Dzień Otwarty w Nadleśnictwie Oleśnica

  • 25.09.2021, 09:49
  • szach
Dzień Otwarty w Nadleśnictwie Oleśnica fot. Andrzej P. Szachnowski
Jego siedzibą jest nagrodzony w krajowym konkursie gmach z drewna. Jak wygląda w środku?

Leśnicy oprowadzali dziś wszystkich chętnych po nowo wybudowanej przy oleśnickim Parku nad Stawami siedzibie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska.

Siedziba wyróżnia się m.in. poziomem rozwiązań architektonicznych, kompozycją złożoną z kilku brył, funkcjonalnością i estetyką, nowoczesnością zastosowanej technologii.

To sprawiło, że gmach naszego Nadleśnictwa znalazł się w finale XXV Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku” – w kategorii „przestrzenie administracyjno-biurowe” zajął I miejsce.   

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego. Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród konkursu odbyła się przedwczoraj na Zamku Królewskim w Warszawie.


 

 

szach

Zdjęcia (53)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

grzybiarze polscy
grzybiarze polscy 25.09.2021, 12:41
Obłuda i hipokryzja najwyższych lotów! Wypicowany lśniący front a na "zapleczu" dziury Panie, dziury!!! Przykład lasów w Dziadowej Kłodzie ! Tyle hektarów lasów wycinane a co za tym idzie ogromna ilość pieniędzy a droga przez las w Dziadowej Kłodzie, zaczynając od domu funkcjonariusza leśnego , jakim jest leśniczy jest PO PROSTU NIEPRZEJEZDNA!!! DZIURA NA DZIURZE!!! I co robią władze nadleśńnictwa??? Stawiają znak ostrzegawczy,ze koleiny są..ŻENADA I WSTYD!!! Dlatego proszę skończyć z tą szopką na pokaz i zająć się lasem, a nie tylko wycinka lasu, który NALEŻY DO NAS WSZYSTKICH!!! Wystarczyłoby choćby kilka przyczep kamionki aby te Koleiny zasypać! To jest ułamek zysku jaki nadleśnictwo czerpie z wycinki lasu!

Pozostałe