Kierowca nie żyje - tragiczne dachowanie w Ligocie Małej

  • 25.09.2021, 09:35
  • OAI
Kierowca nie żyje - tragiczne dachowanie w Ligocie Małej Aleksander Białoskórski
W wypadku drogowym w Ligocie Małej (powiat oleśnicki) zginął obywatel Ukrainy.

Wczoraj doszło do tragicznego wypadku w Ligocie Małej (gmina Oleśnica).

Renault scenic, kierowany najprawdopodobniej przez 30-letniego mężczyznę, poruszał się od strony Jelcza- Laskowic w kierunku Oleśnicy. Na łuku drogi, najprawdopodobniej wskutek nadmiernej prędkości, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, a następnie - sunąc bokiem po jezdni - wypadł z drogi do przydrożnego rowu,potem na pobliskie pole, gdzie dachował.

Samochód zatrzymał się dopiero kilkanaście metrów od krawędzi jezdni. Wszyscy podróżujący nim trzej mężczyźni wypadli z auta. U kierowcy, około 30-letniego obywatela Ukrainy, doszło do zatrzymania krążenia. Doznał m.in. rozległego urazu głowy. Jego życia, mimo intensywnej akcji ratowniczej, nie uratowano. Pozostałym uczestnikom zdarzenia – dwóm mężczyznom - nic się nie stało.

Ofiara wypadku prawdopodobnie nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Niepewność budził stan trzeźwości kierowcy. Dokładny przebieg oraz okoliczności zdarzenia wyjaśniać będzie policyjne postępowanie prowadzone pod nadzorem oleśnickiej Prokuratury Rejonowej. Ciało 30-latka skierowane zostanie na sekcję zwłok do wrocławskiego Zakładu Medycyny Sądowej.

 

OAI

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe