SZANTAŻOWANI I ZASTRASZANI

  • 05.07.2021, 14:50
  • OAI
SZANTAŻOWANI I ZASTRASZANI
Co nowego w "Panoramie Oleśnickiej"?

Jutro nowe wydanie "Panoramy Oleśnickiej".

Temat wiodący - sprawa pracowników Atola Oleśnica. Siedem miesięcy temu byli w sprawie prezesa u burmistrza. Ten dziękował im, że nie poszli z tym do mediów. Ponieważ nic się nie zmieniło, tym razem poszli do "Oleśnickiej".

Jak zawsze w "Panoramie" wiele tematów i spraw, o których nigdzie indziej nie przeczytacie.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (123)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gucio
Gucio 18.07.2021, 09:51
Pisano tu o patologii polskich sądów. Sprawa Rybaka trwa drugi rok. O patologii polskiego sadownictwa może świadczyć kolejna sprawa przeciw miastu Oleśnica - ZBK. W sądzie toczy się kolejna sprawa, wcześniejsza, o sygnaturze IV P 300/18. Termin rozprawy został wyznaczony na 23 września br.
.
. 15.07.2021, 13:59
Skandalem jest , że do tej pory prezesa nie zawieszono.
zbigniew_rybak86719
XXI w 08.07.2021, 13:10
Sprawa porządku w mieście, bezdomnych, itp przerasta możliwości starszego Pana. Tym bardziej sprawy międzyludzkie są poza jego zasięgiem. Metoda przekupowania ludzi pieniędzy społecznymi lub stanowiskami ma krótkie nogi...
zbigniew_rybak86719
Witaj komuno 08.07.2021, 11:22
Starszy Pan pełen kompleksów i problemów zdrowotnych myśli tylko o tym jak utrzymać władzę. Jego koleżanki podobnie. Zwykli ludzie się nie liczą to tylko narzędzia do wykorzystania.
Niestety tak wybrali
Niestety tak wybrali 08.07.2021, 11:57
Sitwa Bronsia to dramat Oleśnicy.
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 08.07.2021, 09:55
I taki właśnie Atol "nasz" Umiłowany Przywódca pokazywał gościom z Boleslawca .....
jaa
jaa 07.07.2021, 20:57
Jak się ludziom pracować nie chce to się skarżą . Za darmo nikt pieniędzy nie dostaje. Wszędzie trzeba pracować i to solidnie a nie bąki zbijać.
O
O 07.07.2021, 21:23
Tak tak... Za miskę ryżu. Bo jak nie to szantaż i zastraszanie. Brawo panie Bronś. Ale ma Pan ludzi
Były pracownik
Były pracownik 07.07.2021, 20:35
Dno i 5 metrów śmierdzącego mułu. Tak wygląda atmosfera pracy w Atolu
zbigniew_rybak86719
Joanna 07.07.2021, 16:52
Bronś musi odejść!
Hrehor
Hrehor 07.07.2021, 13:35
Proponuje aby basen otwierać od godziny 15, bo akurat koncze prace i wolę myć się w basenie
Obecna kadencja
Obecna kadencja 07.07.2021, 13:32
Szantaż, zastraszanie, obłuda, zakłamanie, drwina, lekceważenie, taka jestem, to są moje przymioty.
O
O 07.07.2021, 12:46
Bierny Mierny ale Wierny. Bronś lubi otaczać się miernotami, wówczas im imponuje, a wie że miernoty nie stanowią zagrożenia dla władzy. A że cierpią inni, nie ma znaczenia dla dyktatorka
Festyniarz Olek
Festyniarz Olek 07.07.2021, 17:15
Chcesz pracować w spokoju,
nie przewyższaj burmiszcza swego w rozwoju !!!
.
. 07.07.2021, 12:26
Odwołanie Hrehorowicza byłoby olbrzymią wizerunkową porażką Bronsia, a przecież Ratuszowi w tej chwili na niczym tak nie zależy jak na propagandzie sukcesu, sprawy miasta są w tej mało istotne. Tym bardziej, że prezes Atola zrezygnował z mandatu radnego, tym samym zadrwił ze swoich wyborców. Cała obecna kadencja to jedna wielka drwina z nas wszystkich.
Holistycznie
Holistycznie 08.07.2021, 13:35
Teraz jakby się nie obrócił, to du*****pa z tyłu ....
Pytam
Pytam 07.07.2021, 12:10
Jak to jest, że na basenie krytym oraz letnim nie można nawet dziecku frytek czy hot doga kupić. Po co stoi tam wiata grillowa? A na basenie krytym nie ma żadnej gastronomi. Ogólnie Zero pomysłu na zarządzenie, zaro nowych usług, zwijanie usług spółki, rekordowe straty. A co mamy szantaż i zastraszanie pracowników. Panie Bronś jest Pan dumny ze swojego prezesa?
?
? 07.07.2021, 12:06
Idziecie o zakład ,że Bronś nie przyzna się do błędu i prezesa Atola nie odwoła?
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 07.07.2021, 12:39
Podobno tow. Jakimiec Zdzisława będzie przesunięta na nowy odcinek, do Atola ....
Oels
Oels 07.07.2021, 10:59
Ponad 122 000,- rocznie obliguje chama by być chamem...
s
s 07.07.2021, 10:46
Tam mowa też o łamaniu przepisów BHP. Powinna być zlecona kontrola PIP
oleśniczanka
oleśniczanka 07.07.2021, 10:33
Odwagi panie burmistrzu!Czas na zmiany.Trudno, koleżka Adam zostanie bez pracy ale chociaż uratuje pan ( mam nadziieję) Atol.
Olesnica jest kobieta
Olesnica jest kobieta 07.07.2021, 13:55
Tak pomoze jak zgodzil sie na darnowe podpaski w szkolach dla dzieci
No ładnie
No ładnie 07.07.2021, 10:23
Szantaż i zastraszanie i to wszystko za przyzwoleniem burmistrza?
pytam
pytam 07.07.2021, 09:30
To co się dzieje w obecnej kadencji przechodzi ludzkie pojęcie. Opinia publiczna pomalutku dowiaduje się kolejnych rzeczy. Ile tego jeszcze będzie. Czy wszystkie trupy wyszły z szafy?
.
. 07.07.2021, 08:10
Jola zawiadom PIP - to Twoja szansa żeby wyjść z twarzą z tej sytuacji

Pozostałe