DZISIAJ PROTEST. JUTRO STRAJK? ZAŁOGA MA DOŚĆ!

  • 21.06.2021, 17:27
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
DZISIAJ PROTEST. JUTRO STRAJK? ZAŁOGA MA DOŚĆ!
Wtorek to niezmiennie dzień nowego wydania tygodnika "Panorama Oleśnicka". A w nim do poczytania, na 24 stronach, między innymi:

TYLKO W PANORAMIE PREZES ATOLA DOSTAŁ PODWYŻKĘ
Ujawniona przez "Panoramę" informacja będzie dużym zaskoczeniem. I dla opinii publicznej, i przede wszystkim dla pracowników, którym pensje obniżano...

TYLKO W PANORAMIE DAMSCY BOKSERZY
Dwie dramatyczne historie przemocy domowej z naszego powiatu. Prokuratura w obu wniosła o areszty.

RADNI ZNÓW STACJONARNIE
Rada Miasta Oleśnicy ponownie spotka się na obradach stacjonarnych. O czym będą mówili radni?

TYLKO W PANORAMIE ZAŁOGA SIĘ BUNTUJE
Nie dostali wypłaty. Wyszli przed zakład. Relacja z protestu w Olkolu Oleśnica. A tu FOTORELACJA

SZPITAL NA PLUSIE
Minimalny zysk jest. Szpital idzie jeszcze siłą rozpędu z czasów dyrektorów Dybizbańskego i Rogalskiego. A jak to było w latach, kiedy oni kierowali placówką?

TYLKO W PANORAMIE JAKO TAKO, PO JAPOŃSKU
Zadania z Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego nie wykonano. Cóż, stało się. Bywa. Najgorsze jest, że władze Oleśnicy w tej sprawie z premedytacją manipulują.

IN VITRO INTENCJONALNIE
Sprawa in vitro wraca pod obrady Rady Miasta Oleśnicy. Ale w całkiem innej formule. Czy w ogóle coś z tego projektu będzie?

TYLKO W PANORAMIE MARYJA W RĘKAWICACH
Po co Matce Boskiej bokserskie rękawice?

WYBIERAJĄ METODĘ NATURALNĄ
W szpitalu w Oleśnicy króluje ona zdecydowanie nad cesarkami.

TYLKO W PANORAMIE ROZBÓJNICY DO SĄDU
Pamiętacie głośny napad na sklep przy Hallera? "Panorama" podaje, co jest w akcie oskarżenia, który właśnie wpłynął do sądu.

TYLKO W PANORAMIE TAK WYGLĄDAŁA ODBUDOWA OLEŚNICY

Grzegorz Świtoń, znany architekt, urbanista, wieloletni radny wspomina powojenną odbudowę miasta. Wskazuje na błędy i zaniechania, ale podkreśla entuzjazm tamtych lat...

LPR LĄDUJE, LPR WYWRACA
Kolejny raz, gdy nie ma karetki, musi interweniować LPR. Czasami podczas lądowania robi się niebezpiecznie...

TYLKO W PANORAMIE POLITYK STARSZYM CECHU
Zmiana warty w oleśnickim Cechu Rzemiosł Różnych. Czy postawienie na lokalnego polityka to dobra decyzja nielicznych obecnych na walnym rzemieślników?

SEZON NA TRUSKAWKI
Kupujcie te z naszego terenu!

TYLKO W PANORAMIE KAMIENNY ŚWIĘTY
Nowa rzeźba w pracowni oleśnickiego artysty.

POGOŃ MINUS JEDEN MECZ
Cóż, ktoś powie, że awans przegrała Pogoń na boisku. No niby tak, ale trudno mówić o sprawiedliwości, kiedy ma się jeden mecz rozegrany mniej. I tak skończyć sezon...

TYLKO W PANORAMIE DLA MNIE TO WZÓR URZĘDNIKA

Była stażystka  w Urzędzie Miasta Oleśnicy napisała o swojej współpracy ze Zbigniewem Rybakiem, eks-sekretarzem miasta.

TYLKO W PANORAMIE BYŁA STRATA. BĘDZIE ZYSK?
ZZO Olszowa wychodzi na prostą? Czy podwyżki ceny za śmieci w tym roku nie będzie?

PANORAMA SYCOWA

  • "Panorama" ujawnia: Śmieciarz znęcał się nad byłą żoną i synem!
  • Policjantka mężna duchem
  • Rusza basen? Za późno?
  • Oni znają historię Sycowa
  • Nawierzchnia już jest
  • Ulice na ostatniej prostej
  • Będzie remont kuchni
  • Burmistrz u prezesa WSSE

TWARDOGÓRA

  • Takie będzie przedszkole - wybrano projekt. Jaki jest?
  • Co wiesz o reklamie?
  • Pandemia mija, oni działają

GMINA OLEŚNICA

  • Dla kogo auto służbowe?
  • Kto pokieruje żłobkiem?

DZIADOWA KŁODA

  • Gołębice górą

GRAMY RAZEM W ZIELONE
W Panoramie część V ekologicznego cyklu, zatytułowana "Pamiętajcie o ogrodach...". Odcinek dedykowany kwestiom flory i fauny w powiecie oleśnickim. Arboretum w Stradomi jest jego "zieloną wizytówką". Ale są też inne obszary Natura 2000 w naszych gminach. Jakie zwierzęta możemy spotkać, jakie ginące gatunki roślin? Jak im pomóc przetrwać?

 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (85)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

b
b 24.06.2021, 19:29
a
dźizes
dźizes 24.06.2021, 07:53
Tylko Herr Christo może zbawić ZNTK!
olo
olo 24.06.2021, 00:23
Jak można nie płacić pensji w zntk? Powinni ich zamknąć np za wyłudzenie. Idą robić dla kogoś bo lubią czy mają rachunki, życie ??? Porównywałem pis do pzpr, ale jest o wiele gorzej...
!
! 23.06.2021, 17:58
Zmiana na fotelu burmistrza konieczna!
ojoj
ojoj 24.06.2021, 00:24
A co on ma do tego jełopie?
Język nienawiści
Język nienawiści 24.06.2021, 08:06
Oj Oj spytaj, kto umarza zaległości podatkowe i dlaczego. Najlepiej spytaj skarbniczkę.....
Czego nie rozumiesz?
Czego nie rozumiesz? 24.06.2021, 00:39
Nic, ale czy ktoś o to pyta? Zmiana na fotelu burmistrza konieczna, to wszyscy wiedzą , dlatego tak często o tym się mówi. Chodzi glównie o to, co dzieje się w Oleśnicy, nie w tym zakładzie.
Białoruś
Białoruś 23.06.2021, 19:22
Jeżeli chcecie Oleśnicy w której rządzą układy i znajomi. Oleśnicy feudalnej, w której urzędnicy nie mogą bronić dobra społecznego ( a tylko oni wiedzą jak jest ono wykorzystywane) , to nic nie róbcie tylko płacie podatki na spryciarzy
.
. 23.06.2021, 11:15
Mówicie o braku odwagi cywilnej, okłamywaniu siebie, zachowaniach moralnie wątpliwych w sprawie sekretarza Rybaka? Co zatem ma zrobić człowiek pracujący w Ratuszu czy też spółkach, instytucjach zależnych od miasta od lat, gdzie jest to bardzo ważne, a często jedyne źródło jego utrzymania? Postawić się, wyrazić swój sprzeciw? Tym samym podzielić los pana Zbigniewa? Tak się łamie kręgosłupy moralne w tym mieście, mieliśmy dobrego gospodarza przez cztery lata, człowieka który nigdy nie odważyłby się się na podobne, haniebne postępowanie. Teraz nastał najczarniejszy okres w ostatniej, kilkudziesięcioletniej historii tego miasta. Kołaciński dawał poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji, teraz tego nie ma.
Nie cwaniakom
Nie cwaniakom 23.06.2021, 19:29
W Urzędzie Miasta zdecydowana większość zatrudnionych, to dobrzy urzędnicy, jednak brak wsparcia społecznego, i strach przed utratą pracy ogranicza ich możliwości. Bezczelne zwolnienia Sekretarza Rybak pogłębia ten strach i to jest tragedia dla Urzędu. Ludzi, którzy doprowadzili do takiej sytuacji należy bezwzględnie rozliczyć ze względu na ochronę dobra społecznego.
Uczciwość
Uczciwość 23.06.2021, 19:12
Mamy w Oleśnicy okres smuty - okres uwłaszczania się na mieniu społecznym grupy cwaniaków. Rybak jest ofiarą i bohaterem tego procesu. Jego sprawa jest jawna i każdy może się z nią zapoznać i może warto. Jak nie będziemy bronić takich ludzi będziemy mieli Białoruś. Nie ważne czy ktoś go lubi czy nie istotny jest obrzydliwy mechanizm i motywy ludzi stojących za tym skandalem.
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 12:19
Do @kropka. Była taka jedna w samoobronie co dawała d... aby mieć etat. A mogła zostać uczciwą prostytutką. To nie jest tłumaczenie, że jedyne źródło utrzymania. Tak zachowuje się tylko osoba mierna. Mi ratusz też nie dał zezwolenia na sprzedaż alkoholu. Więc oddałem lokal. Wy jesteście w plecy jakieś dwa miliony a ja mam godne i swobodne życie. Gestapowcy też się tłumaczyli, że to ich jedyne źródło utrzymania i że tylko wykonywali rozkazy. W pozwie przeciw rybakowi i UM napisałem, że oni są silni w stadzie. Zachowują się jak wataha wilków. W pojedynkę są bezbronni. Część treści pozwu cytowała Panorama. Kto jej udostępnił treść pozwu ? Nie burmistrz Kolacinski.
dr Evil
dr Evil 22.06.2021, 21:56
Uwielbiam ten pierdziszewski 'muppet show'!
Dosyć obłudy i kłamstw!
Dosyć obłudy i kłamstw! 22.06.2021, 21:15
Gratulacje dla Pawła Bielańskiego kolejny raz obnażył kłamstwa Małys i Bronsia oraz , jak zwykle, dziwne zachowanie skarbnik Jarosiewicz. Panie Pawle tak trzymać!!!
Warto być uczciwym
Warto być uczciwym 22.06.2021, 12:52
Pana Rybak spotkał się z zachłannością, brakiem odwagi cywilnej i zwykłą ludzką zawiścią. Jak bardzo muszą okłamywać samych siebie osoby uczestniczące w tej aferze.
to pewne
to pewne 22.06.2021, 13:59
Wszystko wyjdzie na jaw, a osoby uczestniczące w tej aferze będą uciekać przed wzrokiem przechodniów ze wstydu.
.
. 22.06.2021, 14:18
Nie licz na to sitwa uważa , że jej wszystko wolno, ci ludzie nie mają absolutnie żadnych skrupułów. To jest szokujące dla każdego z nas ale taka jest prawda.
Gucio
Gucio 22.06.2021, 15:22
Kropka. Oni mają mentalność Rybaka. On też jako rzekomo pokrzywdzony w sprawie II K 5/01 SR w Strzelinie nie przeprosił oskarżonego. I wcale nie wstydził się przez kilkanaście lat chodzić po ulicy czy po urzędzie i patrzeć oskarżonemu w twarz. To działa na zasadzie "przygadał kocioł garnkowi".
Hälsingland
Hälsingland 22.06.2021, 21:05
A wy otępiały, zgorzkniały kowalski odrzucony przez rodzinę i znajomych w bezsilności ujadacie kowalski.
Gucio
Gucio 24.06.2021, 06:54
Halsingland. Jak ci się podobał wczorajszy mecz ?
hej szable w dłoń!
hej szable w dłoń! 24.06.2021, 07:52
Lepiej uważaj @gucio, bo malutki wuc i krycha 'sałatka' już wyruszyli na Sweden!
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 21:21
do @Halsinland. Jak ci się podoba wynik meczu ? Szwecja pokazała wam gdzie jest wasze miejsce.
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 12:25
Do @Hälsingland. Masz typowo polskie zwidy. To ja wystąpiłem z pozwami o rozwód z pierwszą i drugą żoną. Mam znajomych w realu na całym świecie. Mam partnerkę dużo młodszą ode mnie. Covid pozwala mi na spędzenie kilku miesięcy w tropikach. Nie muszę oszczędzać na starość. Gdy mi nie wystarczy na opłaty za wszystko zapłaci gmina. Nie odeśle jak burmistrz Oleśnicy do dzieci. Z tego portalu wynika, że większość z was jest nieszczęśliwa i sfrustrowana. Nie ja. Ja cenie sobie pogodę ducha w moim wieku.
Sexshop
Sexshop 23.06.2021, 13:36

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pucio Gucio
Pucio Gucio 23.06.2021, 12:09
To dlatego Gucio zwiał do Szwecji gdzie czuje się najlepiej - "Nieprzyjaciel szybko (w czasie Potopu) zabrał się za plądrowanie warszawskich rezydencji magnackich, kościołów oraz Zamku Królewskiego. Jan Kazimierz, który pospiesznie opuszczał miasto w 1655 roku, nie był w stanie ocalić dobytku rodziny królewskiej, na Szwedów oczekiwały więc niesłychanie bogate łupy. Zrabowali całą galerię królewskich obrazów, wśród których znajdowały się dzieła Rubensa, Antoona van Dycka, Jana i Pietera Brueghlów czy Tomasza Dolabelli. Okupant wywiózł z zamku 33 arrasy i zerwał marmury.

Złoto Szwedzi zeskrobywali nawet z ram i listew. Demontowali okna i szyby."
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 12:36
Do @puvioodaj jedno. Król zwołał pospolite ruszenie. Szlachta miała polskiego króla w d... Nie stawiła się bo wolała być pod panowaniem króla Szwecji. Więc nie zwalaj winy tylko na Szwedów. Amen w temacie.
Myśleć i leczyć się
Myśleć i leczyć się 22.06.2021, 15:56
Gucio przestań myśleć o sobie. Nikogo nie obchodzi czy lubisz czy nie Rybaka. Problem polega na prawcie uprawianej przez obecną ekipę. Rybak jest tego jaskrawym przykładem. Czy w Szwecji wybrany polityk rozdziela społeczne pieniądze i stanowiska między swoich znajomych?
Taka prawda
Taka prawda 22.06.2021, 16:09
Myśleć i leczyć się- masz rację. Jeśli to prawda, że wyrzucono z pracy uczciwego pracownika i to dyscyplinarnie!!!! To takie zachowanie dyskredytuje z piastowania sranowisk urzędniczych!
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 12:41
Do @taka prawda. Mylisz się. Na dobrego urzędnika czekają setki ofert w sektorze prywatnym. Masz przykład byłego premiera z Gorzowa. Był tylko nauczycielem. Po zakończeniu kariery banki przebierały nogami. Bo miał kontakty. Tak jest na niższym szczeblu. Taki Rybak w prywatnej firmie świadczącej usługi budowlane to skarb. Pod warunkiem, że coś sobą reprezentuje.
Gucio
Gucio 22.06.2021, 16:09
myśleć i ... To ty masz problemy z myśleniem. To nie kwestia lubienia czy nie lubienia Rybaka. To , że Rybak został tak zwolniony to zło. Natomiast ja się pytam jak i inni internauci w czym ten Rybak przez prawie 30 lat był lepszy od Bronsia. Czy jak miasto chciało wyłudzić 1,6 mln umorzenia pożyczki to czy położył się w drzwiach urzędu i krzyczał " po moim trupie taki wał" ? Czy jak zwalniano naczelnika architektury to krzyczał "tak nie wolno traktować człowieka", Czy jak na ławie oskarżonych zasiadał naczelnik Andrzej M. to zrobił coś aby wywalić urzędnika który poświadcza nieprawdę w protokole. Przykładów mogę mnożyć bo miałem i mam dobre źródło informacji w urzędzie. Nie zaklinaj rzeczywistości.
Źle się dzieje w Atolu
Źle się dzieje w Atolu 22.06.2021, 11:02
Z artykułu Panoramy wynika że prezes Hrehorowicz dostał w 2020 roku średnio 1765 zł podwyżki miesięcznie! Jakie jest uzasadnienie burmistrza Bronsia dla takiej podwyżki. Straty Atola rekordowo wysokie. Za co ta podwyżka? A pracownikom obniżono wynagrodzenie i nakazano pracować na 3/4 etatu. Czy burmistrz wie co się dzieje w spółce? Jak złe są nastroje wśród załogi?
Wiesław Łęcina
Wiesław Łęcina 22.06.2021, 13:12
Czy ja robię dobrze ???
No właśnie, a kto dzisiaj robi dobrze ???
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba 22.06.2021, 14:49
.... a cenę zaśpiewał unijną !!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 22.06.2021, 08:45
Ja też znam kilka stażystek które miały staż w UM i o byłym sekretarzu mają bardzo złe zdanie. Kto przybliży na jakim etapie jest w sądzie sprawa Rybaka. Bo to patologia w polskim sądzie.
Zgniłe jajko
Zgniłe jajko 22.06.2021, 09:50
Ja znam kilka oosb ktore znalo zw kowalskiego i maja o nim zle zdanie... po co dawac mu platforme do wypowiedzi?
