Czy Marek Matyja zawalczy kiedyś w Fame MMA?

  • 24.07.2021, 09:00
  • Źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Czy Marek Matyja zawalczy kiedyś w Fame MMA?
Oleśnicki pięściarz wagi półciężkiej Marek Matyja osobiście podziękował staroście Sławomirowi Kapicy za wsparcie finansowe, jakiego powiat udzielił mu na sobotniej Gali Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach.

31-letni bokser pokonał tam Ukraińca Maksyma Miszczenkę przez techniczny nokaut w drugiej rundzie, odnosząc 20 zwycięstwo w zawodowej karierze.

Podczas krótkiej wizyty w Starostwie Marek Matyja podzielił się swoimi wrażeniami po walce, którą zakończył piekielnie silnym prawym sierpowym:

- Dobry zawodnik nie daje się złapać dwa razy na to samo, więc trzeba było w tempo zareagować i użyć swoich argumentów - tłumaczył.

Na pytanie o plany, Marek Matyja nie krył, że jest szansa na kolejną walkę jeszcze w październiku, ale miejsce na razie nie jest znane. Jeżeli chodzi o pięściarskich idoli, to wymienił trzech najważniejszych. - Bernard Hopkins, Saul Alvarez, no i Andrzej Gołota, który tak naprawdę zainspirował mnie do uprawiania boksu - przyznał nasz przedstawiciel grupy KnockOut Promotions.

Czy Marek Matyja zawalczy kiedyś w Fame MMA?

- Nigdy, wolę żyć skromniej, ale godniej - padła odpowiedź.

Na koniec starosta pogratulował mu sukcesów, życząc kolejnych spektakularnych osiągnięć na zawodowych arenach.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe