XXIV Dni Europy - wernisaż wystawy plenerowej "Spectrum" (2013-2021) na podstawie wybranych prac

  • 10.09.2021, 08:51
  • OAI
XXIV Dni Europy - wernisaż wystawy plenerowej "Spectrum" (2013-2021) na…
Zapraszamy na wernisaż wystawy plenerowej SPECTRUM (2013-2021) na podstawie wybranych prac autorstwa Macieja Tabora, który odbędzie się na patio w oleśnickim ratuszu w dniu 11 września o godz. 14.

SPEKTRUM (2013-2021)
Na podstawie wybranych prac.
Maciej Tabor jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
Od 2018 roku prowadzi własną działalność gospodarczą, pod szyldem MONOCOCK, w ramach której wykonuje jedyne w swoim rodzaju obiekty użytkowe do wnętrz domów i mieszkań. W ten sposób łączy swoje zamiłowanie do rzeźby i designu z codzienną pracą.

Jego działalność artystyczna skupia się na obiektach wykonywanych głównie ze stali. W swoim dorobku posiada również prace, w których łączy różne surowce, gdzie dominują drewno i metal.

Inspiracji szuka w otaczającym go świecie- obserwuje sytuacje międzyludzkie, rytm życia codziennego, ale także łono natury, gdzie może podziwiać przyrodę. Realizacje Maćka można podzielić na kilka grup.

Wyszczególnić można prace powiązane z designem, prace wielko i małoformatowe, rzeźby użytkowe, a ostatnimi czasy również prace graficzne, których przekrój (poza pracami graficznymi) zobaczyć można w ramach wystawy zatytułowanej „Spektrum (2013-2021)”.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe