Twórca w bazie

  • 09.09.2021, 10:27
  • kad
Twórca w bazie fot. Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa - "OficjalnyProfil" /fb
Kto znajdzie się w bazie artystów i rękodzielników LGD Dobra Widawa?

"Chcesz wypromować swoją twórczość? Chcesz wypromować swoją twórczość? Zastanawiasz się, jak zwiększyć rozpoznawalność swoich wyrobów? Zapraszamy osoby i organizacje - rękodzielników, artystów, zespoły ludowe - zajmujące się twórczością artystyczną, tradycyjną, współczesną, amatorską i profesjonalną z obszaru LGD Dobra Widawa do współpracy w ramach projektu Kultura bez granic” - zachęcała w minionym tygodniu prezes Agnieszka Kasina.

I przypominała o rekrutacji do projektu promującego  dziedzictwo kulturowe związane z tradycją i sztuką ludową. W oparciu o inwentaryzację podmiotów LGD planuje stworzyć internetową bazę twórców oraz przeprowadzić z nimi 2 spotkania we wrześniu i październiku na temat promocji dziedzictwa kulturowego. W ramach tych działań odbędą się we wrześniu profesjonalne sesje fotograficzne dotyczące działalności twórców.

Aby wziąć w udział w projekcie i dostać się do bazy, należało zadeklarować chęć współpracy z LGD poprzez wypełnienie deklaracji na stronie internetowej dobrawidawa.pl.

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe