Finisz prac na skateparku i pumptracku w Oleśnicy

  • 21.07.2021, 12:48
  • OAI
Finisz prac na skateparku i pumptracku w Oleśnicy Urząd Miasta Oleśnicy
Oto komunikat Urzędu Miasta Oleśnicy:

"Wszyscy już nie mogą doczekać się zakończenia robót na skateparku i pumptracku. Jeszcze odrobina cierpliwości i będzie można korzystać z tej świetnej, sportowej atrakcji Oleśnicy. Po ostatnim formowaniu terenu, przyszedł czas na kolejne prace. Wylano nawierzchnię betonową.

Całość inwestycji jest zlokalizowana na powierzchni 1000 mkw. , na terenach zielonych przy stawach miejskich, pomiędzy ścieżką pieszo - rowerową przy rzece Oleśnica, a górką. Skatepark jest wykonany w technologii betonowej, natomiast pumptrack z betonu asfaltowego.
 
Powstały tory jazdy oraz przeszkody do akrobacji na deskorolkach, rolkach, hulajnogach i rowerach. W otoczeniu zainstalowana zostanie mała architektura - ławki, stojaki na rowery, stacja naprawy rowerów. Teren będzie oświetlony i monitorowany przez system kamer.

Koszty robót wynoszą ponad 2,2 mln złotych".

OAI

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.07.2021, 08:32
Gratuluję wybetonowania kolejnego 1000m2 w Oleśnicy. Każdy już widzi czym to się kończy, ale nie nasze władze.
hahaha
hahaha 22.07.2021, 15:47
o, super na jesien, akurat po wakacjach, jak bedzie kolejny lockdown to otworzą. brawo nasza władza
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 22.07.2021, 14:36
Żeby należycie uczcić to wydarzenie, proponuję nadać mu imię Jana Bronsia ....
zw-kowalski
zw-kowalski 22.07.2021, 12:37
Ale fajnie macie. Pracownice socjalne nie mają aut aby zapewnić opiekę niepełnosprawnym ruchowo. Obiady noszą w siatkach. Jesienią i zimą już zimne. A macie zabawkę dla kilkunastu młodzieńców z całego powiatu. Jasiu . Tak trzymać.
ciasto z rodzynką
ciasto z rodzynką 22.07.2021, 15:49
kowalski, przeciez OLESNICA JEST KOBIETĄ, wiec nie trzeba wspierać ani pracownic socjalnych, ani ciężarnych pod opieką dr Gizeli "zamknij lodówkę" Jagielskiej, ani uczennic w szkołach zapewniając im darmowe podpaski, ani mobbingowanych pracownic miejskiej spółki, ani pracownic miejskiego szaletu zatrudnionych przez dziwną firmę, tego nie trzeba. A to jest skejtpark z pamptrakiem na miarę naszych możliwości. Ty wiesz co my tym pamptrakiem robimy? My otwieramy oczy niedowiarkom
zw-kowalski
zw-kowalski 22.07.2021, 15:56
Do @ ciasto. W mojej wsi Trehörningsjö stoją 4 auta dla pracowników socjalnych. Jeżdżą w promieniu kilkunastu kilometrów i obsługują osoby które tego potrzebują. Potrafią przyjechać w nocy tylko po to aby taką osobę zaprowadzić do WC. A wy macie Jasia a teraz będzie Parktour. Tak trzymać.
cecylka
cecylka 22.07.2021, 11:55
Zapomniałeś Krzysiu o 'obiekcie' do skłosza?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 22.07.2021, 11:25
"Koszty robót wynoszą ponad 2,2 mln złotych" - a "Atol" się sypie, bo Jan Bronś nie chciał, by kompleks miał hotel, bo nie chciał, by była pełnowymiarowa pływalnia, bo namieszał: miało być boisko do koszykówki, a wykonano niewymiarowe lodowisko. Jan Bronś zadecydował, że należy ludziom zmieniać przyzwyczajenia i zadecydował o koszmarkach przy ul. Cieszyńskiego. Kto tą ruinę teraz naprawi? Jan Bronś uznał, że największy park w Oleśnicy należy uatrakcyjnić i są koszmarki. Przez dziesięciolecia Oleśnica była niedoinwestowana w zakresie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. To, co uczyniono za Jana Bronsia to wyłącznie buble. Gdy płk Wiesław Kiryk zwracał uwagę - Jan Bronś go wyśmiał. A, że pułkownik miał rację - boleśnie przekonał się Jan Bronś, gdy organizatorzy The World Games Wrocław 2017 uświadomili go, że nie ma nic do zaoferowania. Jan Bronś sądzi może, że tym betonem odzyska stracone dziesięciolecia. Jaką korzyść będzie miała Oleśnica z tych milionów wydanych na ten beton? Ilu mieszkańców Oleśnicy będzie z tego korzystać i kiedy?
zw-kowalski
zw-kowalski 22.07.2021, 15:59
Masz święta rację. Brona wydaje nie swoje ale wasze pieniądze. Choć emerytka pisze burmistrz kupił.
skater-boy
skater-boy 22.07.2021, 10:28
Oj stare leśne dziadki, pewnie byście wolelili jeszcze jeden kościółek!?
?
? 22.07.2021, 08:37
A co ze żłobkami miejskimi?
Czy władza myśli o maluchach?
taniec makarena
taniec makarena 22.07.2021, 15:52
zapytaj kobiet radnych. Tworzą grupę Olesnica jest kobieta i robią rzeczy dla kobiet.
.
. 22.07.2021, 17:36
Nie mam zaufania . Niestety do tej grupy.
Joe Black
Joe Black 21.07.2021, 16:50
Inwestycja za grube miliony dla kilkunastu osób. Masakra jakaś!!. Za te miliony można by chociażby zrobić porządny remont w szpitalu i tego skorzystały by conajmniej setki jeśli nie tysiące olesniczan. Wiem wiem, szpital jest powiatu. Ale Oleśnica też jest w tym powiecie A sam szpital w Oleśnicy. Tu nie potrzebna jest wielka logika jak mądrze wydać pieniądze.
sPOcony Janek
sPOcony Janek 21.07.2021, 20:03
Powiedz mi po co jest ten skejtpark? Właśnie, po co?
Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten skejtpark? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa Oleśnicy. To jest sketpark na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym skejtparkiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest skejtpark społeczny, wykonany dla sześciu osób, który później zniszczą menele i chuligani i co się wtedy zrobi?
zbigniew_rybak86719
Wyborca PO 21.07.2021, 15:01
Jak na miasto powiatowe - gigantyczna inwestycja w czwartym roku obecnej ekipy - żenada
Stefan Siarzewski
Stefan Siarzewski 22.07.2021, 14:38
Mają rozmach sk*****syny .....
Ulany Adaśko
Ulany Adaśko 21.07.2021, 14:22
Zapewne to coś będzie w zarządzie Atola ????
Pragmatyczka
Pragmatyczka 21.07.2021, 14:07
Fajne, ale można zadać pytanie czy w mieście nie ma istotniejszych wydatków? Czy to aby nie są czyjeś fanaberie. Na pogotowie nie można się doczekać i ludzi mało obchodzi czy karetki podlegają pod starostę czy świętego mikołaja.
xd
xd 22.07.2021, 15:51
np. odmówiono zapewnienia dziewczynkom w miejskich szkołach dostępu do podpasek. Urzad orzekł, ze nie ma potrzeby.
Holistycznie
Holistycznie 21.07.2021, 14:20
Z pilniejszych rzeczy - jest ul. Europejska.....

Pozostałe