Trup w Orce w Oleśnicy

  • 25.09.2021, 15:24
  • OAI
Trup w Orce w Oleśnicy
Ciało znaleziono dziś rano.

- W jednym z lokali w budynku na Ludwikowskiej w Oleśnicy znaleziono ciało 72-letniego mężczyzny - powiedziała portalowi olesnica24.com  asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji.

Denata znaleziono w Orce, dawnym hotelu, w którym mieszczą się obecnie miejskie mieszkania socjalne 

- Lekarz ustalił, że zgon miał charakter naturalny i nastąpił bez udziału osób trzecich - dodaje oficer prasowa policji.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zwykły czytelnik
Zwykły czytelnik 27.09.2021, 10:17
Brawo za tytuł! Wyraz empatii na najwyższym poziomie. Czy aż tak nisko upadły obyczaje, żeby za wszelką cenę deprecjonować człowieka nawet po jego śmierci, tylko dlatego, że był bezdomny? Autorze tytułu - przeczytaj swoje dzieło zanim je opublikujesz.
...
... 25.09.2021, 21:49
Jak na taki styl życia to i tak długo żył
Gucio
Gucio 25.09.2021, 22:10
Jaki tryb życia ? Znałeś nieboszczyka ? O ile przeżył biskupa Edwarda Janiaka ?
dr Lewatywa
dr Lewatywa 25.09.2021, 23:09
@Gucio, czy codzienne picie wina mszalnego to nie 'alkoholizm'? ;-)
Gucio
Gucio 25.09.2021, 23:58
Doktorze. Nie wiem ? ja codziennie wypijam jedno piwo. Poszedłem z tym do psychologa. Czy to alkoholizm ? A psycholog w śmiech. Kwestia czy musi bo mu się ręce trzęsą lub nie rozpocznie dnia. Czy też dla samej przyjemności, do posiłku. Temat "morze". Ale odsetek alkoholików wśród duchownych jest pokaźny. PS. Jan co ty na to ?
dr Lewatywa
dr Lewatywa 26.09.2021, 00:02
A może Krzysiu się wypowie na ten temat? Zauważyłeś że jakoś zamilkł...jak go 'zaszachowałem'.
Gucio
Gucio 26.09.2021, 00:29
Pan Krzysztof zatrzymał się na pewnym etapie życia. Żyje jedynie tym co robił i jak był wielki i dobroduszny. Nie przystosował się do współczesnej polskiej rzeczywistości. Serce ma dobre ale jest męczący z tym swoim tchórzostwem, rozmowami z panem, zwanym bogiem, o Panu Edmundzie, itp itd.
dr L.
dr L. 26.09.2021, 07:12
Niedziela, więc może Herr Christo udał się na plebannię do naszego @jana w celu konsultacji...;-)
Gucio
Gucio 26.09.2021, 08:33
Być może.
Gucio
Gucio 25.09.2021, 20:51
Nie pierwszy i nie ostatni w tym budynku. To co się tam dzieje to laurka dla burmistrza, dyrektora MOPS (kolejnych) oraz Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych czy jak się tam oni zwą .

Pozostałe