"Szmata zakrywa genitalia" - informuje... Oddział Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Oleśnicy

  • 02.08.2021, 10:07
  • OAI
"Szmata zakrywa genitalia" - informuje... Oddział Ginekologii, Położnictwa…
Wicedyrektor szpitala znów się tłumaczy na profilu szpitala...
"Moi Drodzy, dziś czas na podziękowania. Dziękuje wszystkim Fankom naszego profilu za czujność. Przepraszam, że tak późno, ale mam tez inne, bardziej medyczne zajęcia. Wasze reakcje i maile dowodzą, jak bardzo skrupulatnie śledzicie i czytacie moje posty, co niezmiernie mnie cieszy. Dziękuje - Wasza, na zawsze już poprawna politycznie, GJ.
Ps. Foto zmienione, szmata zakrywa genitalia".
 
Taki post ukazał się na oficjalnym profilu Facebookowym Oddziału Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii szpitala w Oleśnicy. "GJ" to Gizela Jagielska, wicedyrektor Powiatowego Zespołu Szpitali. Niedawno w całej Polsce było głośno o jej wpisach na temat otyłości w ciąży.
 
Tym razem zapewne zamieszczono zdjęcie nagiego noworodka, które potem podmieniono. I teraz "szmata zakrywa genitalia"...
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maro
Maro 05.08.2021, 11:59
Widzę, że próbujecie podłapać clickbait'owy news, tymczasem szmata to... w żargonie po prostu ta chusta, ale nie mówi się na to 'chusta', tylko 'szmata'. Więc co takiego obraźliwego jest w tym poście?
Młoda mama
Młoda mama 04.08.2021, 10:43
To dlatego w Polsce sie często narusza Prawo i odmawia obecności osoby bliskiej przy wszelakich badaniach u ginekologa jak i zabiegów rownież zniechęca i czasami wyśmiewa taką obecność chłopaka, męża czy partnera by nie było nikogo za strony PACJENTA co wtedy wprowasza patologie i bezkarność personelu medycznego.
Gdy jestem badana zwlaszcza u ginekologa i podczas zabiegu jak i porodach
to zawsze jest mąż uczestniczy na moja prośbę bez pytania lekarzy nagrywa całe badanie a mam do tego PRAWO ! Wtedy jestem bezpieczna i spokojna gdyż to osoba wlasciwa dba o mnie !
Śmieszy mnie gdy przygłup lekarz mowi proszę wyjść do męża bo to będzie intymne badanie! ?
Mąż pyta to nie jest Pańska żona a od intymności ja jestem a nie pan calkiem obca osoba. Gdy przedstawiam swoje Prawa wtedy *** przeprosił nas i mąż stsl obok mnie, gdyż ja decyduję gdzie ma być mój misiu!
Wiesia
Wiesia 03.08.2021, 15:29
Dlatego Polki powinny się w końcu cywilizować i tak jak w innych cywilizowanych państwach zawsze podczas badań krocza i zabiegów czy porođu i podczas świadczeń metodycznych powinna być osoba bliska do jej obecności ma PRAWO bo zawsze DECYDUJE PACJENT a NIE lekarz naruszsjac Pawo czesto wyprasza osobe bliską! By ukryc zle zamiary lub zaniedbania ! Ja zawsze podczas każdego badania pochwy i zabiegu czy porođu mam i mialam swoją druga połówkę już jako moj chłopak był. Gdy jestesmy same bez partnera to aż sie prosi o nadużycie ze strony lekarzy itp...!
cucumber
cucumber 03.08.2021, 10:40
'Sezon ogórkowy' w pełni!
Lol
Lol 03.08.2021, 08:27
Pani JG, szmatą to ja podłogi wycieram.
Barbara
Barbara 03.08.2021, 08:20
Ubolewam bardzo nad tak żenująco niskim poziomem dziennikarstwa. Jeśli nie macie o czym pisać, nie piszcie wcale. Kręcąc z g*wna bat, nikt jeszcze szacunku czytelnika nie zdobył.
Gucio
Gucio 02.08.2021, 23:25
To uprzedzająco , bo co powiedzą kościelni ?

Pozostałe