PILNE! Mamy pierwsze po długiej przerwie zakażenie koronawirusem

  • 08.09.2021, 19:19
  • OAI
PILNE! Mamy pierwsze po długiej przerwie zakażenie koronawirusem
Zaczyna się IV fala w powiecie oleśnickim?

Oto najnowsze dane epidemiologiczne dla powiatu oleśnickiego:

Liczba zakażonych: 1

Liczba zakażonych na 10 tys. mieszkańców: 0,09

Liczba przypadków śmiertelnych: 0:

choroby współistniejące wraz z COVID-19: 0

wyłącznie z powodu COVID: 0

Liczba osób objętych kwarantanną 145

Liczba wykonanych testów: 77

Liczba testów z wynikiem pozytywnym: 1

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

maja
maja 11.09.2021, 13:49
A tu hulaj dusza. Jarmarki, owce,pumpentraki,dożynki,biegi, rolki cup a potem zdziwko
przesada
przesada 09.09.2021, 07:51
tylko jeden test im wyszedł pozytywnt??? a to nie zwykłe przesiebienie???
do pustaka
do pustaka 09.09.2021, 08:36
Zrób sobie lepiej test na obecność mózgu?
.
. 09.09.2021, 09:42
U ciebie on juz nie pomoże, bo z próżni nic nie wyjdzie..
Falalala
Falalala 08.09.2021, 21:44
Testy PCR to największy szajs. Równie dobrze koronę wykrywa w bananie Życzę powodzenia w testowaniu manipulacji.
MATRIX
MATRIX 09.09.2021, 10:01
W w jednym ze szpitali na Dolnym Sląsku (teren LGOM) i kto wie czy nie gdzie indziej, na testowanych przygotowane są dwa rodzaje testów z oznaczeniem Z o raz NZ. Dla klientów Z sa przygotowane testy antygenowe, które nie są tak wrażliwe jak PCR, które bardzo mocno przkłamują wyniki, w zależności jeszcze od tego ile wykona się cykli namnażania (od 28 do 35), im wiecej powtórzen tym pewniejszy wynik pozytywny. Dlatego PCR jest tak bardzo zalecny, bo wykrywa praktycznie wszystko, i jak ktoś kiedy powiedział: gdyby nie było testów, nie byłoby plandemii... Stąd też wymyślili sobie pojęcie bezobjawowej choroby, ale bezobjawowi inteligenci to łykają jak pelikany, a biznes się kręci... I co zaszprycowani??!! Miała być ostatnia prosta, miały być przywileje, a będziecie mieli IV falę o łakmcy dra Niedziele...
IV FALA
IV FALA 08.09.2021, 19:59
Zaczyna się jazda. Niech wszyscy korono sceptycy robią w gacie póki jeszcze mogą to robić samodzielnie.
Gucio
Gucio 08.09.2021, 23:40
To Szwedzi mądrzejsi. Odwołali wszystkie ograniczenia. A były one znikome z ograniczeniami w Polsce.
rosiewicz
rosiewicz 09.09.2021, 06:01
Ale 'Szwedki' trochę zimne...;-)
Gucio
Gucio 09.09.2021, 06:40
Za PRL byliśmy dumni z bycia Polakami. Czterej Pancerni i pies, Jak rozpętałem wojnę itp itd. Teraz Polska we wszystkich sondażach jest w ogonie Europy.
Cezar
Cezar 09.09.2021, 13:13
Postrzeganie Polski w odniesieniu do wojennych seriali to czysta głupota.
Ångermanland
Ångermanland 09.09.2021, 08:10
Wy kowalski najbardziej dumni byliście z sabaki szarika kowalski.
budyń
budyń 09.09.2021, 08:35
Niestety teraz 'kartoflana' republika to d*pa Europy...tak jak jej prezydent!
V, VI, VIII i n-ta fala
V, VI, VIII i n-ta fala 08.09.2021, 20:29
Ty juz od dawna samodzielnie nie myslisz, robi to za ciebie kurwizja tvp info i wsi24...
trampek
trampek 08.09.2021, 21:25
Ciekawe, kto za ciebie myśli ...'QAnon'?
leci fala leci
leci fala leci 09.09.2021, 09:43
Samodzielne myslenie to pojęcie, którego ty nieznasz...
trampek
trampek 09.09.2021, 09:52
A gdzie tego uczą, w szkółce medialnej w toruniu?

Pozostałe