RUNĄŁ SUFIT NA BASENIE W ATOLU OLEŚNICA

  • 14.06.2021, 11:34
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
RUNĄŁ SUFIT NA BASENIE W ATOLU OLEŚNICA
Co nowego w jutrzejszym wydaniu "Panoramy Oleśnickiej"?

TYLKO W PANORAMIE KOLEJKA? MASZ TO JAK W BANKU
Idziesz do PKO BP? Stanie w kolejce masz pewne. Ludzie stoją, narzekają, rozważają radykalne rozwiązania, no i skarżą się "Oleśnickiej"...

TYLKO W PANORAMIE RUNĄŁ SUFIT NA BASENIE
Stało się to na oczach klientów... Relacja świadka.

TYLKO W PANORAMIE SEZON NA FAKE NEWSY
Ludzie plotkują. Plotki krążą po mieście. Mówi się, że w każdej plotce tkwi ziarno prawdy. A w tych dwóch, mocno bulwersujących?

SKANDAL W SZKOLE
Jakie zarzuty stawia grupa nauczycieli dyrektorowi szkoły podstawowej?

TYLKO W PANORAMIE CO DALEJ Z MONITORINGIEM?
Miasto przyznaje, że system jest stary, a kamery się psują. Jak temu zaradzić? Padają deklaracje...

TYLKO W PANORAMIE JAK POMÓC PRACOWNICOM?
Czytelnik "Panoramy" zabrał głos po artykule gazety z poprzedniego tygodnia.

TYLKO W PANORAMIE EKOLOŻKA VS WĘDKARZE
Sylwia Urbanek konsekwentnie punktuje wędkarzy ze stawu na Kruczej.

RODZINNA TRAGEDIA
Panorama podaje wyniki sekcji zwłok matki, która zmarła na oczach małoletnich dzieci w Międzyborzu.

TYLKO W PANORAMIE FORUM BOKSERÓW
Nie mogło na nim zabraknąć olimpijskiego medalisty.

TYLKO W PANORAMIE FURA I KULTURA
No, fura jest. Ale kultury - brak...

RÓŻANIEC BEZ MASECZEK
Jak wyglądał pierwszy Męski Różaniec, znów bez maseczek?

TYLKO W PANORAMIE ILE DRZEW WYCIĘTO
Adam Wójcik, radny opozycji, zadał ważne pytanie.

TYLKO W PANORAMIE CO PSUJE ŁADNY SKWER?
Są to trzy rzeczy. Gdyby nie one, wygląd miejsca byłby bez zarzutu  

TYLKO W PANORAMIE WODA LEJE SIĘ DO ZAMKU!
Radny Wiesław Piechówka z klubu Oleśnica Razem apeluje o pomoc miasta!

SEZON NA KLESZCZE
Jak się przed nimi bronić?

TYLKO W PANORAMIE ODPARTYJNIĆ RADY GMIN!
Ciekawe spojrzenie na samorząd radnego, który swój mandat sprawuje nieprzerwanie od 1989 roku. Gdzie widzi on zagrożenia dla idei samorządności?

TYLKO W PANORAMIE WRAKI, NEVER ENDING STORY
"Panorama" jest konsekwentna. Drąży problem, pokazuje nowe wraki.  I zapowiada, że nie odpuści, dopóki miasto nie zajmie się na poważnie problemem.

TRAGICZNY POWRÓT
Śmierć rowerzystki, wracającej od rodziców ze Świerznej, wywołała falę komentarzy na temat (nie)bezpieczeństwa na tej drodze...

TYLKO W PANORAMIE CO DALEJ Z DREPTAKAMI?
Rajd za rok ma się odbyć w innej formule. Jakiej?

PANORAMA SYCOWA
Kto wygrał konkursy na dyrektorów?
Nowa książka o historii LO w Sycowie
Plus 800 tysięcy - kolejne pieniądze dla gminy
Kodowali, 5 tysięcy dostali
Mona Lisa jak żywa, czyli artystyczna inwencja
Skrzyżowanie, czyli jeszcze chwilka cierpliwości...

PANORAMA GMINY OLEŚNICA
Przed nami 11 wyzwań - stoją one przed władzami i mieszkańcami gminy Oleśnica. Jakie to wyzwania?
Podróż w kosmos
Harcerska pomoc

TWARDOGÓRA
Zgłoś projekt do Twardogórskiego Budżetu Obywatelskiego
Zagrało Ostre Koło
Biblioteki oblicza teatralne
Strzelców w bród
Śmieciarz zostawił ślad
Ćwicz ciało!

BIERUTÓW
Zalewany dom - zalewa ich woda i krew! Kiedy skończy się ta gehenna?

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maniek
Maniek 26.06.2021, 12:57
Dla Redachtorow z Panoramy, sufity w budynkach wyrychtowane są tylko z tynku. Ale fachowcy.
Leokadia Empatia
Leokadia Empatia 16.06.2021, 14:13
Oj tam. w samorządach połowa stanowisk jest po uważaniu.To takie ludzkie. Może do jakiejś rady nadzorczej zapisać?
Co za syf?
Co za syf? 16.06.2021, 09:37
Żenująca postawa Jakimiec, Bartnika,vKarpienki i i nnych .Bronś wyśmiewając PiS poniżał ich wielokrotnie, ci zaś wchodzac z tym czlowiekiem w koalicję legitymizują wszysto złe co Bronś robi, sprawę sekretarza Rybaka również.
Ciemny ludek
Ciemny ludek 17.06.2021, 06:56
Towarzysze wiedzą jak się ustawić, wykorzystują głupotę i amnezję Oleśniczan.
Gucio
Gucio 16.06.2021, 23:02
A czego ty oczekujesz od towarzysz Jakimiec i Karpienk ? bartnikowi też nie przeszkadzały pieniądze z MO.
 Bagno
Bagno 16.06.2021, 08:58
Nepotyzm w starym dobrym stylu.
?
? 16.06.2021, 07:45
Jaja jak berety z tym MGK, czy panowie od zbierania odpadów rozwożą jeszcze ratuszową gadzinówkę po mieście? W taki właśnie sposób ośmiesza się instytucje miejskie? Przekomiczna jest ta kadencja oleśnickiego samorządu, zapewne niewiele byłoby wiadomo gdyby nie rzeczowa, merytoryczna opozycja która nie boi się mówić prawdę i oczywiście niezależne media.
zw-kowalski
zw-kowalski 16.06.2021, 15:48
Macie to co sobie wybraliście. To nie wina Potopu.
L
L 15.06.2021, 21:50
Promotorka bara bara na lotnisku? Bronś kompromituje MGK i ich przez lata wypracowane dobre imię. Ale EK jak sama o sobie pisze ma potężną siostrę. Marię. I może więcej? NIE. PRZEKONACIE SIĘ ZA 2 LATA.
Gruba Berta
Gruba Berta 16.06.2021, 08:48
Dobrze zbudowaną ????
Ja
Ja 16.06.2021, 07:00
Ojtam, ojtam. Zazdrośnicy. Pewnie ma wysokie kwalifikacje i doświadczenie. A wy jak zawsze zazdrościcie. Trzeba się było uczyć.
Jest moc
Jest moc 30.06.2021, 07:35
..... dziurki w rajstopkach, na kolankach ....
?
? 16.06.2021, 21:31
Można sprawdzić na Facebooku?
dobre
dobre 16.06.2021, 07:30
Kwalifikacje i doświadczenie liczą się w pierdziszewie?!
 Agent Tomek
Agent Tomek 15.06.2021, 20:16
Wracając do MGK - jaśniej proszę ! O kogo chodzi? Jakieś inicjały?
.
. 16.06.2021, 09:25
Lubi cukierki pudrowe
Jasny beż matowy
Jasny beż matowy 16.06.2021, 14:05
A my puder do noska
Kaczka
Kaczka 15.06.2021, 21:16
Taka co makarene tanczyla kiedys
?
? 15.06.2021, 21:16
Ewelinki nie kojarzysz?
Cmokasek
Cmokasek 16.06.2021, 14:05
Love you sis!!!
zwkowalski
zwkowalski 15.06.2021, 19:54
Olesniczanie. Jak ja Wam zazdroszczę. U was ciągle się coś dzieje. U nas w kommun Örnsköldsviks nudy. Sufit na basenie nie spada. Policja nie bierze łapówek. W sądzie orzekają sędziowie nie asesorzy. Dyżurny na policji nie jest pijany. Sesje są normalne a nie online. Policjant nie bije przesłuchiwanych. Nikt nigdy nie kazał nam nosić maseczek. Lekarze przyjmują normalnie. Mają godzinę na pacjenta. Czyli mamy nudy. A u was ciągle coś super. Kazik z PZPR teraz w PiS.
Zofia Kowalska
Zofia Kowalska 15.06.2021, 21:17
Ale za to masz nierówno pod sufitem?
Ola Kowalska
Ola Kowalska 15.06.2021, 23:41
W szwedzkich czworakach mają nierówno pod sufitem
dr Lewatywa
dr Lewatywa 16.06.2021, 00:06
No już może wystarczy na dzisiaj oszołomie gabrysiu! Siusiu, paciorek i spać...
Kokokoko
Kokokoko 15.06.2021, 21:17
Ale ovik nie jest kobieta!!! A dzieci w szkolach maja darmowe podpaski bez robienia z tego politycznego cyrku
zw-kowalski
zw-kowalski 15.06.2021, 22:50
Do @kokoko. Sprawdź szwedzka gramatykę. Oni nie mają rodzaju żeńskiego i męskiego. Mają rodzaj nijaki i nienijaki. Dlatego nie mają problemu z równouprawnieniem. Oczywiście kobieta to kobieta a mężczyzna to mężczyzna. Ale nie mają seksistowskich tekstów typu " Warszawa, Oleśnica" jest kobietą.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 15.06.2021, 22:43
Oszołomie gabysiu/zofio/koko, kupiliście ten młotek gumowy do walenia w czółko o który prosiłem?
M
M 15.06.2021, 17:24
Z tym MGK to prawda. Wsadzona na posadkę z politycznego nadania jedna z kandydatek komitetu burmistrza. Nepotyzm i kolesiostwo kwietnie. Samorządowa patologia
ratownik
ratownik 15.06.2021, 15:58
Ten sufit to stary temat i w pomieszczeniu które nie jest używane ....też macie informatorów.
WOPR
WOPR 16.06.2021, 11:27
Raptem zawał nastąpił parę dni temu!
czym prędzej
czym prędzej 15.06.2021, 20:23
W sumie racja, w ogóle ten Atol to stary budynek dlatego się sypie, takie starocie powinno się wyburzać bo stanowią zagrożenie, może dojść do katastrofy budowlanej.
Oleśnicki Radny Semafor
Oleśnicki Radny Semafor 15.06.2021, 19:24
Chodzi o gabinet prezesa ????
O
O 15.06.2021, 19:22
Adam nie kompromituj się
Oleśnica jest kobietom
Oleśnica jest kobietom 15.06.2021, 11:05
Panoram sprawdźcie jak błyskawiczną karierę w MGK robi kandydatka na radną z komitetu Jana Bronsia. Już została specjalistką. TKM pełną gębą
He he
He he 15.06.2021, 17:15
To jest koleżanka paprotki, a paprotka to praca bieżąca - i tło starszego pana
Taka prawda
Taka prawda 15.06.2021, 12:18
To nic. Szanowny małżonek też miał pracować w MGK.
PIS-ORS
PIS-ORS 30.06.2021, 07:37
Rodzina na swoim ....
moje prywatne miasto
moje prywatne miasto 15.06.2021, 13:10
Jeżeli to prawda to jest to kolejny skandal.
Szminka w promocji
Szminka w promocji 15.06.2021, 14:34
I co im zrobicie?
Taka Prawda
Taka Prawda 15.06.2021, 14:40
Oj będzie mega ból d. Jak Janek nie wygra. Będzie bolec ze hoho. Będzie Papa MGK. Szkoda MGK.
Egon fajnie jak chol...
Egon fajnie jak chol... 15.06.2021, 09:33
Śmieci, monitoring, wraki samochodów to problemy przerastające możliwości kompetencyjne obecnej ekipy. Od wielu lat starszy pan j mówi, że będzie lepiej - i mówi....
Informatyk
Informatyk 15.06.2021, 09:10
Rząd został zaatakowany przez hakerów mimo wielu zabezpieczeń, a urząd w pandemii (jak pisała Panorama) pracował na programie nie spełniającym warunki bezpieczeństwa - czy za ten stan rzeczy odpowiada burmistrz?
?
? 15.06.2021, 10:24
Mówisz o rządzie który Bronś nazwał stanem umysłu?
sPOcony Janek
sPOcony Janek 16.06.2021, 08:51
ORS to stan umysłu .....
Życie
Życie 15.06.2021, 09:07
Panie Bronś co Pan zrobił z basenem ?
Jeszczebedzieprzepieknie
Jeszczebedzieprzepieknie 15.06.2021, 07:28
One też nie wierzą. Idobrze, już niedługo Oleśnica będzie miała dobrego kandydata. Bronś już jest w szoku
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 15.06.2021, 19:26
Bronś, jak Łukaszenka - władzy łatwo nie odda ....
zw-kowalski
zw-kowalski 15.06.2021, 13:18
Życzę wam powodzenia. Ale nie wierzę , że kolejny będzie dużo lepszy od Bronsia.
bez wyjątku
bez wyjątku 15.06.2021, 14:00
Każdy będzie lepszy od Bronsia.
Podpaski i róze
Podpaski i róze 15.06.2021, 14:34
Ja, lewaczka do szpiku kosci, zaglosuje na Bielanskiego.
bart simpson
bart simpson 15.06.2021, 06:29
'I didn't do it'!
Zawiedzeni
Zawiedzeni 15.06.2021, 00:04
Oprócz Pań Susidko, Ayegbushi i Katy nikt już nie wierzu w Jana Bronsia
Jajko
Jajko 15.06.2021, 14:35
A pani Irenka?
Sąsiad
Sąsiad 15.06.2021, 08:22
Ewelina nie wierzy. Poprostu dostała robotę i udaje że jest ok.
Rodzina na swoim
Rodzina na swoim 15.06.2021, 10:21
I awans szybki
Nio
Nio 15.06.2021, 08:29
Gwiazda MGK robi porządki w MGK.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 14.06.2021, 22:07
Już dawno mówiłem, że w tym pierdziszewie ktoś ma 'nierówno pod sufitem'!
Maria Przelew
Maria Przelew 14.06.2021, 19:30
Wszyscy i tak wiedzą gdzie kolejka stoi.
olesniczanin
olesniczanin 14.06.2021, 18:56
Droga redakcjo a co to jest PKP BP?

Pozostałe