Wiceburmistrz Oleśnicy zaprasza na "odbiór wyjątkowo ważnej dla miasta inwestycji"

  • 09.08.2021, 08:49
  • OAI
Wiceburmistrz Oleśnicy zaprasza na "odbiór wyjątkowo ważnej dla miasta… olesnica.pl
Co nią jest? Zaskoczeni?

"Burmistrz zaprasza na otwarcie "wyjątkowo ważnej dla naszego miasta inwestycji". Nie, Kochani, nie chodzi o nowoczesną przychodnię zdrowia czy wyremontowany dworzec PKP. Chodzi o jedyny jak dotąd autorski projekt tej kadencji: "skatepark z pumptruckiem". Koszt prawie 2 mln 300 tysięcy.

WYJĄTKOWO
WAŻNA
INWESTYCJA
 
"Wyjątkowo" to mieszkańcy czekają chociażby na realizację spełnienia obietnicy J. Bronsia dotyczącej rozwiązania problemu dostępności karetek. Wyjątkowo długo, znaczy się...
Życzymy Państwu chociaż części tego znakomitego samopoczucia, którym promienieje władza" - tak skomentowała poniższe zaproszenie Oleśnica Razem, oleśnicka opozycja.
OAI

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Damian
Damian 12.08.2021, 22:23
Dla mojego syna i dla mnie to bardzo ważna inweatycja. Cieszę się że juz jest gotowa.
Na bogato
Na bogato 10.08.2021, 20:01
Już się gubię. Kosztowało 2miliony 300 czy 3 miliony?
gabryś
gabryś 10.08.2021, 09:08
Tylko żeby mi ksiundz z kropidłem był!
Dość!
Dość! 10.08.2021, 01:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

?
? 10.08.2021, 00:52
Skoro to ważna dla Olesnicy inwestycja, to dlaczego na jej otwarcie ratusz nie zaprosił olesniczan?
Ok boomer
Ok boomer 09.08.2021, 23:48
Dziadersy zazdroszczą młodzieży skateparku. Co to się porobiło na tym świecie...
abc
abc 10.08.2021, 13:48
Jeszcze trochę a ty będziesz dziadersem, nawet nie wiesz jak to będzie szybko.
dziaders
dziaders 10.08.2021, 09:20
A co nie wiedziałeś, że mieszkasz w sPisiałym i zdewociałym dziaderskim pierdziszewie?
Olo
Olo 10.08.2021, 00:59
Jasne, że zazdroszczą, gdy muszą tydzień czekać na przyjazd karetki.
zw-kowalski
zw-kowalski 09.08.2021, 22:53
Circa. Ale kyrk. Miasto nie ma środków na środki higieny do szaletu miejskiego a ma kilka milionów na przyjemności dla garstki ludzi. Brak karetek z obsada, brak nowej przychodni. Traci mi tu Ukraina i Rosją. Ale kto bogatemu zabroni.
xD
xD 09.08.2021, 21:54
po otwarciu pamptraku bedzie mozna isc do toalety miejskiej zrobic siku i umyć ręce.
A nie, czekaj, wróć.... nie tym razem
Kwiat paproci
Kwiat paproci 09.08.2021, 17:27
Nie wymagajcie zbyt wiele od Pani Edytki. Ona naprawdę nie wiele wie. Tyle co jej Marysia powie. W ratuszu się śmieją, bo takiego luzu to jeszcze nie było
sPOcony Janek
sPOcony Janek 09.08.2021, 18:10
Dla mnie wystarczy .....
Ehhh
Ehhh 09.08.2021, 17:14
Kilka osób poprosiło o skate park i mają.
Setki Oleśnoczan prosiło o Park japoński i boisko na Ratajach - im pokazano środkowy palec.
Dodam, że park i boisko byłoby razem dużo tańsze.
Dziadzia
Dziadzia 09.08.2021, 18:07
Od bardzo dawna ludzie prosili o taki obiekt. Dziś te osoby mają własne dzieci. A skatepark będzie służył przez następne pokolenia.
Sztachanowcy ze zsypu
Sztachanowcy ze zsypu 09.08.2021, 18:11
Menelom ???
chleyboje klonowa
chleyboje klonowa 10.08.2021, 11:34
Będziemy tam chodzić z edkiem.
Klasa średnia
Klasa średnia 09.08.2021, 19:16
Nie.
To w jaki sposób ten obiekt będzie wykorzystany, zależy od nas samych.
Może będzie tak: https://youtu.be/-_YHYpHkG7c?t…
Ania
Ania 10.08.2021, 08:51
Rzeczywiście fajnie. Oby tak było u nas.
!
! 09.08.2021, 17:16
Slandsl !!!
kiBol
kiBol 09.08.2021, 17:01
Przecież to jest dla dzieci i młodzieży, którzy są WYJĄTKOWO WAŻNYMI mieszkańcami miasta i zasługują na tego typu inwestycje.
A te kpiny są WYJĄTKOWO niepotrzebne - droga Oleśnico Razem.

Bubu
Bubu 09.08.2021, 21:56
Sis, cicho już
zośka
zośka 09.08.2021, 17:18
A co z pozostałymi WYJĄTKOWO (MNIEJ)WAŻNYMI mieszkańcami miasta : chorymi, seniorami, kierowcami, matkami, itd...?
konfacela
konfacela 09.08.2021, 17:45
Ej no, przecież seniorzy CUŚ tam też dostali za 20 mln. Czy nie?
Pytam
Pytam 09.08.2021, 17:10
A żłobki ????
kaszojad
kaszojad 09.08.2021, 17:58
Holistycznie
Holistycznie 09.08.2021, 18:11
Ale prywatne !!!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 09.08.2021, 16:42
"odbiór wyjątkowo ważnej dla miasta inwestycji"? Pani wiceburmistrz Oleśnicy pewnie podobnie przypisywała wagę wydarzeniom w Długołęce i szybciutko się z nią pożegnano. Oleśnicki samorząd nieudacznikami stoi.
Hahaha
Hahaha 09.08.2021, 16:29
Olesnica jest skejtparkiem
Olo
Olo 09.08.2021, 18:33
Oleśnica jest pumptruckiem!
Zyga
Zyga 09.08.2021, 15:53
2,3 mln. Aż się cisną wulgarne słowa. Co za gospodarność. Nie ma większych potrzeb w Oleśnicy, tylko jakieś sraki pumptraki. Walnij się burmistrz w ten spocony łeb. I jeszcze biba na koniec. A potem wpadnie młoda gówniarzeria, rozbije parę butelek, narzuca petów i pumptrak szlag trafi. 2,3 mln poszło się paść. Narodzie chrześcijański, gospodarze a komorniki! Zgroza.....
zośka
zośka 09.08.2021, 16:44
2,3 mln... no nie dziwota, że na papier do....pupy zabrakło.. :-)
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 10.08.2021, 16:20
2.300.000 zł : 0,42 zł/szt. = 5.476.190 szt. !!!!!

https://www.ceneo.pl/35515997
Olo
Olo 09.08.2021, 18:42
Zabrakło, bo paprotka zakupiła podpaski w ramach hasła Oleśnica jest kobietą
Koko
Koko 09.08.2021, 21:57
na podpaski też miasto nie dało.
pisiolud
pisiolud 09.08.2021, 15:21
A czy przyjedzie na otwarcie nasz jaśnie panujący wuc malutki kartofelek?
brawo bronsiu
brawo bronsiu 09.08.2021, 14:32
Po ilości hejtu opozycji widać, że nie może przeżyć inwestycji dla młodych. no chyba że parking przy fatimskiej, albo betonoza pl zwycięstwa?
!
! 09.08.2021, 16:10
To nie jest hejt opozycji, tylko wkurzonych Oleśniczan, mieszkańców którzy za tą inwestycję zapłacili miliony !
Łubu pubu
Łubu pubu 09.08.2021, 15:32
Za chwilę koniec - czy kolega już się nagrał w szafie?
Oj
Oj 09.08.2021, 15:07
Przy fatmiskiej dla kółka różańcowego będzie park i plac zabaw. BRONŚ mówił o tym w klerykalnym radio
Znanylekarz
Znanylekarz 09.08.2021, 14:51
To tylko dwa dyżurne trole: pani psycholok i rapujący
Majk
Majk 09.08.2021, 16:30
Oraz nasz gabryś i gucio
Starszy pan
Starszy pan 09.08.2021, 14:27
Oleśniczanie na rolki władza wzywa! Nikt tak was nie wyroluje jak ja!!!!
Rettungsdienst
Rettungsdienst 09.08.2021, 19:46
.... ale nie ma dwóch obiecanych karetek, bo jak będzie jakiś wypadek w skejtparku, to gdzie wyląduje LPR ????
Sekcja Propagandy Lokalnej
Sekcja Propagandy Lokalnej 09.08.2021, 14:20
Świat wstrzymał oddech. Władze w Oleśnicy uruchamiają gigantyczną i wyjątkową inwestycję. Dzięki niej inwestorzy ustawiają siè kolejce. Miasto przestanie być zaśmiecone. Powstaną w Urzędzie nowe miejsca pracy, nie będzie podatków. Za pobór wody l odprowadzanie ścieków i odbiór śmieci miast będzie dopłacało mieszkańcom. Szpital dostanie 5 gwiazdek w sieci ekskluzywnych hoteli i jedną gwiazdkę Michalina za wyżywienie. Ukochany przywódcza Oleśniczanie dołożył kolejny klejnot w koronie swoich osiągnięć...
UM myślenie naprawdę nie boli
UM myślenie naprawdę nie boli 09.08.2021, 13:19
Skoro ta inwestycja długo oczekiwana dla mieszkańców to z checią zobacze burmistrza na deskorolce lub hulajnodze. Swoja drogą co z otwarciem atrakcji na ulicy Wileńskiej? Miasto zapowiadało skończenie w połowie roku i cisza... zamknęli cały teren rok temu przed wakacjami i otwarcie pewnie po wakacjach. Gdzie tu logika, dzieci mają korzystać z boisk w zimie? Chyba znowu myślenie zawiodło
Edmund Edmundowicz
Edmund Edmundowicz 09.08.2021, 12:53
Czy będzie ksiądz ????
M.G.
M.G. 09.08.2021, 13:15
Tak , na rolkach
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 09.08.2021, 19:32
Tych z szaletu ????

Pozostałe