NASZ NEWS: Szpital rozwiązał umowę z Tomaszem Krawczakiem, koordynatorem w Pogotowiu Ratunkowym w Oleśnicy

  • 14.07.2021, 11:31
  • rpr
NASZ NEWS: Szpital rozwiązał umowę z Tomaszem Krawczakiem, koordynatorem…
Tomasz Krawczak nie będzie już koordynatorem ds. administracji w oleśnickim Pogotowiu Ratunkowym.

Tomasz Krawczak nie będzie już koordynatorem ds. administracji w Pogotowiu Ratunkowym w Oleśnicy. 

Z informacji portalu olesnica24.com wynika, że do dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy wpłynęło kilka pism pracowników w sprawie koordynatora. Załoga szukała też wsparcia w swoich problemach u niektórych radnych powiatowych.

Jak dowiedział się portal olesnica24.com, umowa-zlecenie z Tomaszem Krawczakiem, prezesem Służb Ratowniczych, została rozwiązana. On sam zapowiada odwołanie od tej decyzji.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miś
miś 18.07.2021, 23:28
'Bo to taki 'burmiszcz' na miarę naszych możliwości'.
Tumiwisizm
Tumiwisizm 18.07.2021, 22:25
Panie Bronś. Ośmieszacie tę instytucję rano, w południe i wieczorem. Co wy wyprawiaci??? Ludzie liczą na dobry szpital a nie przedszkole. Weźcie się w końcu do pracy. To wstyd.
ela
ela 15.07.2021, 06:35
Ale top wszystko przecież było z bezinteresownej troski o potrzebujących
Okrzyk radości
Okrzyk radości 14.07.2021, 21:22
Brawo brawo brawo za decyzje! Lepiej późno niż wcale, W końcu pogotowie pozbędzie się takiej niedobrej osoby, co pisała skargi na ratowników jak było nie po jej myśli, która skłócila środowisko ratowników, rządziła się jakby conajmniej była właścicielem pzs, a nie robiła tego co do niej należało, rozwiązanie umowy chyba za niewykonywanie obowiązków, bo karetki jak się popsuly tak popsute były, a 2h dziennie w pracy to za dużo zwojować nie można
M@ła Mi
[email protected]ła Mi 16.07.2021, 09:40
Jakie dwie godziny jak siedział pół godziny rano i pół godziny wieczorem i to nie codziennie!
Jak dyrektor produkcji bigosu hahaha.

I on będzie ludziom ścieme walił, że on swój prywatny czas poświęcał, jak się starał. Bidactwo.
Ciekawe k....a kiedy????
A może komu???
Na pewno nie dla Pogotowia, ale tutaj trzeba by się zapytać panny W.J z SR. Bo podobno latała jak na ***zkę do Tomeczka mimo, że to osoba nieupoważniona, czytaj: Zakaz wstępu na teren zakładu pracy.

Tak fikał, na chłopaków pisma pisał, podjudzał, donosił, a jak coś się działo to kazał sobie dzwonić nawet do samego prezydenta.

Bardzo dobrze mu tak,kolaborant.
Od początku było wiadomo, że jak tam zasiądzie to będą same kłopoty.

Niby tyle studiów, tyle tytułów a głupi jak chomik. Tylko kółko mu dać żeby biegał.
Ex
Ex 14.07.2021, 19:54
Panie dyrektorze, czas na pseudoprawniczkę "niedorzecznika" - do dzieła.
Dobra decyzja dyrektora
Dobra decyzja dyrektora 14.07.2021, 19:33
Wiele zła wyrządzili wolontariuszom, chcieli zniszczyć radnych, którzy pokazali jaką ruderę przeznaczyli na ogrzewalnie. Nie szkoda mi , a nawet bije brawa tej decyzji dyrektora szpitala.
M@ła Mi
[email protected]ła Mi 14.07.2021, 18:54
Dzięki Bogu!
temida
temida 14.07.2021, 18:50
Może skończy się niedługo horror byłych wolontariuszy którzy pomagali w dobrej wierze stowarzyszeniu. Szantaże, donosy i próby zniszczenia życia ludziom którzy nie chcieli z nimi współpracować i patrzeć na to wszystko czego się chwytali aby tylko zarobić. Nie przekonują mnie w takiej sytuacji tłumaczenia że nie chcą robić źle rodzinom szantażystów bo mają też dzieci i nikt nie chciałby żeby ojca czy matkę nazywano szantazystami. itd... oni nie zwracają uwagi na takie sprawy. Jedyny co trafia dziś do mnie to komentarz "leżącego się nie kopie" ale tylko tyle. Ubolewam że nie robią szumu medialnego bo ci "kryształowi ludzie" są osobami publicznymi i tego powinni się trzymać
Mozg
Mozg 15.07.2021, 10:18
Oho, kibic pioter na pokladzie?
Choć opowiem ci bajeczkę
Choć opowiem ci bajeczkę 14.07.2021, 18:48
A to wszystko oczywiście.. NON PROFIT
Ehhh
Ehhh 14.07.2021, 17:06
Powiem tak- zachowanie tego pana w stosunku do radnych którzy stsnęli po stronie bezdomnych w sprawie ogrzewalni było paskudne. Zamiast przeprosić i wyjaśnić, to próbowamo niszczyć porządnych ludzi tzn. Krzesińska i Bielańskiego.
Dlatego mi go nie szkoda.
M@ła Mi
[email protected]ła Mi 14.07.2021, 18:58
Dokładnie.

p. Bielański jest jedną z nielicznych osób, które mają jaja i wskazują takim ludziom jak T.K. gdzie jest jego miejsce.
Co tak Krawczak nagle wyskoczył do człowieka,że kontrola była??
Winny się zawsze tłumaczy.
O
O 14.07.2021, 17:13
Dokładnie tak.. Karma wraca. Ten facet ma zero wiarygodności. Zero
M
M 14.07.2021, 17:01
Portal MO griluje dyrektora tzn. że e podjął bardzo dobrą decyzja. Pora na Martusia
Leon Zawałowiec
Leon Zawałowiec 14.07.2021, 15:13
Dlaczego tak późno?
Non profit
Non profit 14.07.2021, 14:52
Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy!
zw-kowalski
zw-kowalski 14.07.2021, 15:59
No a ile pieniędzy wyplynelo w tym czasie ? Tego Krawczak nie zwróci. Na tym to polega. Długi tak się spłaca.
,
, 14.07.2021, 14:18
Bardzo dobrze zrobiła dyrekcja za co brał p
Kasę
as
as 14.07.2021, 13:53
Świetna wiadomość ! Brawo dla dyrekcji !
O
O 14.07.2021, 13:46
Wreszcie! Jedna z lepszych dycyzji dyrektora. Wielkie brawa za tą decyzję.
Dr Qiun
Dr Qiun 14.07.2021, 13:30
I prawidłowo
.
. 14.07.2021, 13:26
Tak to jest, jak pracę otrzymuję się z nadzania politycznego.
zw-kowalski
zw-kowalski 14.07.2021, 16:01
Do @kropka. Ale w Polsce , niestety, to dotyczy wszystkich ugrupowań
Hah