Dzisiaj zwiedzimy Oleśnicę (WIDEO)

  • 12.09.2021, 12:29
  • OAI
loadingŁaduję odtwarzacz...
Autorem filmu jest Dawid Jankowski.

"A teraz zgodnie z zapowiedzią zapraszam was na mój najnowszy film. Dziś zwiedzimy moje rodzinne miasto, czyli Oleśnicę.

Historię tego miasta, a także ciekawostki z nim związane poznacie w filmie. Udanego seansu" - zachęca Dawid Jankowski, autor filmu.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Etr
Etr 02.10.2021, 22:10
Skoczki jemu tylko chodzi o stołek to nazywa się niewiarygodny nie można ufać takiej osobie nosi na ramieniu dwa oblicza tak zwie się nie uczciwy robi dla siebie ciepły stołek wiele jest wugrupowaniach nie uczciwych robi dla siebie posadki ciepłe zani skoczki
ministrant
ministrant 14.09.2021, 13:11
Herr Christo, a teraz przekażmy sobie znak pokoju!
ministrant
ministrant 19.09.2021, 22:56
Oj nieładnie 'katoliby', zminusować 'znak pokoju'?!
Gucio
Gucio 20.09.2021, 00:48
Ministrant. Czepiasz się biednych "katolibów". Jak by to Rydzyk ujął "a kto nie ulega pokusie ?" .
m
m 14.09.2021, 11:44
"Cecylka" wspólnie z mężem współpracowali z organizacjami hitlerowskimi, występowała z poparciem na zjazdach. Cecylia była zachwycona Mussolinim i pisała o tym do niego. Mąż wspierał Hitlera. Nie jest to powód do ich szczególnego czczenia w zamku. Co najwyżej można wspomnieć małżonków, poprzez zdjęcia, nawet umieszczając je w oddzielnej komnacie. Ilustracje są na:
https://olesnica.org/Ksiazeca_…
Oleśniczanin
Oleśniczanin 14.09.2021, 09:42
Film rewelacja. Wielkie brawa dla autora oraz wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tego filmu. Gratulacje!
horse
horse 14.09.2021, 09:20
Krzysiu, nie nudź konia please!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 01:34
Uśmiać się można, czytając poniższe komentarze, których anonimowi Internauci głównie odnosili się do mnie, ale ani jednego, pozytywnego słowa nie napisali o powyższym filmie, nie wymienili jego pozytywnych (jeżeli takie są) cech, co dowodzi, że albo tegoż filmu nie oglądali, albo, jeżeli zobaczyli w całości (w co wątpię) - nie dostrzegli nic godnego uwagi. Obrażając mnie i milczeniem traktując powyższy film - sami dali negatywne świadectwo sobie i twórcy filmu.
Wielkie brawa
Wielkie brawa 14.09.2021, 09:44
Wiele osób oglądało film. Wielu osobom się podobał. Mi osobiście bardzo się spodobał i gratuluję autorowi pomysłu oraz ciężkiej pracy, którą włożył, aby ten film powstał
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 10:12
Anonimie, dlaczego wstydzisz się tego, co napisałeś? Bo praktycznie nic nie napisałeś. Wiele osób? Na jakiej podstawie to stwierdzenie? "Wielu osobom się podobał"? Dlaczego się podobał? "Mi osobiście bardzo się podobał"? Ale dlaczego się podobał, co w tym filmie jest, że się Tobie, anonimowy Internauto, podoba? Potrafisz to opisać? Toż to podstawowa umiejętność uczona podczas lekcji języka polskiego w szkole podstawowej. "ciężkiej pracy"? Ależ ten film jest przykładem pójścia na skróty i łatwiznę.
zwkowalski
zwkowalski 14.09.2021, 12:04
Krzysztof. Wyluzuj.
OLO
OLO 13.09.2021, 07:20
kofalskiemu nikt nie dogodzi, chyba ,że Cecylia-generalnie to film nakręcony prostymi środkami przez młodych ludzi-naprawdę włożyli w to kawał dobrej roboty i tyle, czekam na kolejne .Gratuluję,
._.
._. 14.09.2021, 09:44
To prawda. Film rewelacyjny. Również gratuluję
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 10:13
Ale dlaczego wstydzisz się tego, co napisałeś anonimowy Internauto? Potrafisz uzasadnić swoją ocenę? Nie? A, to dlatego ukrywasz się za anonimowością.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 11:25
Anonimowo jakże łatwo obrażać innych, ale merytorycznie i podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem, to już - nie. I przy prostych środkach można stworzyć film bez przegadania, bez dłużyzn, bez nudzenia, ale z układem przyjemnym, płynnym w oglądaniu, pokazującym logikę scenarzysty, spójność materiału, niosącym przekaz nie z wypowiedzi, ale z pokazanych ujęć. Tego wszystkiego tu nie ma. Zdjęcia archiwalne wklejono jak łatę do nowego ubrania. Nie ma spójności. Do prawdy dzieciaki w szkołach podstawowych lepsze filmy telefonem komórkowym robią.
ministrant
ministrant 13.09.2021, 07:52
Wszystko byłoby w porzo, tylko po co używać w nim 'katolibów' jako statystów?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 00:58
Generalnie film jest ... nudny, monotonnie przegadany, powtórzenia: Dawid Jankowski i Michał Kołaciński te same informacje o mieście, Krzysztof Burzyński i Dawid Jankowski o bazylice - nie to samo, ale o tym samym. Imprezy kulturowe? Ponoć wiele, ale zbyt wiele ich nie wymienił. Administrator zamku, ani Dawid Jankowski - słowem nie wspomnieli o wybitnej, wyjątkowej postaci - księżnej Cecylii. Zabrakło miejsca dla wyjątkowych obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, dla "Pod blachą", dla dzieł Zbigniewa Podurgiela. W tytule znalazły się róże, ale w filmie ... chyba ich nie zauważyłem. Archiwalne zdjęcia w konwencji nijakiej.
oj Krzysiu....
oj Krzysiu.... 14.09.2021, 09:46
film jest rewelacyjny, nie ma w nim nudy, historia opowiedziana profesjonalnie, ciężko uchwycić jest całe miasto na jednym filmie, autor skupił się głównie na najważniejszych wiadomościach związanych z naszym miastem
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 10:19
Ale dlaczego anonimie wstydzisz się tego co napisałeś? "nie ma w nim nudy" - tak, jeżeli ktoś lubi przydługie monologi i to statyczne tak, jak tu zaprezentowany w wykonaniu Michała Kołacińskiego, albo administratora Zamku. "historia opowiedziana profesjonalnie"? Na czym ten profesjonalizm polega? "autor skupił się głównie na najważniejszych wiadomościach związanych z naszym miastem" - to są najważniejsze wiadomości z Oleśnicy? Mają kogo zainteresować? Turystów, inwestorów? Czy autor w ogóle określił sam dla siebie adresata filmu? Układ zdjęć archiwalnych pokazuje tu dużą przypadkowość i brak spójności, ba, wytwarza wrażenie "odfajkowania".
jaki
jaki 13.09.2021, 07:21
nie kompromituj się, nierobie
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 11:26
Napisz to samo, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem. Obyś 1/10 tego robił, co ja czynię.
.
