Tragedia na siłowni - zmarł nauczyciel i piłkarz

  • 18.01.2019, 10:42 (aktualizacja 29.01.2019, 22:36)
  • OAI
Tragedia na siłowni - zmarł nauczyciel i piłkarz
Dzisiaj w godzinach porannych na siłowni przy ulicy Moniuszki zmarł nagle były oleśnicki piłkarz Mirosław Mularczyk. Był nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1.

Ta tragiczna informacja lotem błyskawicy obiegła Oleśnicę, wzbudzając niedowierzanie i ogromny żal. Mirosław Mularczyk był powszechnie lubiany i szanowany. Udzielał się społecznie, brał udział w akcjach charytatywnych.

Miał 42 lata. Przez wiele sezonów bronił barw Pogoni Oleśnica. Grał też w Gawinie Królewska Wola. Absolwent Szkoły Podstawowej nr 1 po latach wrócił do Jedynki w roli nauczyciela wychowania fizycznego.

Jeszcze w niedzielę brał udział w WOŚP z ramienia stowarzyszenia Olsensium.

Ćwiczył rano na siłowni, na której dopadł go najprawdopodobniej rozległy zawał serca. Był długo reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Na miejscu był prokurator.

Tak Pogoń Oleśnica żegna swojego zawodnika:

Dotarła do nas tragiczna informacja...

Dziś rano zmarł Mirosław Mularczyk, były zawodnik Pogoni Oleśnica, który reprezentował nasz klub niemal przez całą swoją karierę i rozegrał w koszulce MKS-u kilkaset spotkań.

W tym trudnym momencie przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny zmarłego.

OAI

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

B.Z.
B.Z. 28.01.2019, 18:12
TROSKLIWY CZŁOWIEK-WSPANIAŁY OJCIEC ,UŚMIECHNIĘTY I WYROZUMIAŁY-....I DLACZEGO WŁAŚNIE ON???????????
koleżanka
koleżanka 19.01.2019, 18:07
Ogromne wyrazy współczucia dla córeczek i brata. Spoczywaj w pokoju na niebiańskich boiskach [*]
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 19.01.2019, 12:37
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI...
mks
mks 18.01.2019, 21:00
Boiskowy walczak wzór dla młodych
Wielki Żal!!!!
Wielki Żal!!!! 18.01.2019, 20:28
To był GOŚĆ!
kolega
kolega 18.01.2019, 20:00
To nie jest sprawiedliwe,nawet tam ! Dlaczego ? Pokój jego duszy.
ja
ja 18.01.2019, 19:56
Będziesz zawsze z Nami ! Wyrazy szczerego współczucia dla Córeczek. Za szybko,zdecydowani !
Ja
Ja 18.01.2019, 19:33
Nie ma słów którymi można by opisać wartość tego Gościa. ! Szkocja MIRO 🙌
Niki
Niki 18.01.2019, 19:20
Współczuję córkom. Niewiarygodne, że Cię nie ma
Aga
Aga 18.01.2019, 17:24
Wspóczucia dla córeczek :(
Ela
Ela 18.01.2019, 14:32
Wyrazy wspolczucia dla rodziny
[*]
[*] 18.01.2019, 14:19
Skormny jak nikt inny. Porządny. Super
znajoma
znajoma 18.01.2019, 14:13
Łzy same cisną się do oczu ! Mój Boże dlaczego on ?Zawsze będziesz z nami !
z
z 18.01.2019, 12:19
IKONA POGONI !!!!
Mirek
Mirek 18.01.2019, 12:09
Jeszcze tydzień temu w czwartek byłem z Miro w komisji egzaminacyjnej. Przez kilka godzin wspominaliśmy naszą Pogoń. O Miro mówiło się, a był bardzo dobrym piłkarzem, że On włoży głowę tam, gdzie większość piłkarzy boi się włożyć nogę. Cześć Jego pamięci!
...
... 18.01.2019, 11:59
Niech spoczywa w Panu [*]
sąsiad
sąsiad 18.01.2019, 11:56
Super fajny, życzliwy, zawsze uśmiechnięty człowiek. Jestem wstrząśnięty.
ja
ja 18.01.2019, 11:46
Niemożliwe.Cześć jego pamięci ! ! !
kol
kol 18.01.2019, 11:11
RIP

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165