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 21:23
Do @zgniłe jajko. Jak ci się podoba wynik meczu ? Szwecja pokazała wam gdzie jest wasze miejsce.
Gucio
Gucio 24.06.2021, 06:56
Zgniłe jajko. Jak dziś twoje samopoczucie ?
Gucio
Gucio 22.06.2021, 12:17
Zgniłe jajko. Zacytuję ci powiedzenie jednego z internautów - " Każdy ma to na co sobie zasługuje".
Rybak do tej pory nie przeprosił innych za swój donos do prokuratury. Rybak proces wygra. Ale to mu nie przywróci stanowiska. Patologia sądów jest taka, że wyroki zapadają zbyt późno i sąd z zasady nie przywróci stanowiska bo nowy sekretarz się zasiedział i UM mógłby skarżyć Skarb Państwa za SR o straty z powodu wydania spóźnionego wyroku. Poza tym jakoś nikt nie podaje kwoty sporu. Czy Rybak walczy o honor czy przy okazji o kasę ? Gdyby był dobrym fachowcem to następnego dnia miałby dziesiątki lepszych ofert. Jak składam CV to na 10 CV 8-9 mam pozytywnych odpowiedzi.
Garnek
Garnek 22.06.2021, 14:21
...a potem sie budzisz i dalej jestes zwyklym zw kowalskim, ktory musial emigrowac z olesnicy.
Gucio
Gucio 22.06.2021, 15:23
Garnek. A może to dzięki takim jak Rybak ?
Lidka
Lidka 22.06.2021, 09:26
Panie zw-kowalski, jak czytam komentarze pod Pana wpisami, to widzę, że wielu ludzi ma o Panu bardzo złe zdanie, ale czy to oznacza, że powinien Pan dostać dyscyplinarkę i być podstępnie wyrzuconym z pracy, której poświęcił pół swojego życia?
Gucio
Gucio 22.06.2021, 12:09
Lidko. Jeszcze trochę i z Rybaka zrobicie świętego. Z wpisów na tym i innych portalach wynika, że Rybak długo tolerował złe działania burmistrza. Część z was widzi tylko winę Bronsia. Gdzie był Rybak jak w podobny sposób Ratusz pozbywał się innych pracowników ? Czy to nie Rybak składał donosy w prokuraturze na innych krytycznych jemu mieszkańców miasta ? Nikt jakoś nie krytykuje patologii sądu który prowadzi postępowanie dwa lata. Tylko czekać inicjatywy jak jakieś rondo w Oleśnicy zostanie nazwane imieniem Rybaka.
Nie kłam
Nie kłam 22.06.2021, 12:55
Gucio, Rybak nigdy nie składał donosów. Może masz na myśli własną aktywność w tym zakresie. Każdy sądzie po sobie.
Gucio
Gucio 22.06.2021, 15:29
Nie kłam. Poczytaj wpis z 13:26. Tam dokładnie jest napisane jaki status w sprawie miał Rybak i jaka sygnatura akt. Sprawa z donosu między innym sekretarza Rybaka została przez niego przegrana. A ile UM w Oleśnicy przegrał spraw w sądzie administracyjnym za czasów Rybaka ?
Gucio
Gucio 22.06.2021, 15:24
Tak mawiał Bronś na sesjach rady gdy mijał się z prawdą.
zw-kowalski
zw-kowalski 22.06.2021, 13:26
Do @nie kłam. Jesteś kłamcą. Pisała nawet o tym Panorama Oleśnicka na pierwszej stronie w 2000 roku. Rybak złożył z innymi pracownikami urzędu donos na mnie. Gdy zwróciła się do niego prokuratura wysłał prokuraturze kopie prywatnej mojej korespondencji do radnego Mirosława Pałki. Czyli dużo wcześniej gromadził i cenzurował moje prywatne pisma do radnych. Zostałem oskarżony. Sprawę prowadził SR w Strzelinie. II K 5/01. Rybak zyskał status pokrzywdzonego. Zeznawał przeciwko mnie. Zostałem uniewinniony. Rybak pracując w UM średnio co dwa lata otrzymywał ode mnie kopię swoich zeznań na policji i w sądzie z żądaniem przeproszenia. Nie przeprosił. Panorama napisała sprostowanie po 12 latach. Taki to kryształowo czysty ten wasz Rybak. Przychodzili do mnie zwalniani pracownicy i mówili o jego i Bronsia metodach pracy.
Pora na leki
Pora na leki 22.06.2021, 16:07
Urzędnicy w tym Rybak nie pozwolili się obrażać - to nie ma nic wspólnego z donoszeniem. Kowalski powinien przeprosić podatników za koszty jakie ponosili w związku z jego działalnością. Kowalski powinien przeprosić Urzędników za proces we Wrocławiu , na który nie przyjechał. Kowalski powinien podziękować Kołacińskiemu, że jako burmistrz ulitował się nad nim.
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 21:32
Do @pora na leki. jesteś jednym chodzącym nieszczęściem. Prosiłem sąd o konkretny termin. Był zbieg terminów. tego samego dnia z mojego powództwa odbywał się proces w Rzeszowie. Zawiadomienie o Rzeszowie otrzymałem wcześniej. Nieuku. Na terminy nie muszę przyjeżdżać. Mogę być przesłuchiwany przez Konsula RP w Sztokholmie lub przez sąd w Szwecji. Jesteś pospolitym kłamcą. Z Kolacińskim zawarłem umowę. Ja wycofuję pozew a on w imieniu urzędu i pozwanych mnie przeprasza. Pozew wycofałem. Dostarczyłem wycofanie pozwu i takie samo wycofanie pozwu dostarczył urzędowi sąd. Kołaciński mnie nie przeprosił (honor byłego oficera). Każdy pozwany miał swojego pełnomocnika. Kilku pozwanych nie było już pracownikami urzędu. Więc Kołacinski nie powiniemn obiecywać, że za nich przeprosi. Każdy pozwany miał swojego pełnomocnika więc nie musiał się zgodzić na wycofanie pozwu. To są sprawy jawne i sąd udzieli ci informacji jak było z wycofaniem pozwu i umorzeniem postępowania w tym zakresie. jesteś kłamcą i kiepskim demagogiem.
"..."
"..." 22.06.2021, 09:07
Krystyna Pawłowicz
@KrystPawlowicz
Szwedzi ‼️
Przed meczem ZWRÓĆCIE Polsce ZRABOWANY i wywożony flotyllami w czasie Potopu ogrom naszego narodowego dziedzictwa ,pamiątki i skarby ,które przetrzymujecie.
zw-kowalski
zw-kowalski 23.06.2021, 21:33
Jak ci się podoba wynik meczu ? Szwecja pokazała wam gdzie jest wasze miejsce.
Gucio
Gucio 22.06.2021, 12:11
To nie bywasz w muzeum na Wawelu, WP czy Narodowym i wielu innych. Tam są łupy jakie Polacy przywozili ze Wschodu i Południa. największym łupieżcą był i jest sam KK.
Gosia
Gosia 22.06.2021, 08:39
Myślę, że ta sprawa pokazała Panu Zbigniewowi, kto jest naprawdę jego przyjacielem, a kto zagorzałym wrogiem i dwulicowcem. Niektórzy jego współpracownicy przez całe lata potrafili skrywać w sercu wrogość, która teraz wybuchła ze zdwojona siłą.
sorry
sorry 22.06.2021, 07:32
Jakie pierdziszewo...taki burmiszcz!
Popek
Popek 22.06.2021, 09:51
Olesnica jest kobietom
i co z tego
i co z tego 22.06.2021, 11:04
A gabryś oszołomem!
Hmmm
Hmmm 22.06.2021, 02:11
Mam nadzieję, że ten wiatr który zyskuje na sile wywieje z Ratusza Bronsia z jego muzami. Czy one też odegrały niepośrednią rolę w sprawie sekretarza?
Księgowa
Księgowa 21.06.2021, 23:54
Nie ma to jak puścić plotkę o podwyżce dla prezesa. Podwyżka była, ale dla pracowników nie dla prezesa
Pracownik
Pracownik 22.06.2021, 00:08
I po co tak kłamać pani księgowo?
???
??? 21.06.2021, 23:35
A czy to nie dla ratowania Atola zabrano szkołom i przedszkolom? Chpdziło o duże kwoty. Mam wrażenie że tak mówiono
Ktoś coś pamięta?
Pytam
Pytam 21.06.2021, 23:00
Z podwyżka dla Hrehorowicza to jakaś kpina. Za co?
?
? 21.06.2021, 21:44
I tak Bronś zamienił życie świetnego urzędnika w koszmar. Jak myślicie, karma wróci do Bronsia?
.
. 22.06.2021, 09:33
Największą karą dla obecnego wladcy byłaby sytuacja, w ktorej Zbigniew Rybak startuje w wyborach na Burmistrza i pokonuje Bronsia w pierwszej turze
lupin
lupin 21.06.2021, 21:58
Wróci ze zdwojoną siłą jak tornado i zmiecie wszystko co jej stanie na drodze.
hehe
hehe 21.06.2021, 22:15
nie ostanie sie nawet semafor
hehehe
hehehe 21.06.2021, 22:42
nie ostanie się nawet cień semafora
Jan be
Jan be 21.06.2021, 21:44
Podwyżki dla prezesa kosztem cięć wypłat innych prscowników jakie to proste. Należą sie wielkie podziękowania staroście i burmistrzowi na pewno prezesina podziękuje, szykuje się niezła impreza
Jest za co
Jest za co 21.06.2021, 21:47
Czyżby?Prezes Atola dostał podwyżkę kosztem pracowników którzy i tak niewiele zarabiali? Będzie balanga w Ratuszu?
Olesnica jest kobietom
Olesnica jest kobietom 21.06.2021, 22:17
imieniny Jana
dr Evil
dr Evil 21.06.2021, 20:34
Ojtam, wasz 'Dumbo' jest jak teflon!
Kubuś Uszatek
Kubuś Uszatek 21.06.2021, 20:24
Komuś uszy opadną

Pozostałe