Platforma Obywatelska w Oleśnicy za Szełemejem a nie za Jarosem!

  • 13.09.2021, 09:17
  • rpr
Platforma Obywatelska w Oleśnicy za Szełemejem a nie za Jarosem!
W starciu Romana Szełemeja z Michałem Jarosem Platforma Obywatelska w powiecie oleśnickim opowie się za tym pierwszym? Ten post na to wskazuje...

"Roman Szełemej. Już niedługo Przewodniczący Regionu Platformy Obywatelskiej R.P. Trzymamy kciuki" - przeczytaliśmy na profilu Platformy Obywatelskiej Powiatu Oleśnickiego w mediach społecznościowych.

Szełemej kandyduje na szefa regionu dolnośląskiego. Jego rywalem będzie poseł Michał Jaros. Lekarza z Wałbrzycha popiera Grzegorz Schetyna, który pozostaje liderem i najważniejszym graczem PO w regionie.

Wybory czekają też lokalne struktury partii. W Oleśnicy i powiecie szykuje się ostra walka. Z jednej strony frakcji Pawła Leszczyłowskiego, Sebastiana Lelasa i Wojciecha Paszkowskiego, z drugiej Roberta Sarny i Jarosława Polańskiego. Obie strony liczą szable...

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

móżyn-albinos
móżyn-albinos 14.09.2021, 14:23
Przypatrzcie się proszę tym osobom na powyższym zdjęciu. Tak wyglądają naiwni ateiści a mimo to wierzący(!), że jeszcze powrócą do dawnego koryta! "Aby było, tak jak było" cytat z klasyka (-czki) Agnieszki Holland.
Gucio
Gucio 14.09.2021, 21:22
Móżynie. Ale tobie nienawiść bije na dekiel. Podobnie jak Gabrysiowi czy Janowi. Tak po katolicku. PO nie ma szansy na powrót do władzy. To fakt. Ale twój język jest przerażający.
Oszukany wyborca
Oszukany wyborca 13.09.2021, 19:13
Trzymam kciuki za niezależną PO. Osoby popierające Bronsia bedącego w sojuszu z PIS dyskredytują zarówno siebie jak i PO. Mam nadzieję ,że nowe władze szybko pożegnają takich ludzi.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 13.09.2021, 18:25
POd kogo by się tu POdwiesić ????
.
. 13.09.2021, 13:32
Jaros to największy cwaniak jakiego znam - każdy tylko nie on!
Obserwator
Obserwator 13.09.2021, 10:55
Niech dojdzie do władzy, to szczepienia przeciw covid będą obowiązkowe. Swoje autorytarne rządy pokazał w Wałbrzychu.
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 13.09.2021, 10:34
POkrywy kanalizacyjne z Wałbrzycha w sumie już mamy .....
Wygrać
Wygrać 13.09.2021, 10:09
Pod żadami Jarosa. Platforma będzie podnóżkiem Bronsia. I takich przykładów jest więcej. Milicz, Bolesławieć itp. Jak chce być silna i niezależna musi być Szełemej.
Paprotka
Paprotka 13.09.2021, 19:17
W Bolesławcu robią ładne dzbanki ....
Frakcja śmiechu
Frakcja śmiechu 13.09.2021, 10:01
"Frakcja Pawła Leszczyłowskiego, Sebastiana Lelasa i Wojciecha Paszkowskiego"
Normalnie tuzy!
To się samo komentuje 😆😅🤣
XD
XD 13.09.2021, 14:12
10/10
.