Jest praca w ZGK Twardogóra! Można też odbyć w spółce staż

  • 27.07.2021, 13:12
  • ZGK Twardogóra
Jest praca w ZGK Twardogóra! Można też odbyć w spółce staż
Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Twardogórze planuje poszerzenie zakresu swoich usług i w związku z tym poszukuje pracowników do zadań budowlano-remontowych.

Do zadań zatrudnionych osób należeć będzie poprawa jakości istniejącej infrastruktury drogowej (w zakresie bieżących napraw stanu nawierzchni dróg i chodników), infrastruktury parkowej, ogólne utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Twardogóra oraz częściowo prace związane z przebudową sieci wod-kan.

ZGK spółka z o.o. dla osób zainteresowanych podjęciem przedmiotowej pracy oferuje stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, korzystne warunki finansowe, pakiet świadczeń z funduszu socjalnego oraz możliwość poszerzenia kwalifikacji zawodowych.

W zamian Spółka oczekuje solidności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych prac. Mile będą widziane osoby posiadające wiedze i doświadczenie w zakresie naprawy i układania nawierzchni z kostki brukowej, naprawy nawierzchni dróg masą na zimno oraz nawierzchni szutrowej, prac murarskich i malarskich oraz instalacji wodno – kanalizacyjnych. Szczegóły i warunki składania ofert można znaleźć w ogłoszeniu na stronie internetowej www.zgk.twardogora.pl , uzyskać telefonicznie pod nr telefonu 661-100-999 lub otrzymać osobiście w siedzibie Spółki ul. Wrocławska 15, 56-416 Twardogóra.

Osoby zainteresowane mogą składać swoje oferty /wnioski w terminie do 06.08.2021 r., a w sytuacji braku oczekiwanej ilości osób zainteresowanych w tym terminie, nabór zostanie przedłużony do końca sierpnia 2021 r. Podjęcie pracy jest możliwe począwszy od dnia 01.09.2021 r.

Spółka ponadto informuje, że poszukuje również stażystki/ty do prac administracyjno-biurowych.     

 

ZGK Twardogóra

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe