Trenowali z Bartnikiem

  • 24.07.2021, 09:54
  • ws
Trenowali z Bartnikiem
To był już drugi trening w plenerze.

Po raz drug na trening bokserski (ale nie tylko...) zaprosił chętnych Wojciech Bartnik,ostatni polski medalista olimpijski w boksie,radny Rady Miasta Oleśnicy.

Ćwiczenia odbywają się w okolicy zamku w Olesnicy.

ws

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wszystko
wszystko 30.07.2021, 09:37
Nie matura, lecz chęć szczera...zrobi z ciebie boksera!
Podpis pod zdjęciem powinien brzmieć ...
Podpis pod zdjęciem powinien brzmieć ... 29.07.2021, 16:35
..... wspólnie, razem, obronimy Nieomylnego !!!!
, y
, y 26.07.2021, 00:50
On ma plecy Pisiorskie i myśli glupio głową chorą potrzebuje leczenia to człowiek dwulicowy jemu nie wolna wierzyć to co on robi to niejest prawne facet ma tupet można zobaczyć mawet potwarzy a jego synus też jest bokseremma dwóch jest dziadkiem niech niańczy wnuka anie zajmuje się glupotami poprostu chce wszędzie się pokazywać taki dziwne zachowania ma
dr Lewatywa
dr Lewatywa 25.07.2021, 23:26
Ciekawe, dlaczego 'Redakcja' tak promuje tego człowieka z 'encefalopatią bokserską'?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 25.07.2021, 23:09
To jest draństwo w wykonaniu Wojciecha Bartnika - tu promuje sztukę uderzania pięścią drugiego człowieka, a niebawem pewnie pójdzie ulicami miasta z Różańcem w dłoni, to będzie bluźnierstwo. Ktoś powinien zabronić jemu dalszego bluźnierstwa.
Cer
Cer 25.07.2021, 10:52
Skończył obuwia kę Olesnicka, której już nie zasadnicza Szkoła obuwnicza ikurs milcji w bokser ten facet jest zakłamany to widac po twarzy to po tym boksowaniu zostaje uraz na całe życie to sport brutalny nic mądrego iladnego
Uwaga!
Uwaga! 24.07.2021, 22:33
Encefalopatia bokserska!
Ob
Ob 24.07.2021, 22:22
To pewne że Bartnik nie ma żadnych uprawnień do trenowania akto nato zezwala że jest radnym to nie może prowadzić bez uprawnień zajęć no tak ta Oleśnica co chce to robi jest Z Pisu to myśli glupio zemu wszystko wolno notak dyrektor męskiego różańca patrzysz i nie grzmisz co się wyrabia wtej wiosce Oleśnicy
Fuszerka
Fuszerka 29.07.2021, 16:36
Tak samo zna się na boksie, jak Bronś na budowlance ....
ociec dyrektor
ociec dyrektor 24.07.2021, 22:32
Jak to nie ma, podobno skończył szkółkę niedzielną w toruniu!

Pozostałe