Ścigali się w Twardogórze (WYNIKI, 335 ZDJĘĆ)

  • 17.05.2021, 16:03
  • ws
Ścigali się w Twardogórze (WYNIKI, 335 ZDJĘĆ) Andrzej Głowacz
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze, Gmina Twardogóra, Nadleśnictwo Oleśnica Śląska oraz Dolnośląski Związek Kolarski zaprosili wszystkie dzieci z rocznika 2007 i młodsze na wyścig z cyklu Liga Szkółek Kolarskich.

KLASYFIKACJA WG CZASÓW BRUTTO - KATEGORIE I ROCZNIKI
 

Msc
Pos
  Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 SPILOK Aleksandra (9) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik 2011   00:03:19
2 MACIEJEWSKA Dominika (4) Szkółka Kolarska Jerzmanowa 2012   00:03:25
3 BILSKA Zuzanna (2) Szkółka Kolarska W Rzeczycy 2012   00:03:35
4 RYCHLIŃSKA Ada (7) Niezrzeszona 2012   00:03:35
5 CIEPLUCH Judyta (11) Wierzchowa Twardogóra 2011   00:04:17
  ŻÓŁTAŃSKA Iga (5) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2011   DNS
  KALECIŃSKA Olga (6) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2013   DNS
  SZYMCZYK Antonina (8) Echo Twardogóra 2011   DNS
  KOZDRAŚ Liliana (10) Sp 14 Głogów 2011   DNS

 

Msc
Pos
  Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 KURPIEWSKI Ryszard (13) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2011   00:09:41
2 PROKOPSKI Rafał (14) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2011   00:09:41
3 BEREŹNICKI Mikołaj (17) Ks Optyk-okular Jelenia Góra 2011   00:11:33
4 POSCHLOD Patryk (24) Niezrzeszony 2012   00:11:33
5 PIROGOWICZ Kajetan (29)   2011   -1 OKR
6 DYBA Grzegorz (15) Szkółka Kolarska Jerzmanowa 2012   -1 OKR
7 SZELEST Mateusz (16) Szkółka Kolarska Jerzmanowa 2013   -1 OKR
8 PIROGOWICZ Maksymilian (28)   2012   -1 OKR
9 ŁUCZYŃSKI Leon (23)   2014   -2 OKR
10 SOWIZDRANIUK Teodor (22) Ks Arkadia - Bike Academy 2012   -2 OKR
11 KUC Wojtek (20) Sp 14 Głogów 2011   -2 OKR
12 SMOLARZ Mateusz (30)   2013   -2 OKR
13 NAPOROWSKI Oliwier (19) Sp 14 Głogów 2012   -2 OKR
14 GÓRECKI Karol (32) Uks Sport Bralin 2012   -2 OKR
  MIETLICKI Antoni (34)   2015   DNF
  NOWICKI Adam (18) Ślęża Sobótka Abus Deichmann 2012   DNS
  JANKOWIAK Wojciech (27)   2012   DNS
  SMOLARZ Hubert (31) Niezrzeszony 2016   DNS

          

 
Msc
Pos
  Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 SIKORA Antonina (42) Luks Feniks Szkółka Kolarska Czernica 2010   00:18:42
2 TOMCZAK Barbara (39) Glks W Jaworzynie Śląskiej 2010   00:18:42
3 PIRÓG Natalia (41) Szkółka Kolarska Przedmoście 2010   00:18:42
4 MAGDZIARCZYK Aniela (43) Kkw Nexelo Wałbrzych 2009   00:18:42
5 POROŚ Emilia (38) Glks W Jaworzynie Śląskiej 2009   00:18:42
6 GACEK Natalia (40) Szkółka Kolarska Radwanice 2009   00:18:43
7 ZIÓŁKOWSKA Natalia (45) Kkw Nexelo Wałbrzych 2010   00:18:43
8 NYK Matylda (36) Szkółka Kolarska Jerzmanowa 2010   00:17:12
9 ANDRZEJAK Aleksandra (35) Szkółka Kolarska Jerzmanowa 2010   00:18:04
  MATUSIAK Marcelina (44) Echo Twardogóra 2010   DNS
 
Msc
Pos
  Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 OKARMUS Oliwier (52) Glks W Jaworzynie Śląskiej 2009   00:13:59
2 KRUSZ Dawid (65) Kkw Nexelo Wałbrzych 2009   00:14:19
3 WIECZOREK Julian (66) Kkw Nexelo Wałbrzych 2009   00:16:09
4 MIKLASZEWSKI Adrian (53) Glks W Jaworzynie Śląskiej 2009   00:16:54
5 BRUDZIŃSKI Wojciech (50) Ks Optyk-okular Jelenia Góra 2010   00:17:17
6 BILSKI Michał (49) Szkółka Kolarska W Rzeczycy 2009   00:17:17
7 MITURA Mateusz (54) Glks W Jaworzynie Śląskiej 2009   00:18:30
8 SZYMCZYK Franciszek (61) Echo Twardogóra 2010   00:18:38
9 NYK Dominik (55) Ks Arkadia - Bike Academy 2009   00:18:45
10 KAWALEC Jan (57) Ks Arkadia - Bike Academy 2009   00:18:55
11 MATUSIAK Kajetan (67)   2009   00:19:29
12 SZUBERT Fabian (60) Uks Sport Bralin 2010   00:20:20
13 MIKOŁAJCZAK Kacper (59) Ks Arkadia - Bike Academy 2009   -1 OKR
14 KAWALEC Karol (56) Ks Arkadia - Bike Academy 2010   -1 OKR
15 GÓRECKI Wojtek (62) Uks Sport Bralin 2009   -1 OKR
16 STEFAŃSKI Marcel (70) Niezrzeszony Wrocław 2010   -1 OKR
17 BARGLIK Mateusz (63) Szkółka Kolarska Ścinawa 2009   -1 OKR
18 BURY Marcel (51) Szkółka Kolarska Przedmoście 2010   -1 OKR
19 KAŁUŻA Mateusz (58) Ks Arkadia - Bike Academy 2010   -1 OKR
  BILSKI Michał (48) Szkółka Kolarska W Rzeczycy 2009   DNS
  BARAN Jakub (64) Niezrzeszony 2010   DNS
  JAGIEŁKA Szymon (69) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2010   DNS

 

Msc
Pos
  Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 MOLSKA Amelia (77) Kkw Nexelo Wałbrzych 2008   00:13:57
2 BIELAWSKA Anna (73) Ks Optyk-okular Jelenia Góra 2008   00:14:18
3 MACIEJEWSKA Karolina (74) Tc Chrobry Głogów 2007   00:14:50
  CZARNIECKA Jessica (76) Szkółka Kolarska Ścinawa 2007   DNF
  POROŚ Karolina (72) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2008   DNS
  ŻÓŁTAŃSKA Nina (75) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2007   DNS
 
Msc
Pos
  Nazwisko i imię (Numer)
Name (Bib)
Klub
Team
Rocznik
YoB
Ranking Czas
Time
1 BEREŹNICKI Kosma (83) Ks Optyk-okular Jelenia Góra 2008   00:21:15
2 URBANEK Bartosz (93) Grupa Kolarska Viktoria Rybnik 2007   00:21:45
3 SZACHEWICZ Adam (81) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2007   00:22:33
4 DANKIEWICZ Kacper (80) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2007   00:22:51
5 SERAFIN Marcin (82) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2008   00:23:26
6 KASPEREK Bartosz (87) Glks W Jaworzynie Śląskiej 2007   00:23:26
7 GOGOL Piotr (85) Tc Chrobry Głogów 2008   00:23:31
8 FRANKIEWICZ Cyprian (92) Kkw Nexelo Wałbrzych 2007   00:23:32
9 SZCZEPANIAK Kacper (89) Glks W Jaworzynie Śląskiej 2008   00:26:42
10 PAPLIŃSKI Szymon (95) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2007   00:26:47
11 PAPLIŃSKI Jakub (96) Mitutoyo Azs Wratislavia Wrocław 2008   -1 OKR
12 WILK Antoni (91) Szkółka Kolarska Ścinawa 2008   -1 OKR
13 DYNIA Jakub (86) Ks Arkadia - Bike Academy 2008   -1 OKR
14 CZEKAJ Bartosz (84) Tc Chrobry Głogów 2008   -1 OKR
16 BRUNA Maciej (90) Szkółka Kolarska Ścinawa 2008   -2 OKR
  TWARÓG Mateusz (94) Niezrzeszony 2008   DNF
 
ws

Zdjęcia (335)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe