Skatepark: Czekają na rozmowy

  • 12.01.2019, 13:29 (aktualizacja 14.01.2019, 14:54)
  • rpr
Skatepark: Czekają na rozmowy www.mosir.lomza.pl
"Jesteśmy gotowi do rozmów, tylko czemu dowiadujemy się o propozycji konsultacji z mediów?" - napisali pomysłodawcy budowy skateparku.

"Panie Burmistrzu Janie Bronś, współautorzy petycji w sprawie skateparku - Młodzi dla Oleśnicy oraz Jakub Pawlak, jesteśmy gotowi do rozmów, tylko czemu dowiadujemy się o propozycji konsultacji z mediów? Jesteśmy gotowi od 30 lipca na dyskusję o nowym skateparku" - napisał Artur Konieczny, lider Młodych dla Oleśnicy. To właśnie wspomniany Jakub Pawlak i stowarzyszenie MdO są pomysłodawców budowy skateparku.

Oto treść ich petycji sprzed kilku miesięcy:

"Zwracam się do was z petycją odnośnie nowego, lepszego skateparku w Oleśnicy.

Rampy które jak dotąd powstały w naszym mieście zostały wykonane przez niekompetentną firmę i nie nadają się do użytku przez młodzież i dzieci.

Moją propozycją jest budowa nowego Skateparku przy ul.Wojska Polskiego gdzie został już wykonany tor dla rowerów górskich, projekt ten zapewni miejsce do rozwijania swoich pasji dla dużej grupy dzieci i młodzieży. Miejsce to jest idealne na budowę nowych ramp ponieważ w najbliższej okolicy nie znajdują się budynki mieszkalne dzięki czemu hałas nie przeszkadzał by nikomu.

Nowy lepszy Skatepark mógłby również przyciągnąć do naszego miasta sportowców wyczynowych z okolic naszego miasta i nie tylko!".

 

rpr
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tyle w temacie
tyle w temacie 12.01.2019, 23:55
Się znalazł dobry wujek Janek... , śmiechu warte. Dlaczego nie konsultował z Oleśniczanami wcześniejszych wielomilionowych inwestycji? Pobudował BUBLE. Miasto powiatowe jakim jest Oleśnica zasługuje naprawdę na wszystko to co najlepsze, a na pewno nie na za niską halę i za krótkie lodowisko. Czy WY Oleśniczanie to widzicie? Jeździcie po Europie? Nie, no to nie wiecie o czym mówię! Człowiek promujący Oleśnicę w Brukseli z reklamówką w ręce tym bardziej.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 12.01.2019, 20:09
Dobry menadżer miasta, czyli dobry burmistrz, to w pierwszej kolejności powinien uporządkować to, co już jest, czyli to, co zostało ze skateparku w parku przy ul. Daszyńskiego. "Dzieło" to wszak powstało z decyzji Jana Bronisa, a obecnie jest w stanie ruiny.
Pedro
Pedro 12.01.2019, 20:37
Tu ma pan racje. Warto tez zajrzec na Wilenska
Jan Budowlaniec
Jan Budowlaniec 12.01.2019, 19:55
Najważniejsze, że zostaną zachowane oleśnickie standardy bdowlane: za mały, za krótki, za niski, za drogi !
Kropka
Kropka 13.01.2019, 11:30
Oraz za gburowaty i spocony...
!
! 12.01.2019, 23:26
Ale tłusty Janek się zmieści!
AW
AW 12.01.2019, 17:56
Jestem mama dzieciaka,który trzy lata męczy się na skateparku na Poniatowskiego. Dajcie znać z kim sie kontaktować w sprawie walki o nowy. Zbiorę rodziców dzieciaków,ktorzy co sobote jeżdżą na zmianę z naszymi dziecmi do Wrocławia na zajezdnię.
zapraszamy do kontaktu
zapraszamy do kontaktu 12.01.2019, 18:42
[email protected]
...
... 12.01.2019, 16:37
A Kołaciński jakos skateparku nie wybudował co nie ?
Q
Q 12.01.2019, 23:29
W latach 2019-23 przewidział przebudowę całego kompleksy na Wileńskiej, z uwzględnieniem stworzenia profesjonalnego skateparku. Było nawet spotkanie i rozmowy z potencjalnym projektantem. Ta rewitalizacja była w programie Kołacińskiego. Ale ludzie woleli MOKIS 2 z Agatką i Sową. To powodzenia.
Spocony Janek
Spocony Janek 12.01.2019, 16:17
Taki Fakepark wam odpicuję ......
brawo
brawo 12.01.2019, 16:19
Fakepark imieniem Janka - wspaniały pomysł!
...
... 12.01.2019, 18:45
A Kołaciński skateparku nie zbudował
Tak już  było