Kolejni posłowie Lewicy otwierają swoje biura w Oleśnicy

  • 17.09.2021, 16:43
  • OAI
Kolejni posłowie Lewicy otwierają swoje biura w Oleśnicy
Tym razem są to Marek Dyduch i Krzysztof Śmieszek.

Posłowie na Sejm RP z Dolnego Śląska Marek Dyducha i Krzysztof Śmiszek zaprosili media na konferencję prasową z okazji otwarcia biur poselskich parlamentarzystów Lewicy.

Odbędzie się ona w najbliższy poniedziałek 20 na września.

Biura zostaną otwarte w lokalach na Mickiewicza.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 19.09.2021, 10:05
A pisokomuna wam nie śmierdzi 'katoliby'?
Gucio
Gucio 19.09.2021, 10:43
Ciekawy. Spytaj dowolnego pisowca o dane statystyczne z 1/9 1939 i 1989. Ilość lekarzy na 100 tys mieszkańców, elektryfikację, kanalizację, poziom wykształcenia. I wtedy takiemu pisowcowi szczęka opada na bruk. PRL był jaki był. Ale tworzyli go nasi dziadkowie, ojcowie i my. PRL tworzyli tacy osobnicy jak jakimiec, Brons, Karpienko i inni.
no
no 19.09.2021, 10:56
no to po co nam nowe komuchy jak mamy swoich od długich lat? jeśli tyle mamy komuchów w mieście i powiecie - to po co do koryta pchają się obcy?
zwkowalski
zwkowalski 19.09.2021, 12:05
W Oleśnicy ubywa wiernych i mieszkańców. A budujecie nowe kościoły. Tylko czekać czasów gdy towarzysze jakimiec i Herrn Karpienko będą postulowali o kościół na każdym osiedlu.
farbowany lis
farbowany lis 19.09.2021, 11:13
Masz na myśli doktora misia 'ex-burmiszcza'?
ala
ala 17.09.2021, 20:53
Czy w Oleśnicy śmierdzi komuną że lecą jak muchy do g****
tak
tak 19.09.2021, 10:58
też tak odbieram że musi tu być doskonały klimat dla komuchów - biura otwierają jak PIEKARNIE !!!
zw-kowalski
zw-kowalski 19.09.2021, 12:07
Tak. W Polsce ubywa mieszkańców. Kościoły budują jak piekarnie. Ch.,j cię obchodzi ile biur ma lewica czy PiS. To sprawa tych partii i ich wyborców.
wszystko
wszystko 19.09.2021, 12:20
Hipokryzja katolibów niezna granic!
zw-kowalski
zw-kowalski 19.09.2021, 13:09
Wszystko. W mojej wsi sprzedano jeden kościół. Kupiła Tajka. Chce otworzyć tam kawiarnie. Są jeszcze dwa inne kościoły.
Śmiechu Warte
Śmiechu Warte 19.09.2021, 00:11
Towarzyszu Śmiszek! Jako przedstawiciel zbiorowej mądrości wiesz, że biliony much na świecie, miliardy much w UE, miliony much w Polsce nie mogą się mylić! Więc jedz gó..Z durniami zawsze jest mnóstwo problemów, ale ponieważ zgodnie z zasadą myślenia pozytywnego, nie ma rzeczy absolutnie złych, no, może z wyjątkiem wybitnego przywódcy socjalistycznego Adolfa Hitlera – bo na przykład inny wybitny przywódca socjalistyczny Józef Stalin miał „poczucie humoru” A jakie poczucie humoru ma towarzysz Śmiszek??
Gucio
Gucio 19.09.2021, 09:22
Smiechu warte. Poczytaj sobie co robili katolicy w czasie wojen w obronie wiary. Poczytaj sobie co robili papieże. Poczytaj sobie który papież urodził w czasie procesji. A czy Watykan nie powstał na kanwie umowy z Faszystami ?
Co daje?
Co daje? 19.09.2021, 08:20
Towarzysz Śmiszek otworzył biuro w Oleśnicy to i skończą się śmichy, chichy! Teraz zacznie się epoka miłości do wszelakiej różnobarwności. Co da towarzysz oleśniczanom??
Gucio
Gucio 19.09.2021, 09:24
Co daje. Poseł Smiszek uzupełnia lukę nie zagospodarowaną przez KK i jego doktryny o niepokalanym poczęciu. Gdyby KK działał jak należy może ludzie nie wybraliby Śmiszka a Gulbinowicza, Głódzia czy Rydzyka.
Jolka
Jolka 18.09.2021, 15:34
Ala to tobie tak śmierdzi moędzy nogami :):):)
fan katolibstwa
fan katolibstwa 19.09.2021, 04:25
Największe poczucie humoru w 'kartoflanej' republice ma malutki wuc kartofelek 'katolibie'!?

Pozostałe