Oleśnicki radny "zabrał chłopaka" ze schroniska

  • 27.07.2021, 13:06
  • rpr
Oleśnicki radny "zabrał chłopaka" ze schroniska
"Zabrałem chłopaka i wracamy do nowego domku" - tak lakonicznie i z humorem radny powiatowy skomentował fakt wzięcia psa ze schroniska.

Schronisko dla zwierząt w Nowym Sączu poinformowało o adopcji jednego ze swoich podopiecznych. Nowym właścicielem psa został Wojciech Salik, radny Rady Powiatu Oleśnickiego.

"Zabrałem chłopaka i wracamy do nowego domku" - tak lakonicznie i z humorem radny powiatowy skomentował fakt wzięcia psa ze schroniska. Szczeniak wabi się Leon.

A tak napisało tym zdarzeniu schronisko: "Leon adoptowany. Leon, gdy do nas trafił wzbudzał wiele emocji. Polemika jaka to rasa trwa do dzisiaj. Kłótnie usłyszał też Pan Wojtek i przyjechał go ratować przemierzając aż 400km w jedną stronę. Twierdzi, że warto było. Leon to przeuroczy przecież szczeniak. Serca padają jak domino na jego widok".

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sky
Sky 28.07.2021, 22:46
Po koalicji z PiSem będzie miał jednego prawdziwego przyjaciela. Reszta mu ręki już nie poda.
Właścicielka pieska ze schroniska
Właścicielka pieska ze schroniska 28.07.2021, 00:37
Najważniejsze , że kolejny pies znalazł dom . Proponuję brać przykład . Też możecie się chwalić .
pisiolud
pisiolud 27.07.2021, 21:29
Wiadomość na miarę pierdziszewa!
Kabaret po oleśnicku trwa
Kabaret po oleśnicku trwa 27.07.2021, 21:12
Pierwsza inicjatywa radnego od 3 lat.. Wszystkie lokalne media podekscytowane. Euforia 🤣🤦‍♂️
Olesniczanka
Olesniczanka 27.07.2021, 21:08
Może i uzekl ten pies wojtusia. Jednak kazdy przyzna mi rację ze jak robimy cos dobrego z czystej wewnętrznej potrzeby to cechą rownorzedna jest skromność. Nie reklama swoich dokonań. To jest polityka tvppis
.
. 27.07.2021, 21:14
No bo Wojtuś jest z PiS
,
, 27.07.2021, 20:47
Zrobil żeby wszyscy widzieli tak robią snoby Olesnickie czym się chwali burak
Atol
Atol 27.07.2021, 20:11
Radny zrobił ustawkę i pokazówkę
Olesniczanka
Olesniczanka 27.07.2021, 17:06
W sumie fajnie tylko szkoda że wszystko pod publikę. Nie mógł psa poprostu wziąć ja dziesiątki innych ludzi. Nie pseudo "celebrytów". Nie mógł wziąć z olesnickich bid a kasę którą wydał na dojazd przeznaczyć na karmę dla olesnickich bid. Bardzo słabo wojtuś.
ala
ala 27.07.2021, 18:26
Ty Oleśniczanka może ty kasę za pazury i fryzjera przeznaczysz na oleśnickie Bidy Łajzo !
Olesniczanka
Olesniczanka 27.07.2021, 21:03
Widać że moje stwierdzenie jest w punktu. Przerost emocji o tym świadczy. A co do mnie, ja się nie chwalę ze pojechałam zrobic paznokcie 400 km. I jak zrobię życzliwy gest względem kogoś też nie potrzebuje w prasie lokalnej nakarmic swoje rozbuchane ego - bo go nie mam.
Szacun Wojtek!
Szacun Wojtek! 27.07.2021, 14:18
Ten psiak odwdzięczy się za nowy dom.

Pozostałe