Radny Bartnik i młodzieżówka PiS promowali "Polski Ład"

  • 14.07.2021, 12:26
  • rpr
Radny Bartnik i młodzieżówka PiS promowali "Polski Ład" Twitter Maciej Marzec
Akcja odbywała się na ulicach Oleśnicy i Trzebnicy.

Bus, który jest elementem promocji Polskiego Ładu, czyli programu ogłoszonego przez Prawo i Sprawiedliwość, przemierza kraj. Dzisiaj nasz czytelnik zrobił zdjęcie auta, który zaparkowało w pobliżu placu Zwycięstwa w Oleśnicy.

Okazało się, że to działacze Forum Młodych PiS wraz z Wojciechem Bartnikiem, radnym miejskim, promowali Polski Ład na ulicach Oleśnicy, a potem w Trzebnicy.

rpr

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Waldek
Waldek 20.07.2021, 17:29
Popieram !
i wszystko jasne
i wszystko jasne 19.07.2021, 10:12
Encefolopatia bokserska!
ferdek kiepski
ferdek kiepski 18.07.2021, 02:53
Mam pomysłaKrzysiu, jak nie jesteś tchórzem...jak twierdzisz. To wyzwij boksera z różańcem na pojedynek. Może być na 'zdrowaśki' kurde~!
"Krzysztof A. Kowalski" Na Burmistrza!!!
"Krzysztof A. Kowalski" Na Burmistrza!!! 17.07.2021, 15:14
"Krzysztof A. Kowalski" Skoro jesteś tak wspaniałomyślny, dlaczego nie startujesz do RM? Trzymając różaniec w dloniach oczerniasz innych? Moze najwyzsza pora ,aby stanąć przed lustrem, i spojrzeć sobie w oczy..? Nie potrafi Pan..?? Aaa... Najlepiej być inkognito... Zejdź Pan już ze sceny, bo ludzie nie chcą wchodzić juz na miastowe portale, zevwzgledu na te żenujące komentarze..
Gucio
Gucio 18.07.2021, 02:31
na burmistrza. Skąd wiesz dlaczego ludzie nie chcą wchodzić na portale ?
dr Lewatywa
dr Lewatywa 18.07.2021, 02:54
Ojtam, ja tam zawsze chętnie pogawędzę z Herr Christo.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.07.2021, 01:23
I jeszcze inaczej: takich ma zwolenników Wojciech Bartnik - tchórzy, jak on sam, który nie ma odwagi, by zwyciężyć dla Pana Jezusa i głośno powiedzieć, że boks jest złem, że boks jest zaprzeczeniem miłości bliźniego. Tym jednym gestem uczyniłby niewyobrażalnie wiele - zwyciężyłby, dokonałby czynu chwalebnego i wykonałby ewangelizację wielokrotnie większą od tych cichych, pokątnych marszy. Ale on tego nie chce uczynić od wielu lat. Trwa w zakłamaniu, obłudzie. A tacy, jak ten wyżej, tchórze klepią go po ramieniu, mówiąc: "Bądź z nami".
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.07.2021, 00:51
Tchórzu internetowy - ja potrafię i ja nie wstydzę się swoich słów, za moje biorę pełną odpowiedzialność. A Ty? Ty jesteś słaby, Ty boisz się własnych słów, chowasz się w anonimowość przed siłą własnych słów. Współczuję Tobie - tego braku charakteru, strachu przed odpowiedzialnością, tego pozbawiania siebie podmiotowości. I taki ktoś ma czelność zarzucać mi cokolwiek! Śmiechu warte! I nie kalecz polskiej pisowni!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 17.07.2021, 00:04
O, faktycznie, cóż za głupota - dwóch jegomości pozuje, dając wyraz swojego stosunku do przyrody.
ciekawy
ciekawy 17.07.2021, 00:36
OMG, a ty Krzysiu nie jesteś rycerzem i obrońcą 'cnót niewieścich'?
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 17.07.2021, 00:00
Czy według Wojciecha Bartnika przejawem miłości bliźniego jest umiejętność zadawania ciosów pięścią? Jakiż to ład on promuje? Milczący radny? Radny fruwający z ugrupowania do ugrupowania? Dla mnie jest to ogromny przejaw obłudy, zakłamania, gdy raz widzimy go jak manifestuje z Różańcem w dłoni, a innym razem promuje sztukę uderzania drugiego człowieka pięścią.
Czytelnik
Czytelnik 17.07.2021, 15:24
A Pan słownie ciosów nie zadaję? Typowy polski Katolik.. W kościele siedzi z rozancem w dloni w pierwszym rzędzie, jednoczesnie kopiąc dolek pod bliźnim.. "A'la, Kononowicz" Oleśnicy
