Każdy kilometr się liczy

  • 09.09.2021, 10:27
  • kad
Każdy kilometr się liczy
Rolki Reggae Rajd dołaczają do nowej akcji i będą zachęcać do niej oleśniczan.

"Wrzesień jest miesiącem świadomości choroby nowotworowej u dzieci, w związku z tym przez cały miesiąc za pomocą aplikacji na telefon Activi zbieramy kilometry na dzieci z nowotworem ze szpitala Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Aplikacja i udział jest całkowicie bezpłatna. Za zebrane kilometry sponsorzy przekazują środki pieniężne na szpital" - informują Agata i Wojciech Miszewscy, czyli "Rolki Reggae Rajd".

Oboje będą "zbierać kilometry wraz z Fundacją Na Ratunek Dzieciom Z Choroba Nowotworową 11 września od godziny 9:00 do 13:00 w Parku Nad Stawami w Oleśnicy. O godzinie 13:00 przeniosą się z namiotem na Rynek na Oleśnicki Jarmark Wspaniałości i będą tam z przedstawicielem Fundacji przez cały następny dzień - niedzielę 12 września. Oboje będą zachęcać do pomocy dzieciom z chorobą nowotworową i udziale w "RakReatonie".

"Bo przez cały wrzesień trwa ogólnopolska akcja RakReaton. Trzeba wspólnymi siłami zebrać milion kilometrów na rolkach, rowerze, biegiem albo spacerem. Każdy kilometr się liczy. Jak uzbieramy ten milion, dzieciaki chore na raka z kliniki Przylądek Nadziei dostaną od sponsorów 100 tysięcy złotych na nierefundowane leczenie i opiekę. Czyli za każdy Wasz i nasz kilometr wpada do skarbonki 10 groszy. I to jest to!" - przekonują animatorzy Rolki Reggae Rajd.

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe