Jaki objazd na remontowanej Dobroszyckiej?

  • 17.09.2021, 10:25
  • rpr
Jaki objazd na remontowanej Dobroszyckiej?
Na razie drogowcy go nie planują.

"Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem roboty budowlane w ramach tej inwestycji rozpoczną się 16 września br. Wykonawca ma 12 miesięcy na ich ukończenie" - poinformował Panoramę Oleśnicką przed tygodniem Dział Komunikacji Zewnętrznej Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu.

16 września żadne prace jednak nie ruszyły. Podana data była przedwczesna. Jak poinformował nas Grzegorz Cipyk, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, plac budowy zostanie wykonawcy przekazany dopiero 23 września.

Co z objazdem? Na razie takowy nie jest zaplanowany. Ruch ma być puszczony wahadłowo.

Więcej szczegółów we wtorek w Panoramie Oleśnickiej.

rpr

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Joe Black
Joe Black 20.09.2021, 16:20
Jacka K
Tak to ten co poleciał ??? No za wyniki go nie wywalili
Chyba
Magda
Magda 22.09.2021, 20:17
A może za wyniki? Podnosił poprzeczkę.
Krysia
Krysia 18.09.2021, 16:47
Jeśli chodzi o tego Pana Jacka, to z przykrością stwierdzam, że to kawał mendy. Więcej wrogów i krzywdy ludzkiej niż człowieczeństwa.
Magda
Magda 22.09.2021, 20:18
Argumenty poproszę. Na razie to tylko potwarz bez uzasadnienia. Zwykły hejt.
Janek
Janek 18.09.2021, 16:01
Wielka szkoda, że Cipyk spuścił Pudla ze stołka.. ten nieoceniony fachowiec drogowy już w maju wiedział kiedy spadnie pierwszy śnieg ..😂😂😂 Parodia ZDP🤣🤣🤣
Holistycznie