Piłka w grze dla Jasia

  • 12.01.2019, 13:17 (aktualizacja 14.01.2019, 14:57)
  • ws
Piłka w grze dla Jasia
Organizatorzy VI Turnieju Futsalowego imienia Sebastiana Musiałka postanowili w tym roku pomóc Jasiowi Filipiakowi i jego rodzinie.

"Możemy już oficjalnie potwierdzić cel zbiórki, loterii oraz licytacji podczas 6. Turnieju Futsalowego Im. Sebastiana Musiałka. W tym roku postanowiliśmy pomóc Jasiowi Filipiakowi i Jego Rodzinie.

Jasiu urodził się z wadą o nazwie stopy końsko - szpotawe. Mimo, że Nasz Bohater ma niespełna cztery miesiące to już musiał przejść zabieg obustronnej tenotomii (przecięcia) ścięgien Achillesa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej we Wrocławiu.

Stopy Jasia są unieruchomione w opatrunkach gipsowych. Lekarze kontrolują ukrwienie i ruchomość palców. Jasiu wymaga ciągłej opieki lekarskiej i pielęgniarskiej.

Czas uruchomić nasze dobre serca i pomóc Jasiowi w uzyskaniu pełnej sprawności i radości z życia, które - tak naprawdę - dopiero przed Nim!
Jasiu ... w tym roku gramy dla Ciebie!".

Taki komunikat opublikowało Stowarzyszenie Im. Sebastiana Musiałka - Futbalo‎, organizator VI Turnieju Futsalowym im. Sebastiana Musiałka, który odbędzie się 2 lutego w hali Atola. 

ws

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sergio
Sergio 12.01.2019, 20:39
A mnie ta charytatwnosc przy okazji kazdego biegu meczu zaczyna nużuć
Radek
Radek 12.01.2019, 20:28
Piekna inicjatywa. Popieram i bede kibicowal

Pozostałe