Tragedia na Lwowskiej /WIDEO/

  • 11.01.2019, 13:02 (aktualizacja 14.01.2019 15:12)
Tragedia na Lwowskiej /WIDEO/
Około południa na ulicy Lwowskiej niedaleko warzywniaka Natka doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Śmiertelnie potrącony został 57-letni mieszkaniec Oleśnicy Jan W. Według naocznych świadków mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym i kierowca ciężarówki na rejestracjach warmińsko-mazurskich nie miał szans żeby go zauważyć i zahamować. W tej chwili trwają szczegółowe oględziny miejsca tragedii. Ruch w tym miejscu jest całkowicie zablokowany.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sąsiad
Sąsiad 20.01.2019, 20:14
To Bodzio S maczał w tym palce ?
sąsiadka
sąsiadka 17.01.2019, 07:16
Tragedia dla Bodzia bo ofiara miała kasę a zmierzali na skróty do monopolowego
Jola
Jola 12.01.2019, 14:26
Ozłocić drogi , czerwone dywany a i tak będzie MAŁO...
MM
MM 11.01.2019, 22:31
Może zamiast łańcuchów zrobić barierki takie jak na Wojska Polskiego nikt nie ukradnie i będzie bezpieczniej.
Daga
Daga 11.01.2019, 21:19
To za moje kupowane są łańcuchy żeby ktoś sobie dla jaj albo za piwo zwyczajnie ukradł ??? A na złomie nie wiedzą,ze to drogowe????
Rob
Rob 11.01.2019, 21:16
Kradną łańcuchy na złom znoszą i na piwo mają! Nie ma szans na przypilnowanie lepkich łapek. Sam fakt,że nie ma tam przejścia dla pieszych powinien wystarczyć. Dosłownie obok jest sygnalizacja i pasy ! Ludzi to nie kraj zacofanych ! Myśleć trzeba!
Fabi
Fabi 11.01.2019, 21:02
Łańcuch ratuje życie? Niestety, ale Pan na własne życzenie.... Przykro. I jeszcze Kierowca ... trauma
Don
Don 11.01.2019, 20:55
Obywatel mądrala
Obywatel GC
Obywatel GC 11.01.2019, 19:46
Gdzie się podziały łańcuchy, kto jest zarządcą drogi?
Big
Big 11.01.2019, 16:48
Ty mieszkaniec, noga do góry i przez łańcuch, na głupotę nie poradzisz...
mkl
mkl 11.01.2019, 16:23
A pasy sa 20m obok
mieszkaniec
mieszkaniec 11.01.2019, 15:05
czas nawyższy ponownie założyć łańcuchy na słupkach !!!
Leon
Leon 11.01.2019, 14:28
Pomimo świateł i łańcuchów wzdłuż jezdni przebiegają i tak to się właśnie kończy. Za szybko. Smutne.
M
M 11.01.2019, 13:47
Tak przebiegaja tu fakt
c
c 11.01.2019, 13:19
Szkoda człowieka i szkoda kierowcy. Ludzie w tym miejscu notorycznie przebiegali między autami. W sumie od zawsze. Tylko edukacja może coś tu pomóc.Niech spoczywa w pokoju.
k
k 11.01.2019, 13:17
Tragedia ... ludzie sami smierci szukają ....

Pozostałe

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165