. 14.09.2021, 09:46
Urbex Przygoda, czyli autor filmu ma zdecydowanie więcej widzów niż ty. Zrobił profesjonalny film, a ty masz ***owy montaż pajacu
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 10:23
Napisz to samo podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem. Obrażając mnie dajesz tylko złe świadectwo o sobie. Nie potrafisz merytorycznie uzasadnić tego, co napisałeś. Wystukując ogólnik "profesjonalny" tylko sam siebie ośmieszasz. Montaż? Ale mój i moich zdjęć oraz filmów. A tu jest chaos, brak składnej stylistyki. I dlatego Ty się wstydzisz tego co napisałeś.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 01:53
Zabrakło też kadrów dla "Pod blachą" ... https://youtu.be/LjCbRBsbMoM
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 01:51
Szkoda, że nie odwiedził pracowni MAK, a był tak blisko ... https://youtu.be/ekUxfPKTuv8
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 01:49
Przy opowiadaniu o pomniku "Ery Kosmicznej" - szkoda, że nie pokazał jego sąsiedztwa ... https://youtu.be/wmvFBYX7-zo
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 01:48
Szkoda, że pominął wyjątkowej urody budynki przy ul. Sejmowej 11 ... https://youtu.be/hLx6BVnT920
zwkowalski
zwkowalski 14.09.2021, 12:07
Krzysztof. Szkoda to jest jak teściowa wpadnie do studni.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 01:45
Czy pokazał wszystkie oleśnickie wieże, by treść była spójna z tytułem? ... https://youtu.be/fN2JFinhzl4
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 01:37
Ani jednego słowa o księżnej Cecylii, bo ... https://youtu.be/AojvUl-uCqw
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 01:36
Nie pokazał obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, bo by zazgrzytało ... https://youtu.be/sIPciEDPyPE
cecylka
cecylka 13.09.2021, 02:17
7 wpisów Krzysia i jak powiedział inż.Mamoń o jego filmach 'nuda nic się nie dzieje!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 11:29
Napisz to samo, podpisując się własnym imieniem i nazwiskiem. Ha, pisząc, że się nic nie dzieje w tych filmach - paradoksalnie - odniosła się do tego, co dzieje się w mieście: i słusznie napisała, że "nuda nic się nie dzieje" przy ul. Sejmowa 11, przy "Pod blachą", przy budynkach z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, przy ul. Cieszyńskiego
Gucio
Gucio 13.09.2021, 07:20
Cecylka. A co konkretnie ci się nie podoba we wpisach pana Krzysztofa. Ja te wpisy oceniam jako rzetelne. W którym miejscu pan Krzysztof nie ma racji. Czy na filmie widziałeś róże ?
cecylka
cecylka 13.09.2021, 07:31
Ja nie mogę oglądać tych jego filmików, bo można dostać 'epilepsji'. Łazi z tą kamerą i ciągle używa zoom in/out. Co świadczy o jego amatorszczyźnie.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 01:29
Dodam: bez oglądania tchórz napisał/ła "Co świadczy o jego amatorszczyźnie.", ha, to cóż można napisać o powyższym filmie?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 11:35
I jeszcze jedno, anonimowy internetowy tchórzu: jeżeli nie oglądasz moich filmów, to dlaczego piszesz "ciągle używa ...."? To pokazuje Ciebie w dodatkowo w złym świetle - nie dość, że tchórz anonimowy, to jeszcze ocenia bez oglądania.
kali od krowy
kali od krowy 13.09.2021, 12:13
Więc jeszcze jedno hipokryto. Jak ty krytykujesz innych to jest OK, ale jak ktoś ciebie to się 'puszysz'!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 01:26
Do internetowego Tchórza zza "kali od krowy Wczoraj, 12:13": wskaż tych, co merytorycznie krytykują i zacytuj ich krytykę. Potrafisz to uczynić? Nie znam Ciebie, ani Ty mnie, a śmiesz mnie tykać! Postawa anonimowego tchórza.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 13.09.2021, 11:32
Napisz to samo, podpisując się swoim imieniem i nazwiskiem - interentowy tchórzu. Tak, jestem amatorem, nie zawodowcem. Stale się uczę. Cenię merytoryczne uwagi, ale nie irytują mnie takie tchórzliwe osoby, które boją się własnych słów i anonimowo obrażają. Cenię odwagę wypowiadających się, co to nie uciekają przed siłą swoich słów.
cecylka
cecylka 13.09.2021, 11:36
Oj Krzysiu, wystarczy że ludzie się śmieją z ciebie w tym pierdziszewie. Pomyśl lepiej o rodzinie?
Gucio
Gucio 14.09.2021, 06:32
Cecylka. Ty jak PiS. Nie ma argumentów ti wywleka rodzinę lub alimenty.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.09.2021, 01:23
Współczuję takiej osobie, która boi się sama siebie, która ucieka w anonimowość, lękając się siły własnych słów - jakąż słabą trzeba być osobowością, by kryć się przed samym sobą, by wstydzić się samego siebie.
propaganda
propaganda 12.09.2021, 22:59
Tytuł powinien raczej brzmieć 'Pierdziszewo miastem katolibów i pijaczków'!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.09.2021, 20:45
Super - tak trzymać.

Pozostałe