Oleśnicka aktywistka o strajku okupacyjnym w PCK i sytuacji na granicy z Białorusią

  • 28.09.2021, 12:48
  • rpr
Oleśnicka aktywistka o strajku okupacyjnym w PCK i sytuacji na granicy… Fb Laura Kwoczała
Oto post zamieszczony w mediach społecznościowych przez Laurę Kwoczałę z Oleśnicy, asystentkę posłanki Małgorzaty Tracz z klubu Koalicji Obywatelskiej:

"Myślę sobie – „dzień jak co dzień”. Idę do pracy. Myślę o Polsce i o tym, co się w niej dziś zmieni.

Zawsze przechodzę pod siedzibą PCK – jedynej organizacji, która podczas stanu wyjątkowego na granicy polsko-białoruskiej może i powinna czynić pomoc. Czynić dobro.

15 dzielnych osób jest w środku tego budynku i prowadzi strajk. Dwie kolejne spotkałam przed nim. Popłakałam się, gdy rozmawiały z dziennikarką o tym, co dzieje się w Usnarzu.

I cieszę się. Cieszę się, że ta grupa nie pozostaje bierna wobec doniesień o kolejnych śmierciach.

Wesprzyjcie ich, proszę. Wspierajcie też Grupę „Granica”.  To nasz moralny obowiązek".

