Roman Szełemej przyjedzie do Oleśnicy (UWAGA - ZMIANA GODZINY!)

  • 05.10.2021, 10:41
  • OAI
Roman Szełemej przyjedzie do Oleśnicy (UWAGA - ZMIANA GODZINY!) Fb Platforma Obywatelska Powiatu Oleśnickiego Roman Szełemej z Bogdanem Zdrojewskim w Książu
Przypomnijmy - prezydent Wałbrzycha kandyduje na funkcję przewodniczącego dolnośląskich struktur Platformy Obywatelskiej.

Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha, działacz Platformy Obywatelskiej przyjedzie w piątek 8 października do Oleśnicy.

Spotka się najpierw z mieszkańcami i działaczami PO w Rynku o godzinie 19. Po krótkim spacerze po Oleśnicy spotkanie w formie panelu dyskusyjnego będzie kontunuowane w sali konferencyjnej SM Zacisze w Oleśnicy przy Kochanowskiego 5.

" Zapraszamy wszystkich bez względu na poglądy, z rodzinami, znajomymi, dziećmi" - informują organizatorzy.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cecylka
cecylka 07.10.2021, 06:55
A spotkanie z naszym Herr Christo też będzie?
JAnusz
JAnusz 06.10.2021, 18:36
Znowu na rynku, znowu na tym samym narożniku, czy PO nie może wyjść poza ten schemat ? W dalszym ciągu nie macie pomysłu ? Czy tak trudno wysilać się i przejść się z Szełemejem przez miasto, pogadać z mieszkańcami, weźcie się do roboty
Joe Black
Joe Black 07.10.2021, 08:39
do [email protected], przecież w artykule jest napisane, że spotkanie z mieszkańcami i spacer po mieście. Spacer nie spacer to też jest okazja do spotkania z mieszkańcami i rozmowy. Co ma być zaplanowane spotkanie na dworcu PKP jak z niektórymi celebrytami życia publiczno/politycznego. Ciekawe kto by tam przyszedł, chyba tylko ktoś podstawiony bo lokalizacja taka żeby nikt inny nie przyszedł.
Ajwaj
Ajwaj 06.10.2021, 15:24
Szełemej przyjedzie?? To ten co chciał mieszkańców Wałbrzycha przymusowo szprycować...
Uy