W Oleśnicy na drogach ślizgawka!

  • 14.01.2019, 16:57 (aktualizacja 14.01.2019, 18:04)
  • OAI
W Oleśnicy na drogach ślizgawka! zdjęcie ilustracyjne
- Przez miasto jedzie się 10 - 20 km na godzinę, w kilku miejscach nie da się podjechać! - alarmują nas kolejni kierowcy.

Kierowcy skarżą się na fatalne warunki drogowe, które panują w Oleśnicy. O godzinie 16.50 zostało zablokowane Rondo Miast Partnerskich przy Bramie Wrocławskiej - ciężarówka nie może pod nie podjechać. Tworzy się korek..

Kierowcy muszą pchać swoje auta, wyjeżdżając z ulicy Sinapiusa, na skrzyżowaniu z Lwowską i Kilińskiego.

- Gdzie są piaskarki?! - pytają nas kolejni zdenerwowani kierowcy.

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (62)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 18.01.2019, 13:46
To będzie piękna pięciolatka. Ta bohaterska walka z problemami, które się wcześniej stworzyło.
pieszy
pieszy 17.01.2019, 13:46
Wszyscy piszą o kierowcach, piesi nie mieli lepiej, chodniki w większości nie były odśnieżone, bryja na chodnikach taka ze ledwo chodzić można było, po prostu skandal
ben
ben 17.01.2019, 19:37
I ścieżki rowerowe też były zupełnie nieprzejezdne! A najgorzej z tymi koło chodników: jeśli jakimś cudem odgarniali chodnik, to snieg lądował... właśnie na ścieżce rowerowej!!!
Miś
Miś 16.01.2019, 21:32
Po stanie dróg widać że Oleśnica ma nowe władze. Oby tylko nie ślizgali się w robocie tak jak my na jezdniach.
Wyborca
Wyborca 16.01.2019, 19:46
Zima obnażyła beznadzieję i brak umiejętności zarządzania przez burmistrza i starostę w trybie klęskowym. Ale co wymagać od facetów z PO, którzy biegli w otaczaniu się pijarowcami nie bardzo umieją zarządzać w trudnych sytuacjach.
Doktor Prozac
Doktor Prozac 16.01.2019, 19:27
@ ty sobie załóż zimówki na pustą makówkę, może Ci pomoże choć bardzo wątpię.
p.Halina
p.Halina 16.01.2019, 07:11
Pełna kompromitacja w zarządzani Drogami Ciekawe ile 13-i dostaną z tych 2 milionów
@
@ 16.01.2019, 06:54
Barany mają pozakładane letnie gumy i tu płaczą! jest Ku.....a zima ma być ślisko ,a jak się jeden z drugim śniegu boi to auto do garażu i na komunikację miejską ! Będzie bezpieczniej dla kierowców. Bo jak to mówią Są kierowcy i ci co mają prawo jazdy !!!!!!
nie ściemniaj
nie ściemniaj 16.01.2019, 09:40
Głupiś to nie był śnieg tylko lodowisko w całej Oleśnicy zimówki nic nie dawały jedynie łańcuchy albo opony z kolcami by się sprawdziły. Ale ty nie możesz wiedzieć bo nie jechałeś po tym lodzie. Mam nówki zimówki i dwa razy mnie obróciło przy 20 na godzinę wystarczyło lekkie nachylenie drogi i nic nie mogłeś zrobić tak jak przed wiaduktem na Ludwikowskiej.
kierowca
kierowca 15.01.2019, 22:37
faktycznie zamieć śnieżna w styczniu jest czymś niespotykanym w naszym klimacie. Trzeba umieć jeździć i zachować ostrożność - letnie opony zawiodły
to nie do pomyślenia
to nie do pomyślenia 15.01.2019, 21:33
Co to za amatorzy siedzą w tym Ratuszu? Jednodniowa zima obnażyła ich słabość, a dla dzieci swego czasu w jednej ze szkół zabrakło posiłków. Jak tak dalej pójdzie to dojdzie do jakichś dramatycznych wydarzeń.
olo
olo 15.01.2019, 19:16
jest zima ma być slisko i tyle w temacie
?
? 15.01.2019, 14:48
A dzisiaj super wypociny, że "daliśmy radę". To jawna kpina z mieszkańców! Jak burmistrz nie potrafi zorganizować akcji zima i zmobilizować swoich ludzi do działania, to po co pcha się na stanowisko?
To był super poślizg
To był super poślizg 15.01.2019, 11:47
Jeśli ktoś przekonuje , że wczoraj wieczorem sytuacja została opanowana to mija się z prawdą albo zwyczajnie kłamie.
DOL
DOL 15.01.2019, 09:03
Do tego mądrali co pisał o oponach zimowych.. Gościu chyba jesteś z ekipy zarządzającej drogami... nie ściemniaj z oponami zimowymi bo 90% kierowców takie posiada. Totalna olewka dyrektorów zarządzających drogami miejskimi i powiatowymi! To co pokazali wczoraj ich dyskwalifikuje..
Tadek
Tadek 15.01.2019, 06:49
Wczoraj powrot z Mirkowa do Olesnicy zajal mi 2 godziny. Rekord. Jechalem mx. 20 km/km. Totalna slizgawka. Osobowki na swiatlach ruszyc nie mogly. Autami zarzucalo. Masakra.
s
s 16.01.2019, 21:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Choć żyję tutaj ponad 40 lat
Choć żyję tutaj ponad 40 lat 14.01.2019, 23:52
Ku..wa, takiej ślizgawicy, dosłownie lodowiska w Oleśnicy nigdy nie widziałem.
i tyle
i tyle 14.01.2019, 23:47
To miasto nie funkcjonuje nawet teoretycznie.
ziom
ziom 14.01.2019, 23:39
Na ósemce z wrocka 40 km/h. Wypas!
?
? 14.01.2019, 23:32
Drogi miejskie-DRAMAT- drogi powiatowe-KOSZMAR. Którymi wolicie jechać?
kuma
kuma 14.01.2019, 23:09
Ludzie narzekali na za krótkie lodowisko - no to mają - przez całe miasto :-)
,,,
,,, 14.01.2019, 22:44
Zmiencie opony na zimowe nauczcie sie jezdzic zima i nie trujcie niedzielni kierowcy
..
.. 14.01.2019, 23:37
Mam założone nówki zimówki w listopadzie, dałem tysidwieście za cztery, oszukali mnie, obróciło mnie dzisiaj na 3-go maja chociaż jechałem 20 nie szybciej. Co za szajs sprzedają.
ABC
ABC 14.01.2019, 22:58
Powiedz to tym wszystkim kierowcom tirów i busów, które nie mogły przejechać przez miasto....

Pozostałe