Radni Oleśnicy Razem chcieli zablokować pomoc dla bezdomnych?!

  • 12.06.2021, 10:35
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
Radni Oleśnicy Razem chcieli zablokować pomoc dla bezdomnych?!
- Niezrozumiałe dla wielu mieszkańców są powody, dla których próbowano zablokować pomoc dla osób bezdomnych w okresie zimowym - stwierdziła szefowa Komisji Zdrowia.

- Oleśnica bardzo dobrze realizuje założenia polityki społecznej - oceniła Mariola Aiyegbusi, przewodnicząca Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miasta podczas debaty o stanie miasta w roku 2020.

Powiedziała, że "pomimo sugerowania negatywnego nastawiania do Centrum Usług Społecznych, CUS funkcjonuje, a miasto wyłożyło wiele pieniędzy na usuwanie wad projektowych i wykonawczych". Stwierdziła, że "niezrozumiałe dla wielu mieszkańców są powody, dla których próbowano zablokować pomoc dla osób bezdomnych w okresie zimowym". To była jej ocena działań podjętych przez Pawła Bielańskiego i Beatę Krzesińską (oboje Oleśnica Razem), który ujawnili skandaliczne warunki, w jakich rozpoczęła działalność ogrzewalnia miejska, prowadzona przez Służby Ratownicze.

Utrzymywała, że "za skutki pandemii obwiniano nawet burmistrza". Chwaliła pracę personelu służby zdrowia w okresie pandemii, jego poświęcenie i zaangażowanie. Mówiła, że z kolei mieszkańcy chwalą działalność miejskich przychodni zdrowia, o czym świadczyć ma bardzo duża liczba zapisanych pacjentów. 

Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dżizes
dżizes 13.06.2021, 22:52
Ile razy mam powtarzać ciemny ludu. Tylko Herr Christo może zbawić wasze pierdziszewo!
Wyborca
Wyborca 13.06.2021, 22:27
Bielański na burmistrza!!!
a
a 14.06.2021, 06:56
wszyscy lepsi niż Bronś i jego sitwa i judasze z PIS
rozsądek i intelekt
rozsądek i intelekt 13.06.2021, 23:20
To tylko populista i krzykacz, który nie ma pojęcia o takiej funkcji. Przy tym katolik - psudopatriota uzależniony od kościelnego kadzidła.
Przydałby się na tym stanowisku światły człowiek rozumiejący zasady demokracji, praworządny, ateista, kulturalny, przyzwoity, niezaściankowy niedouk, niekościelny padalec.
Takich warunków w najmniejszym stopniu nie spełnia typ oszołomny, jak ten wymieniony dzisiaj o 22:27.
Trzeba postawić na mądrego !
TW
TW 14.06.2021, 06:05
Edmund i jego fobie
zw-kowalski
zw-kowalski 14.06.2021, 06:22
Do @TW. To nie są fobie. To nakaz rozsądku i rzeczywistości.
Gucio
Gucio 13.06.2021, 23:51
Łatwiej będzie wielbłądowi przejść przez Ucho Igielne niż znaleźć takiego kandydata. Pewnie jeden pochodzeniowiec będzie chciał kandydować na ten urząd.
Noc
Noc 13.06.2021, 21:30
Bezdomni to do pracy interwencyjnych a nie wszystko pijusy chcą wszystko za darmo taki sami sobie stworzyli los dziadoski skąd jest tak dużo tych lumpów i pijaków przybysze z całej Polski wiedzą że Burmistrz daje za darmo a bata i do pracy interwencyjnych no
Gucio
Gucio 13.06.2021, 23:55
Sprawdź sobie jakie zadłużenie w funduszu alimentacyjnym mają oleśniccy rodzice ? Burmistrz Oleśnicy (dyrektor MOPS) co roku wysyła zgłoszenie do PUP aby zapewniono alimentującym rodzicom prace interwencyjne. Kolejny dyrektor PUP ma to tam gdzie Jaś panią nauczycielką. Największy dłużnik ma ok 150 tys zadłużenia w alimentach. Tak to działa. I co na to Pan Krzysztof ?
.
. 13.06.2021, 17:25
Kłamstwa i fake newsy to znak firmowy ekipy Jana Bronsia. Ta kłamczucha będzie wkrótce dyrektorem
H
H 13.06.2021, 14:33
Ty
zw-kowalski
zw-kowalski 13.06.2021, 13:35
Każdy kto będzie próbował zmienić ten układ polegnie. Za dużo osób na tym korzysta. To będzie bezpardonowa walka. Jak trzeba to znajdzie się osoba od której czyściciel będzie żądał łapówki. Jak trzeba będzie to znajdzie się pracownica która ów czyściciel gwałcił. Jak któryś z celników przed wejściem do UE nie chciał brać łapówek to w jego szafce lub biurku znajdowano to co przez cały dzień cała zmiana pozyskała. I do pierdla. To Polska na etapie Włoch czy USA w czasach prohibicji. Polska to kraj w którym aktywistki z nudów "napadają" na słabszych od siebie policjantów. Jak w Rumunii za wszystko wzięła się pewna prokurator to były miasta gdzie nikt nie chciał kandydować na stanowisko Burmistrza. A czemu pewien obywatel Niemiec dwa razy kandydował na urząd burmistrza pierdziszewa.
Wieje wiatr
Wieje wiatr 13.06.2021, 12:49
Będzie ciekawie, że do zmiany opcji rządzącej w Oleśnicy dojdzie to pewne, pytanie tylko na ile nowy burmistrz będzie miał odwagę aby wyczyścić to biedne miasto z sitwy? W kazdym bądź razie wrzód trzeba przeciąć i wycisnąć aż do rdzenia, tylko wtedy będzie szansa na prawdziwą odnowę tego zapyziałego miasta.
zw-kowalski
zw-kowalski 13.06.2021, 13:36
Czego wam z całego serca życzę
wyborca
wyborca 13.06.2021, 13:00
Czas pogonić tą zakłamana sitwe. Czas rozbić ten 30 letni patilogiczny układ. Czas zmian
Hk
Hk 13.06.2021, 12:36
Radni Bronsia to totalne nieporozumienie. Ci ludzie nigdy więcej nie powinni być u władzy. Zakłamują rzeczywistość i szkodzą mieszkańcom
kto pisze teksty?
kto pisze teksty? 13.06.2021, 10:06
Pamiętam, że pani radna wypowiadała się krytycznie na temat nowego herbu Oleśnicy, chociaż nie miała o tym pojęcia. Teraz też wypowiada się bez pojęcia na temat "wad projektowych i wykonawczych" w CUS, Skąd taka wszechstronna wiedza? Kto jej pisze te teksty?
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 13.06.2021, 20:36
Może Janek jej powiedział ????
kto pisze teksty?
kto pisze teksty? 13.06.2021, 10:06
Pamiętam, że pani radna wypowiadała się krytycznie na temat nowego herbu Oleśnicy, chociaż nie miała o tym pojęcia. Teraz też wypowiada się bez pojęcia na temat "wad projektowych i wykonawczych" w CUS, Skąd taka wszechstronna wiedza? Kto jej pisze te teksty?
5.0, 5.0, 4.8
5.0, 5.0, 4.8 13.06.2021, 07:21
Oj Mariolka, ale żeś wywinęła fikołka.

serafin
serafin 13.06.2021, 06:28
Widać strach w oczach bezradnych że kończy się folwark zwierzęcy ! Czyli że nadchodzi nowy wódz i nowy ład a ,posady są zagrożone prawie wszystkich przytakiwaczy!!!!
BIELAŃSKI NA BURMISTRZA !!!!!!

A reszta za burtę i powrót na emerytury lub na zasiłek dla bezrobotnych !
dżizes
dżizes 13.06.2021, 06:38
Tylko Herr Christo może zbawić to pierdziszewo!
fozzy bear
fozzy bear 12.06.2021, 22:44
Uwielbiam ten pierdziszewski 'muppet show'!
hue hue
hue hue 12.06.2021, 17:32
Zw zawodowo punktuje i ośmiesza niemoty probronsiowe.
..
.. 12.06.2021, 18:24
on po prostu nie ma co robić, dlatego zajmuje się ośmieszaniem siebie i wszystkich, którzy mu nie pasują - to proste jak budowa cepa. W publicznej działalności można ośmieszyć każdego.
zw-kowalski
zw-kowalski 13.06.2021, 08:27
Do @.. nie bierzesz pod uwagę, że niektórzy sami się ośmieszają jak owa pani mająca afrykańskie nazwisko. Skąd u ciebie taka znajomość faktu, że rzekomo nie mam co robić ? Moja działalność w Szwecji, podobnie jak w Polsce, jest typowo oparta na sezonie. Nikogo nie ośmieszam w przestrzeni publicznej. Po prostu pokazuję jak jest. Pozdrawiam takich amatorów jak ty którzy więcej o mnie wiedzą niż ja sam.
Jolka
Jolka 13.06.2021, 09:56
A co ty możesz pokazać o tym jak jest w Polsce i Oleśnicy skoro tu nie mieszkasz,. Znasz nasze sprawy tylko z opowieści . Zajmij się lepiej sobą i swoją drugą połową Guciem.
i tu pana mam
i tu pana mam 13.06.2021, 10:15
A co taki ksiundz może mówić o małżeństwie i rodzeniu dzieci gabrysiu?
Gucio
Gucio 12.06.2021, 23:59
@.. A co ty wiesz o jego życiu ? Co wiesz o jego pracy zawodowej ? Co wiesz o jego życiu prywatnym ? Co wiesz o jego podróżach ? Co wiesz o płaconych przez niego podatkach w Szwecji i w Polsce ? Oświeć nas proszę!!!!!!!!
olesniczanin
olesniczanin 13.06.2021, 09:52
Zw-kowalski, jak piszesz sobie to pisz po polsku w pierwszej osobie a nie w trzeciej to chyba, że masz rozdwojenie no wiesz czego.
Fake ekipa JB
Fake ekipa JB 12.06.2021, 17:28
Kolejne kłamstwo radnych Bronsia. Wstyd, dla Oleśnicy że kłamczucha będzie odpowiadać za przychodnie zdrowia. Smutne czasy nastały w Oleśnicy.
wypad
wypad 12.06.2021, 18:19
Naprawdę nie ma nikogo lepszego jak ta kobieta? nogami przebiera za nową fuchą! a na emeryturę szanowna!!!
zw-kowalski
zw-kowalski 12.06.2021, 17:27
Czy ktoś wie gdzie aktualnie przyjmuje lekarz Aigebushi ? Mam kolegę , który jeździł z nim w pogotowiu jako sanitariusz. Naopowiadal się o jego podejściu do pacjentów. Można niezła komedię nagrać.
O tempora, o mores
O tempora, o mores 12.06.2021, 16:51

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zwkowalski
zwkowalski 12.06.2021, 17:27
Smutne ale prawdziwe.
oburzona
oburzona 12.06.2021, 15:56
Tam nawet po czerwonym dywanie bezdomni wchodzą do WC ale to wciąż mało panu Bielańsklemu!
Bielański na burmistrza
Bielański na burmistrza 12.06.2021, 16:47
Do Oburzona- pamiętam ogrzewalnię za czasów gdy Bielański ją odwiedził. To był obraz nędzy i rozpaczy.
Chyba każdy Oleśniczani , który widział te zdjęcia doznał szoku.
Brawa dla Bielańskiego, bo to dzięki niemu poprawiły się znacznie warunki dla bezdomnych. Chociaż jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia w tym temacie.
Emeryt
Emeryt 12.06.2021, 14:46
PRAWDA. Panie na recepcji zero empatii. Ale kogo to obchodzi...
pacjentka
pacjentka 12.06.2021, 13:57
Ktoś kto chwali przychodnie na Hallera chyba nigdy nie miał kontaktu z rejestracją w tej przychodni. MASAKRA!
tylko nie Ajgebusi
tylko nie Ajgebusi 12.06.2021, 18:21
Ta przychodnia na Hallera to przede wszystkim stara niefunkcjonalna buda. Zamiast budować jakieś skateparki i inne ***rele czas wybudować nową przychodnię z solidną windą i nowoczesną, wygodną dla pacjentów!

Pozostałe