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 18.07.2021, 00:54
Napisał tchórz, ciskający obelgami, ukrywając się za anonimowością. Bez charakteru, bez ambicji bycia podmiotem, zgadzający się na miernotę nicości.
Ale kino
Ale kino 16.07.2021, 13:21
Hufce Bronsia. Niedługo dołączy do nich Ilonka Br. Z apteki.
ferdek kiepski
ferdek kiepski 16.07.2021, 08:21
Mam pomysła dla tych rycerzy pislamskich i boksera z różańcem. Rozdawajcie 'pasy cnoty' przed szkołami kurde!
zw-kowalski
zw-kowalski 16.07.2021, 07:53
Polski ład i ten w Oleśnicy najlepiej widać na filmach Krysztofa. bartnik. W czasach szkolnych mówiliśmy "Każdy jeleń depcze zieleń". Ty stojąc na trawniku (zniszczonym przez takich jak ty) niszczysz mienie wspólnoty mieszkaniowej lub gminy miejskiej Oleśnicy. Dzięki takim jak ty na tym kawałku trawnika została zniszczona trawa. Dajesz przykład do naśladowania młodzieżówce PiS. Złóż wniosek aby ten zdeptany narożnik Bronś zabetonował.
alleluja i do...?!
alleluja i do...?! 16.07.2021, 08:03
Ależ to lokalni rycerze i obrońcy 'cnót niewieścich' @zw!
ciemny ludek pislamski
ciemny ludek pislamski 15.07.2021, 23:12
Chcemy drugiego Iranu!
dobre
dobre 15.07.2021, 09:34
'Pislamski ład' czyli drugi Iran!
Jan
Jan 15.07.2021, 22:49
Ale dzisiejszy poziom dyskutantow...
zw-kowalski
zw-kowalski 15.07.2021, 23:42
Do @ Jan. Od ciebie biorą przykład jak kłamać. Janie która to elektrownia w Szwecji rzekomo kupuje węgiel w Polsce. My tu nie mamy elektrowni na węgiel od 30 lat. Jesteś kłamco w czarnej d....
mad
mad 17.07.2021, 13:37
Może nie węgiel, ale "brudny" prąd z polskich węglowych elektrowni.
zw-kowalski
zw-kowalski 18.07.2021, 12:59
Mad. Z twojego wpisu wynika , że jesteście idiotami. Dotujecie górnictwo aby poniżej kosztów produkcji wysyłać prąd do Szwecji ? Takich głupot dawno nie czytałem. Jesteście jak kraje trzeciego i czwartego świata dokąd Europa przeniosła produkcję. Oni jak i wy się trują abyśmy kupowali tanie produkty i nie truli swojego środowiska. Mad co ty jesz i pijesz, że masz takie myślenie. Ja gdybym miał podrywać własną rodzinę produkując coś produkował bym tylko tyle ile dla rodziny. Nie trulbym rodziny aby ktoś miał coś ekologicznego
zw-kowalski
zw-kowalski 18.07.2021, 02:28
Mad. Morze jest głębokie i szerokie. Jan vel ..... pogubił się jak ty w swoich kłamstwach. Do Jana nie dociera fakt, że odbiorca w Szwecji na fakturze ma podawany sposób produkcji energii elektrycznej. Z dokładnością do dziesiątych części. I na żadnej fakturze nikt w Szwecji tego nie widział. Szwecja jest eksporterem a nie importerem energii elektrycznej. Szwecja sprzedaje Polsce limity emisji gazów cieplarnianych. Ty twierdzisz, że energia jest kupowana od Polski. Jan twierdzi coś innego. Pokaż mi jakąś fakturę wystawioną Szwecji. Poza tym prąd w Szwecji jest rzekomo tańszy niż w Polsce. jest tak tani, że mieszkańcy podwórka, wejścia do garażu i domu, elewacje i płoty mają oświetlane całymi dniami. nawet jak nie mieszkają w tych domach. A tacy jak Jan i ty zawsze lepiej wiecie jak jest w Szwecji. PS. Nim zaczniesz dyskusję sprawdź wszystkie wpisy tego oszołoma. Później zabieraj głos.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 15.07.2021, 23:12
Macie rację janie-gabrysiu. Niepotrzebnie 'zawyżacie' ten poziom! A o młotku pamiętasz?
,
, 14.07.2021, 23:04
Ten radny bez radny nie ma zajęcia tylko glupotami się zajmuje wszędzie jest go pełno przepycha się che pewnie zostać posłem Pisu natomiast nie ta droga kolego mistrz brązu boksu boks to dyscyplina chamska nie ma czym się chwalić taka prawda
Jan
Jan 15.07.2021, 22:47
Lepiej nic nie pisać zamiast takie dyrdymały...
dobre
dobre 15.07.2021, 23:30
Jan-gabryś, obrońca 'cnót niewieścich' z radyja m!

Pozostałe