Kolarski wyścig Oleśnica - Dlugołęka

  • 12.07.2021, 12:11
  • ws
Kolarski wyścig Oleśnica - Dlugołęka pixabay.com
O tym wyścigu już informowaliśmy. Wystartuje w niedzielę 18 lipca.
"W niedzielę, 18 lipca, wystartuje z Oleśnicy do mety w Długołęce 7. edycja wyścigu państw Grupy Wyszehradzkiej. Kolarze ścigać się będą na 147-kilometrowej trasie.

Start o godz. 13.30 na oleśnickim rynku, ale zawodnicy pojawią się już godzinę wcześniej, żeby podpisać listę startową i wziąć udział w prezentacji ekip. Są wśród nich polskie teamy, takie jak Mazowsze Serce Polski, Voster ATS Team, TC Chrobry SCOTT Głogów czy LUKS „Trójka” Piaseczno, ale także zespoły z Czech, Izraela, Białorusi, Bułgarii, Słowacji, Węgier i Włoch. Zanim peleton wyruszy w kierunku Długołęki, kolarze ścigać się będą po ulicach miasta, w sumie przyjdzie im pokonać pięć rund po 2,9 km każda.

Po ostatniej wyjadą na osiem okrążeń na 13,4-kilometrowej pętli, poprowadzonej po szosach gminy Oleśnica, by po 18-kilometrowym dojeździe, mniej więcej o godz. 17, pojawić się na mecie w Długołęce. Poznamy wówczas zwycięzcę 7. odsłony Visegrad 4 Bicycle Race-Grand Prix Polski.Serdecznie zapraszamy na to sportowe wydarzenie!" - informuje gmina Długołęka.

ws

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe