TYLKO U NAS: American Cars Mania Oleśnica 2019 na 100%!

  • 12.01.2019, 12:13 (aktualizacja 14.01.2019 14:40)
TYLKO U NAS: American Cars Mania Oleśnica 2019 na 100%! ACM
Mariusz Wypychowski - organizator Międzynarodowego Zlotu Samochodów Amerykańskich American Cars Mania odpowiedział na nasze pytanie dotyczące organizacji imprezy w Oleśnicy i ostatecznie ją potwierdził. Oto jego komunikat:

W ostatni weekend czerwca (29-30.06.2019) w Oleśnicy na terenie byłego lotniska wojskowego odbędzie się Międzynarodowy Zlot Samochodów Amerykańskich „American Cars Mania”. To już siódma edycja tej cyklicznej imprezy organizowanej od roku 2013, która ostatniego lata zagościła w Oleśnicy. American Cars Mania to największe wydarzenie tego typu w Polsce, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów branżowych oraz imprezy rekreacyjnej. American Cars Mania to wyraz fascynacji pojazdami amerykańskimi – ich pięknem, mocą i ponadczasowością. W czasie wydarzenia oglądać będzie można zarówno klasyczne, pięknie odrestaurowane, jak i nowoczesne maszyny, motocykle, trucki oraz pojazdy militarne. Punktem centralnym imprezy jest wystawa pojazdów zza oceanu, jednak towarzyszy jej dużo innych atrakcji przygotowanych dla publiczności. W trakcie trwania imprezy każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. American Cars Mania to miejsce, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z motoryzacją i swobodnie wypróbować produkty dostępne na stoiskach naszych Partnerów, cieszących się ogromną popularnością. American Cars Mania to społeczność przyjaznych, otwartych i pogodnych ludzi, których łączą wspólne zainteresowania. To doskonałe miejsce do nawiązywania nowych znajomości i relacji biznesowych. Bliskość i bezpośredni kontakt wystawców z odwiedzającymi oraz obecność w centrum wydarzeń budzi wiele pozytywnych emocji, co w zasadniczy sposób ułatwia nawiązanie nowych kontaktów i ponosi atrakcyjność eventu.

W roku 2019 na wszystkich odwiedzających będą czekać takie atrakcje, jak: wystawa pięknych amerykańskich samochodów i motocykli, koncerty na żywo, wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna, wybory Miss Pin Up 2019, widowiskowe wyścigi na 1/4 mili, strefa militaria, strefa Driftu, Low Rider Show, miasteczko warsztatowe/wystawców, oraz… największa w Polsce parada amerykańskich pojazdów, której przebieg trasy planujemy zorganizować przez miasto oraz gminę Oleśnica, gdyż chcemy aby nasze piękne i błyszczące amerykańskie samochody mogło zobaczyć jak najwięcej osób. Mając na uwadze doświadczenia z lat ubiegłych, wiemy, że parada stanowiła wielką atrakcję dla okolicznych mieszkańców.

Jest nam niezmiernie miło, że w roku ubiegłym mogliśmy zorganizować imprezę w Oleśnicy a tym samym nawiązać owocną współpracę z oleśnickimi samorządami na nowym dla nas terenie. Z największą przyjemnością informujemy, że jesteśmy po spotkaniach z Burmistrzem Oleśnicy Panem Janem Bronsiem oraz Wójtem Gminy Oleśnica Panem Marcinem Kasiną, którzy zadeklarowali chęć współpracy. Starosta Powiatu Oleśnickiego Pan Jan Dżugaj także wykazał zainteresowanie współuczestnictwem powiatu w imprezie i obecnie oczekujemy na wyznaczenie terminu spotkania. Jesteśmy również po wstępnej rozmowie z Panią Agnieszką Kasiną - Dyrektor Stowarzyszenia „Dobra Widawa” dotyczącej nawiązania współpracy i promocji stowarzyszenia. Planujemy także zwrócić się do odpowiednich instytucji we Wrocławiu aby ustalić sposoby i zasady reklamy Dolnego Śląska, bo jak wiadomo, odwiedzają nas goście z Polski oraz Europy.

American Cars Mania z roku na rok cieszy się co raz większą popularnością co bezpośrednio przełoży się na promocję nie tylko dla Oleśnicy, ale i całego regionu. Zapraszamy wszystkich do współpracy, ponieważ nasze wydarzenie jest idealnym miejscem do reklamy swojej działalności oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Jednocześnie pragniemy podziękować za miłe słowa otrzymane po zeszłorocznej edycji ACM. Szczególnie dziękujemy za pomysły i podpowiedzi, które będziemy chcieli wdrożyć.

_

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oels
Oels 14.01.2019, 14:09
utyty spocony w kłamstwach zapętlony.....
pot i łzy
pot i łzy 13.01.2019, 23:12
Bronś jest słaby, niemerytoryczny i popełnia dużo błędów. Będzie miał spory problem w tej kadencji bo ma dobrą i przygotowaną opozycję, która go szybko wypunktuje, jednocześnie jego podnóżki nie stanowią żadnego wsparcia dla niego. Stare czasy przeminęły bezpowrotnie, teraz Nieomylny będzie musiał odpowiadać na dobre, trudne i niewygodne pytania.
ACM
ACM 13.01.2019, 11:25
Pokażcie cwaniaczki gdzie i kiedy Pan burmistrz wypowiadał się o ACM, do tego negatywnie.
kabaret
kabaret 13.01.2019, 22:58
No i co cwaniaczku? I tak jest ze wszystkim, pewnie też nie mówił że będzie remontował dworzec PKP. Wy już lepiej przestańcie w ogóle mówić bo za każdym razem pogrążacie się coraz bardziej.Wszystkie wypowiedzi Nieomylnego są nagrane, także te dotyczące kosztów ogrzewania CUS. To są dopiero kwiatki, co sesja to zmiana wersji, on sam już nie wie co mówi.
redaktor
redaktor 13.01.2019, 20:30
Prosimy nie podszywać się pod ACM. W przypadku powtarzania się tego procederu IP zostanie zablokowane.
Podczas sesji burmistrz Jan Bronś powiedział:
"Jeśli chodzi o spotkanie z organizatorami American Cars Mania, odbyło się takie spotkanie z organizatorami, gdzie przedstawiono wniosek i oczekiwania dotyczące po stronie miasta, dotyczące tegoż programu. Jednocześnie powiedziałem, że jeśli będzie wsparcie na takie przedsięwzięcie, to chciałbym, żeby ono miało formę prostego, transparentnego wsparcia, nie ruchów typu pokrycie kosztów podatku czy jeszcze innych takich tego typu rzeczy. Na dzisiaj nie jestem w stanie powiedzieć, czy miasto zdecyduje się na wsparcie tego przedsięwzięcia. Myślę, że decyzja w tym zakresie zapadnie w najbliższych tygodniach. Tygodniach to znaczy do końca stycznia, do połowy lutego najdalej powinna decyzja w tym zakresie być podjęta. Jednocześnie dodam, że miałem kontakty ze współorganizatorami tego przedsięwzięcia w poprzednim miejscu, gdzie występowało i usłyszałem mnóstwo krytycznych uwag na temat funkcjonowania, rozliczenia i kontaktów. Jestem również na etapie sprawdzania tych wszystkich informacji, bo nie wiem, na ile one są wiarygodne i prawdziwe. Nawet połowa gdyby się okazała prawdziwa, to nie najlepiej to świadczy. Tak że staram się podejść do tematu kompleksowo, czyli zarówno rozmowy z zainteresowanymi, jak i w miejscu, w którym do tej pory było organizowane przedsięwzięcie".
MCA
MCA 13.01.2019, 17:48
Na sesji kluczył, lawirował, pocił się, drapał, sapał i w sumie nic konkretnego nie powiedział jak to Bronś. Jakby był na tak na 100%, to by potwierdził.
to moje zdanie
to moje zdanie 13.01.2019, 00:10
Spokojnie, okaże się że wszystkiego co zrobił dla Oleśnicy Kołatek zaorać się nie da. Dlaczego? Bo to dobry gospodarz był, inteligentny i empatyczny. Żałuję że to nie Kołaciński budował odkryty basen, halę i lodowisko, wtedy byłyby obiekty na miarę miasta powiatowego, bo nie Oleśniczan, którym( oczywiście jeżeli chodzi o wybory wyborcze ) współczuję.
tak
tak 12.01.2019, 23:34
Podziękowania dla Kołacińskiego i jego ekipy za sprowadzenie imrezy do Oleśnicy, ukłony dla nieomylnego że nie odważył się na pacyfikację tego przedsięwzięcia.
Spocony Janek
Spocony Janek 12.01.2019, 16:20
Ale w 2020 zrobię wam Citromanię !!!!
antyperspirant
antyperspirant 12.01.2019, 19:54
Pod siedzibą MOKiS2. ;]
Spocony Janek
Spocony Janek 13.01.2019, 20:51
Będzie za mała, za droga, za krótka... Ale dla mnie wystarczy ....
BJ
BJ 14.01.2019, 09:34
C2 wjedzie...
Spocony Janek
Spocony Janek 14.01.2019, 14:01
Zadecydowałem, że w Citromanii weźmą udział tylko 2 samochody: C5 oraz Berlingo - Straży Miejskiej .....
Cud na Wisłą
Cud na Wisłą 12.01.2019, 14:01
Czyli Cars Manii zaorać się jednak nie dało..?
KO
KO 12.01.2019, 13:29
Całe szczęscie że tego nie zniszczyli
Krzysiek
Krzysiek 12.01.2019, 13:19
No i dobrze :)
hela m6
hela m6 12.01.2019, 13:00
No pacz pan ! a taka była impreza BE dla pana spoconego. chodziło tylko o dogryzanie poprzednikowi ??? na to wyglada, oj nieładnie . Ta mściwośc spoconego zgubi
ACM
ACM 13.01.2019, 12:58
Kolejny sterowany maniak? Pokaż konkretnie gdzie i kiedy Jan Bronś krytykował imprezę lub cokolwiek na jej temat mówił.
.
. 13.01.2019, 20:14
Proszę bardzo: obejrzyj sobie ostatnią sesję. Punkt o sprawozdaniu prac burmistrza z okresu pomiędzy sesjami. O spotkanie z organizatorami ACM pyta Kołaciński, odpowiada Bronś. W sumie właśnie nie odpowiada. Wygłasza jakieś chore tezy o kosztach i wątpliwościach i że się zastanawia i może sie do lutego zastanowi ale przekonania nie wyraził.
MCA
MCA 13.01.2019, 17:08
Aufwiedersehen wielki obrońco nieomylnego gbura, kariere możesz zrobić na milicyjnym portaliku lub na innym, gdzie redaguje pani redaktorka z wyrokiem...
ACM
ACM 13.01.2019, 11:31
Konkrety kolego, pokaż choć jeden dowód, mitomaniaku.

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165