Burmistrz Oleśnicy z gospodarską wizytą

  • 24.09.2021, 11:32
  • OAI
Burmistrz Oleśnicy z gospodarską wizytą Fb Jan Bronś
Dokąd udał się Jan Bronś?

"Wizyta gospodarska na budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Oleśnicy. Cieszę się, że już w lipcu przyszłego roku obiekt będzie mógł służyć społeczności szkoły i nie tylko" - informuje Jna Bronś, burmistrz Oleśnicy.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tola
Tola 25.09.2021, 14:21
Lola! Ale po co ten groteskowy lans?
Lola
Lola 25.09.2021, 15:53
Nie wiem.
No ale gdyby ten "groteskowy lans" nazwano >>Audytem Inwestycji Budowlanej przy Szkole Podstawowej numer 4<< i zrobiono z tego podręcznikowe PRowe foty, to czulibyście się lepiej?
Elka
Elka 25.09.2021, 16:26
Nie. W dalszym ciągu dopytywała bym po co. Jakie kwestie wymagały obecności inwestora na miejscu? Czy nie mógł tej sprawy załatwić pracownik odpowiedzialny z ramienia UM Oleśnica za proces inwestycyjny? Jeśli jakieś sprawy wymagają podjęcia decyzji, to chciałabym, żeby chociażby radni wiedzieli o co chodzi.
Gucio
Gucio 26.09.2021, 08:37
Poza lansen nic. To tak jakbyś ty jechała do fabryki sprawdzić jak produkują auto, pizzę czy chleb.
młodzież z 'szambonurkiem'
młodzież z 'szambonurkiem' 26.09.2021, 09:37
Brakuje tylko wiwatującej młodzieży z czerwonymi krawatami!
Lola
Lola 25.09.2021, 11:21
Ludziki, zluzujcie majty i łapcie więcej dystansu.
Najważniejsze tutaj jest to, że tak długo wyczekiwana sala sportowa w końcu powstaje. I tyle.
Pobudka
Pobudka 25.09.2021, 20:23
Lola ale nie ten facet ją buduje, a próbuje nam to wmówić i to jest skandal
Magda
Magda 25.09.2021, 12:59
Tak. To jest najważniejsze. Dla części mieszkańców. Dla innych niezrozumiałe jest dlaczego np. na ich ulicy nie ma kanalizacji, dlaczego po opadach nie można przejechać pod wiaduktami, czemu nie można dostać się do lekarza itd... Stan miasta to nie tylko sukcesy. Rozmowa o błędach, zaniechaniach i nieudolności jest częścią rzeczywistości naszego miasta. Zamiatanie niewygodnych tematów pod dywan sprawia, że mieszkańcy nie mają pojęcia, że mogłoby być lepiej. Jak mawiał klasyk "problemem nie jest to, że jesteśmy w d.pie, ale, że zaczynamy się w niej urządzać"
Teresa
Teresa 25.09.2021, 09:51
Sekcja promocji robi szefowi krecią robotę. Przecież ta sesja zdjęciowa to wizerunkowa wtopa.
Gucio
Gucio 24.09.2021, 23:04
Jak wynika z poniższych wpisów Jasio ma niesamowity szacunek w społeczeństwie.
JB
JB 25.09.2021, 17:35
Wypracowany przez lata...
Oleśnicki Radny Semafor
Oleśnicki Radny Semafor 27.09.2021, 07:05
..... przez 30 lat nieomylnych rządów.
Do kompletu
Do kompletu 24.09.2021, 22:51
I tylko papierowej reklamówki brakuje...
Maliniak
Maliniak 24.09.2021, 22:51
Czy to jest kadr z filmu 40- latek.
!
! 25.09.2021, 06:32
Raczej Alternatywy 4
Towarzysz
Towarzysz 24.09.2021, 22:47
Gospodarska wizyta - to określenie z czasów PRL, którego używano do określania wizyty I sekretarza partii. Obecnie zwrot powszechnie stosowany w Rosji i na Białorusi. Gratulacje dla sekcji promocji za język z tamtych czasów. Warto przypomnieć, że ta sala to pomysł i decyzja Kołacińskiego.
Holistycznie
Holistycznie 26.09.2021, 07:23
Tow. Jakimiec Zdzisława i Herr Kazimierz, potwierdzą, że gospodarskie wizyty były często stosowane przez partyjnych notabli w PRL ....
Gucio
Gucio 26.09.2021, 08:40
Holistyczne. Oni ,biedni, już się pogubili jakim partiom powinni być wierni. Herrn Kazimierz ma dziwnych przodków w rodzinie więc jest jeszcze jedna partia z czasów III Rzeszy.
Czas smuty
Czas smuty 24.09.2021, 22:48
Oni nigdy nie byli kreatywni dlatego tak gorączkowo podszywają się pod pomysły innych.
inz. emerytowany budowlaniec
