Oleśnicka modelka o rozpadzie związku z piłkarzem

  • 23.07.2021, 10:17
  • OAI
Oleśnicka modelka o rozpadzie związku z piłkarzem
"Największa lekcja w życiu" - napisała po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem Magdalena Stępień, pochodząca z Oleśnicy była miss Wrocławia.

Magdalena Stępień, modelka z Oleśnicy, była Miss Wrocławia, uczestniczka programu Top Model, na Instagramie odniosła się do rozstania z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem oraz urodzenia dziecka.

Była już para kilka dni temu została rodzicami. Związek rozpadł się na krótko przed tym, jak Oliwier przyszedł na świat. Modelka usunęła ze swoich profili w mediach społecznościowych wszystkie wspólne zdjęcia. Potem zamieszczała posty z cytatami o zranionej miłości i osobistymi wyznaniami.

 Ta droga nie była tak prosta, jak sobie wyobrażałam, nie było łatwo, a końcówka ciąży dała mi największą lekcję w życiu. Podniosłam się z tego silniejsza, a cały smutek odszedł w niepamięć. Choć wiem, że samodzielne rodzicielstwo nie będzie łatwe i nigdy tego dla ciebie nie chciałam, to wiem, że razem damy sobie radę. Przed nami duże wyzwanie, intensywny miesiąc przygotowań do naszego wyjazdu. Wiem, że zmiany są początkiem czegoś nowego, lepszego

- napisała oleśniczanka.

I stwierdziła, że ta życiowa lekcja dużo ją nauczyła:

 Człowiek uczy się na błędach i dopóki sam nie doświadczy czegoś na własnej skórze, nie zrozumie. Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszelkie problemy i trudności. Bo nie sztuką jest być ze sobą, gdy wszystko jest ok, lecz wytrwać wtedy, gdy świat wywraca się nam do góry nogami

 

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 03.08.2021, 22:40
Żenada. Zawsze możesz przekazać dziecko na wychowanie ojcu . Tak aby dziecko miało taki sam kontakt z tobą jak i z ojcem. Dobra matka tak by zrobiła.
dobre
dobre 03.08.2021, 23:39
Oj @zw, niby ten kopacz 'kasa_nowa', będzie się zajmował dzieckiem?
zw-kowalski
zw-kowalski 04.08.2021, 08:09
A w czym modelka jest niby lepsza od " kopacza" ? Jak byłby w związku to pudelkopodobni przedstawiałyby go jak Lewandowskiwgo jako cudownego ojca. A tak od razu gorszy. W Szwecji ojciec ma tyle samo urlopu na wychowanie dziecka co matka.
dobre
dobre 04.08.2021, 09:17
'kopacz', dobry materiał na męża?! Przecież on kolejną 'mariolkę' zapyla!
dobre
dobre 04.08.2021, 10:52
Sorry, sprostowanie...miało być 'materiał na ojca'. Bo ja bym mu nawet psa na 10min. nie zostawił...
móżyn-albinos
móżyn-albinos 27.07.2021, 19:01
Wzruszenie odebrało mi mowę! Zamiast Oliwier mogłaś dać mu na imię Jakub Jr. I koniecznie zapisz go za 10 lat do trampkarzy. A co, niech robi taką samą karierę sportową jak tatuś.
Trenerka osobista
Trenerka osobista 25.07.2021, 17:37
Jest to bardzo dobra decyzja pod względem ekonomicznym zarówno dla mamy jak i dla dziecka. Gratuluję odwagi i życzę sukcesów 💪👍
fircyk
fircyk 23.07.2021, 22:52
dlatego jestem za darmową antykoncepcją i PRZYMUSOWYM WYCHOWANIEM DZIECKA PRZEZ FACETÓW.
Koledzy ze zsypu
Koledzy ze zsypu 04.08.2021, 08:17
Edmund Edmundowicz wypił dwa sztachany "Lugi" i leży przed zsypem jak długi.
Babcia
Babcia 23.07.2021, 19:34
Myślenie masz dobre,trudno jednak wytrwać ,czeka Cię ciężki okres,ale wydajesz się być madra i dasz radę,powodzenia
Rasputin
Rasputin 23.07.2021, 17:35
Magda wracaj do babci a nie wielki świat
dobre
dobre 23.07.2021, 18:13
Hmm...jak po takiej 'reklamie' ma wrócić do pierdziszewa?
ociec dyrektor
ociec dyrektor 23.07.2021, 23:44
Przynajmniej te 'babcie' w oknach, będą miały temat do rozmowy!
Żenua
Żenua 23.07.2021, 14:00
Powiem krótko.
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 23.07.2021, 13:35
Lepsze to, niż nachalna propaganda z Bronsiem ....
bezcenne
bezcenne 23.07.2021, 11:49
Lokalna 'mariolka' i kopacz 'kasanowa'!
ja
ja 23.07.2021, 11:28
Ten artykuł to HIT!!! Hit na skalę naszych czasów i lokalnych mediów!!!
xd
xd 23.07.2021, 22:52
prawie jak śpiaca w czerwonych klapkach

Pozostałe