gucio 10.10.2021, 18:39
Móżyn. Czy Panoramę Oleśnicką i Oleśnica24 uważasz za lewackie tylko dlatego, że opisują stan faktyczny ?
móżyn-albinos
móżyn-albinos 10.10.2021, 18:49
To jest tylko i wyłącznie promowanie lewactwa, na każdym kroku i przy każdej okazji. Sztuczne wyolbrzymianie rachitycznych happeningów w celach darmowej reklamy infantylnych działaczek. Jeżeli te dwa wymienione portale nie mają już o czym pisać, to pora zwijać interes, jak przystało na zasady ekonomii rynkowej.
Gucio
Gucio 10.10.2021, 18:53
móżynie. Zostaw ten problem właścicielom. To ich problem nie twój. Nie namawiam ciebie do założenia konkurencyjnego i jedynie słusznego portalu. To nie TVP, że nie podaje się na przykład informacji o WOŚP i innych wydarzeniach.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 10.10.2021, 19:30
Niestety, ale muszę kończyć. Czeka mnie jutro klasówka z religii a muszę się porządnie przygotować, ponieważ zamierzam wybrać sobie religię na maturze.
Gucio
Gucio 10.10.2021, 19:36
móżyn. jakiej religii ? Są ich tysiące.

Pozostałe