inz. emerytowany budowlaniec 24.09.2021, 20:52
Czy nie lepiej (dla pana i nas mieszkancow) bylo pozostac i dzialac w swoim wyuczonym zawodzie zamiast walczyc o ratusz?
Sąsiedzi
Sąsiedzi 24.09.2021, 20:22
Łooo Panie... Gospodarz w terenie, nie wiem czy sie smiać czy płakać... ze śmiechu...
Lodu
Lodu 24.09.2021, 19:39
Żenada ten burmistrz. Wstyd mieć takiego rodem z PRL
keson
keson 24.09.2021, 18:03
Co też spier.oli przy tej inwestycji???
Elka
Elka 24.09.2021, 16:52
Czy ta wizyta miała jakikolwiek cel poza zrobieniem sobie "słitfoci" i mydleniem oczu wyborcom, że ktoś z ramienia miasta ma pieczę nad inwestują? Bo jeśli burmistrz osobiście musi doglądać stanu prac, to źle świadczy o organizacji pracy urzędu, a jeśli pracownicy UM Oleśnica nie potrzebują szczegółowego nadzoru, to burmistrz marnuje czas, który powinien przeznaczyć na pracę i za który my wszyscy mu płacimy. W tym momencie nie dziwią porównania do czasów słusznie minionych.
wyborca
wyborca 24.09.2021, 14:09
Strój niezgodny z przepisami BHP i ten pan nie powinien być na placu budowy. Nie wystarczy kask. Musi być jeszcze odzież odblaskowa, np. kamizelka, i odpowiednie buty.
Aktyw ZSMP
Aktyw ZSMP 24.09.2021, 22:19
No, ale jak na studiach robiło się gazetki ścienne "Aktualności z KC", to teraz nie dziwota ....
Trybuna Ludu - wydanie oleśnickie
Trybuna Ludu - wydanie oleśnickie 24.09.2021, 14:04
I wicie, towarzysze-gospodarność i raz jeszcze gospodarność. Klasa robotnicza musi doglądać swego dzieła aby ukończone było na czas.
Kabaret Starszego Pana
Kabaret Starszego Pana 24.09.2021, 15:49
Szerokiego frontu robót osobiście - gospodarskim okiem doglądał honorowy I sekretarz Komitetu Powiatowego PZP .... wróć - PiS, tow. Bronś Jan .....
.
. 24.09.2021, 13:10
W lipcu to szczególnie społeczność szkoły skorzysta
!
! 24.09.2021, 12:42
Decyzję o budowie tak bardzo potrzebnej hali podjął bodajże Kołaciński .
To był naprawdę dobry burmistrz !
dobre
dobre 24.09.2021, 12:52
Mówisz o tym trepciu, który należał do PZPR?
Elka
Elka 25.09.2021, 13:10
I to jest bolączka naszych czasów. Jeśli ktoś zechce, to każdemu przyczepi łatkę, bo czasy były jakie były i każdy musiał jakoś funkcjonować. Wielki wódz też w filmie z bratem zagrał, bo rodzice mieli "znajomości". Problem z szykanowaniem i szczuciem jednych na drugich bierze się z szumnie zapowiadanego przez PiS oczyszczenia z dawnych współpracowników. I to oczyszczenie omija szerokim łukiem towarzyszy z dzisiejszego obozu rządzącego. To zakłamanie sprawia, że ludzie czują się oszukani. I zaczyna się nagonka. Zupełnie niepotrzebna. Gdyby PiS nie wywołał tematu, nie mierzyłby się z wywlekaniem takich historii w stosunku do swoich członków.
.
. 24.09.2021, 22:03
Nie należał.
Gucio
Gucio 24.09.2021, 23:03
Kropka. Wystarczy, że był słuchaczem WAM. Tam przyjmowali tylko tych co uznawali zwierzchność PZPR i ZSRR. Wszedł w bagno gdy system padał. Ślepy jak Temida ?
ask
ask 25.09.2021, 09:28
Guciu, ciebie nie przyjęli? za głupi byłeś co?
Gucio
Gucio 25.09.2021, 20:47
ask. Ci co nie mieli szans na zdanie egzaminów na uczelnie cywilne startowali na WAM. Smutna prawda.
Svenska Dageblatt
Svenska Dageblatt 25.09.2021, 19:56
Gucio ze swoim intelektem to bardziej do Straży Miejskiej się nadaje ....
Gucio
Gucio 25.09.2021, 20:48
Svenska. Do takich idiotów jak ty nie dociera, że ktoś może się brzydzić wojskiem, służbami policyjnymi i innymi formacjami przymusu państwa i bycia na tzw rozkaz ?
Amen
Amen 24.09.2021, 12:19
Jam to uczynił!
dr scuba
dr scuba 24.09.2021, 12:13
A gdzie 'łopata' tow.'szambonurek'?
.
. 24.09.2021, 12:10
Człowiek mem. Garnitur lakierki i kask.
PRL w latach świetnosci
Obciachowy ten facet jest

Pozostałe