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

#
# 01.10.2021, 17:35
A KYSZ, ZMORY NIECZYSTE, A KYSZ
Rolnik nie szuka żony
Rolnik nie szuka żony 29.09.2021, 15:53
Zamknąłem krowę żywicielkę w oborze na cztery spusty. Nie dopuszczę, aby jakiś afgan wykorzystał ją seksualnie. Oni robią to tak bez prezerwatyw no i krzyżówka gotowa. To zwykła jałoszka a nie złoty cielec czczony przez Kościół Katolicki.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 29.09.2021, 10:04
Widzę, że Laura ma jeszcze kółko w nozdrzach. Należy to natychmiast wykorzystać, doczepić łańcuch i "przykuć" do drutów kolczastych w strefie przygranicznej. Rozgłos gwarantowany w lewackich mediach Zachodu, BBC, CNN, Kremla, Mińska, TVN, Newsweeka, GW a przede wszystkim olesnicy24.com. Z taką rozpoznawalnością można będzie już bez problemów wystartować w wyścigu do Sejmu czy Senatu i dołączyć do takich samych osobników niewiadomej płci biologicznej. P.S. Kiedy Laura dołączy do Spurkównej i "zakaże" wędkarstwa nad oleśnickimi stawami?
siema
siema 29.09.2021, 10:56
Chrześcijański głos debila-rasisty…
szkoda gadać
szkoda gadać 29.09.2021, 10:58
Prymityw katolbiski!
ministrant
ministrant 29.09.2021, 10:39
A ciebie 'móżynie' gabrysiu...różańcem do ojca rodzynka!
Belfer dobra rada
Belfer dobra rada 29.09.2021, 09:22
Laura! Rok akademicki tuż, tuż, więc weź ty już spakuj tornister i - jak to mądrzy ludzie mówią - weź się do nauki, zdobądź jakieś wykształcenie, załóż rodzinę, wychowaj dzieci (a patrząc na twój przypadek nie jest to łatwe!), popracuj trochę, poznaj życie, a potem ... a potem może pogadamy o polityce, o życiu. No chyba nie zamierzasz całe życie żyć z lewactwa. Ja przynajmniej jeszcze mam nadzieję, że będą z ciebie ludzie, a o twoich obecnych wybrykach będzie się mówiło jak o "wygłupach w młodości".
ksiundz
ksiundz 29.09.2021, 09:29
A ty gabryś, biegusiem do kościółka wachąć kadzidła!
Rodzina
Rodzina 29.09.2021, 08:06
Prymitywna jednostka.
bezcenne
bezcenne 28.09.2021, 22:11
Komentarze katolibów, pełne miłości do bliźniego swego!
????????
???????? 28.09.2021, 21:12
Czyli hołota anty Polska też jest w Oleśnicy ?
niestety
niestety 28.09.2021, 22:09
Nie ma nic gorszego, niż hipokryci katolibscy!
Ola
Ola 01.10.2021, 17:36
Ty jesteś gorszy
a może ministrant?
a może ministrant? 29.09.2021, 09:34
@niestety, bezcenne, ksiundz... różne nicki, ale poziom prymitywizmu ten sam...
ministrant
ministrant 29.09.2021, 09:52
Dla ciebie 'katolibie' każdy kto myśli inaczej niż ty...jest 'prymitywem'?!
xiundz
xiundz 29.09.2021, 16:51
Uderz w stół a katolibski ministrant się odezwie... hahaha
zwkowalski
zwkowalski 28.09.2021, 18:25
Lauro. To nie jest wszystko takie proste. Mam do czynienia z uchodźcami z Afganistanu sprzed 30 lat. Za czasów ZSRR. I wyobraź sobie, że oni między sobą mówią płynnie po rosyjsku. Od tego czasu rozmawiam z nimi nie po szwedzku a po rosyjsku. Bez kasy i firmy nikt sam nie dotrze na tę akurat granicę. Spróbuj przekroczyć granicę z Rosją, Ukrainą. A na granicy z drugiej strony jest jeszcze bardziej pilnowana.
Ol@
[email protected] 28.09.2021, 17:41
A ja się popłakałam jak zobaczyłam klęczącego człowieka z nożem przy szyi, zabitych ludzi, czy wykorzystywaną dziewczynkę - a oprawcy właśnie nielegalnie wtargnęli przez granicę, niosąc telefony właśnie z takimi swoimi "pamiątkami" Kogo chcecie bronić?!
Biegnący z Torbą
Biegnący z Torbą 28.09.2021, 17:56
Ja tez się ostatnio popłakałem... ze smiechu, jak zobaczyłem (p) osła Franka S. galopującego z torbą brezentową wzdłuż granicy jak gazela na sawannie, który uciekał przed strażą graniczną jak handlarze lewymi fajkami przed kontrolą celno-skarbową... Ów oleśnicka aktywistka jest klasycznym przykładem typowego nieroba, któremu ani się uczyć ani pracować nie chce, bo pnie do darmowej kasy z politycznego koryta jak ćma do światła...
Run Forrest, run ....
Run Forrest, run .... 28.09.2021, 19:15
Święte słowa !!!!
Iwa
Iwa 28.09.2021, 14:45
Prosta konstrukcja tłuczka.
szurnięci
szurnięci 28.09.2021, 14:18
Dawno tej dziewuchy nie było! niech głupawka poczyta o prowokacjach na granicy, o typach islamskich i prowokacjach białorusko-sowieckich służb. Do nauki albo solidnej pracy nawiedzona gówniaro!
Patryk
Patryk 28.09.2021, 13:50
Ale pasztety!
...
... 28.09.2021, 13:45
IDIOTKI!
Ocknijcie się!
Ocknijcie się! 28.09.2021, 13:37
Ile wam Putin za ten strajk zapłacił?! Może niech urząd skarbowy zainteresuje się przychodami i wydatkami tych chorych bab!
Ola
Ola 28.09.2021, 13:35
Poczytaj może co się działo we Francji, Niemczech, Hiszpanii niedługo po fali migracji. BYŁY ZAMACHY TERRORYSTYCZNE w których ginęły setki ludzi, niewinnych! To chcesz nam sprowadzić do kraju?! Ci ludzie są wykorzystywani przez Putina i Łukaszenkę a ty i tych kilka osób właśnie im pomagacie!
wściekłe mac_icze
wściekłe mac_icze 28.09.2021, 13:14
Młoda grubo leci w politykę, a nauka odłogiem leży... Potem się dziwią, że w ławach na Wiejskiej siedzi to co siedzi, poza wyjątkoami same nieuki... bierny, mierny, ale wierny...

Pozostałe