O czym Jan Bronś mówił na antenie Radia Rodzina?

  • 14.05.2021, 19:03
  • OAI
O czym Jan Bronś mówił na antenie Radia Rodzina?
Oto komunikat Urzędu Miasta Oleśnicy:
"Są rzeczy ważne i ważniejsze. W tym czasie zdrowie i przywrócenie normalności po okresie pandemii uznajemy za nasz priorytet (...) Uznaliśmy, że mimo, że nie jest to działanie własne gminy, mamy potrzebę i obowiązek włączenia się w ogólnokrajowy proces umożliwienia i usprawnienia szczepień" - mówił Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś w Radiu Rodzina.
 
Opowiedział o oleśnickim Punkcie Szczepień Powszechnych. A jak o mowa pandemii, to również nie mogło zabraknąć tematu wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców.
 
✅ Wspominał również o wydatkach na zimowe utrzymanie dróg, ich aktualnym stanie i prowadzonych remontach
✅ W rozmowie poruszony był też temat Wschodniej Obwodnicy Oleśnicy i przebudowy ulicy Dobroszyckiej
✅ Była też mowa o dalszych losach Dworca PKP i sytuacji rodzin zamieszkujących budynek
✅ Nie zabrakło też tematów kulturalnych: burmistrz zapowiedział jakie atrakcje będą miały miejsce w mieście podczas najbliższego weekendu zapraszając na oleśnicki rynek".
 
 

 

 

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 16.05.2021, 14:57
Może polecał jakieś medykamenty na piętę i kolano ....
Ojciec prowadzący
Ojciec prowadzący 15.05.2021, 17:36
Czytał apokalipsę wg Jana .....
EE
EE 15.05.2021, 16:03
Panu Michałowi Kołacińskiemu z okazji 55. urodzin życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności!

PS. wiem, że to artykuł o gomułkowsko-leninowskiej propagandzie ratusza, ale tych wypocin nie ma co komentować, bo bzdura pogania bzdurę. Bronś stał się czowiekiem-memem, do którego wstyd się przyznać.

Dlatego, skoro już ktoś zaczął, przyłączam się do życzeń urodzinowych dla poprzedniego Pana Burmistrza!
To był jego wybór
To był jego wybór 15.05.2021, 19:51
Tak, poziom żenującej propagandy Bronsia osiągnął niespotykane rozmiary, level high, gdyby miał inną aparycję mogłby być bohaterem niejednej kreskówki, a tak stał się tylko karykaturą samorządowca. Jest to też na swój sposób zabawne.
I tyle
I tyle 15.05.2021, 09:10
Edmundowicz za cienki jest i bojaźliwy, nie wypomni Bronsiowi sponsoringu katolickiego radia, jego usłużności wobec Kościoła. Gdyby rzecz dotyczyła pana Michała Kołacińskiego już dawno wylane by były wiadra pomyj.
.
. 15.05.2021, 20:19
Daj spokój, Etmundowicza już nikt nie słucha. To jest debil.
Adela Złota
Adela Złota 15.05.2021, 09:28
Jak pije z musztardówki to jest odważny, ale pryncypała nie ruszy. Zna swoją powinność.
Władek Putin
Władek Putin 15.05.2021, 12:28
Jak to uczyliśmy go w GRU - ruki pa szwam !!!!
(Jak nie wiecie - to Maryśka Susidkowa wam przetłumaczy).
Bam Buko
Bam Buko 15.05.2021, 09:34
Edmuntowicz w tak prostacki sposób robi czytelnika w bambuko (czyli oszukuje, w takiej sprawie), to czy można wierzyć, że powstrzyma się on od robienia czytelnika w bambuko w innych sprawach?
wszystko
wszystko 15.05.2021, 12:45
Hmm, aż 4 komentarze? Nie ze mną te numery oszołomie gabrysiu. Myślisz stary pacanie że jak inaczej się podpiszesz to nikt ciebie nie pozna? Niestety śmierdzisz starym pierdzielem na odległość!
dr Lewatywa
dr Lewatywa 15.05.2021, 09:36
Kompletnie odlecieliście oszołomie gabrysiu i zaczeliście z samym sobą dyskutować...dobre!
Taki z niego zapominalski
Taki z niego zapominalski 15.05.2021, 09:04
Bronś potrafi odróznić rzeczy ważniejsze od ważnych, dlatego kupuje radiowozy dla Policji, slśmieciarki warte setki tysięcy, ale o obiecanych w kampanii dodatkowych karetkach z obsadą zdaje się celowo nie pamięta.
!
! 15.05.2021, 08:45
Panie Burmistrzu Kołacinski życzę dużo zdrowia z okazji urodzin .
.
. 15.05.2021, 09:13
Dołączam się i ja, wszystkiego najlepszego panie Michale jeszcze prawda zatriumfuje.
Były wyborca PO
Były wyborca PO 15.05.2021, 08:31
Co na to działacze PO, czy oni maja jakieś poglądy? Ile nas kosztuje ten lans starszego pana?
dżizes
dżizes 14.05.2021, 23:03
Tylko Herr Christo może zbawić to pierdziszewo!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.05.2021, 22:54
"Są rzeczy ważne i ważniejsze. W tym czasie zdrowie i przywrócenie normalności po okresie pandemii uznajemy za nasz priorytet" - i rok temu pozostawił swoich chlebodawców, wyjechał nie wiadomo gdzie, by pielęgnować swoją piętę i kolano. "przywrócenie normalności" - to Oleśnica bez Jana Bronsia w samorządzie. " ich aktualnym stanie i prowadzonych remontach" - zwłaszcza ul. Wałowa. Ten człowiek nigdy nie powinien być samorządowcem. Szkoda, że nic nie mówił o wzorcu rodziny. Czy taki, jaki on praktykuje?
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 15.05.2021, 14:19
Dla Bronsia normalny układ - to czasy przed 2014 r.: nieomylnym burmiszcz i niema rada miasta .....
zw-kowalski
zw-kowalski 15.05.2021, 09:33
Święta prawda Krzysztofie
dźizes
dźizes 15.05.2021, 09:37
Popieram, Herr Christo na burmiszcza!
Oleśniczanka
Oleśniczanka 14.05.2021, 22:47
Ja już mu w żadne słowo nie uwierzę.
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 15.05.2021, 06:54
Ten czlowiek, w życiu nigdy słowa prawdy nie powiedział ....
Gagga
Gagga 14.05.2021, 23:37
Jemu i jego kolezankom "olesnica jest kobieta"
Butelka
Butelka 14.05.2021, 22:32
A bylo slowko o tym, ze odmowili olesnickim dziewczynkom dostepu do podpasek bo olesnica jest kobieta? Jak to jest zawodzic mlode pokolenia wyborcow?
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 14.05.2021, 22:22
Edmundzie Edmundowiczu nie skomentujecie, że Bronś znowu klęczy przed klerem, żeby tylko w eterze móc posłuchać własnych tubalnych kłamstw ....
Natychmiast
Natychmiast 14.05.2021, 21:47
Bielański na burmistrza!
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 14.05.2021, 22:56
Oduczył się zaglądania innym do telefonu? Wie już, że nie powinno się łączyć przewodniczenia komisji rewizyjnej z pracą na kierowniczym stanowisku w miejskiej spółce?
Eko kaczka
Eko kaczka 14.05.2021, 22:32
Tylko grzegirz zyla
wystarczy tej hucpy
wystarczy tej hucpy 14.05.2021, 21:45
Bielański ma rację, niedobrze się robi.
.
. 14.05.2021, 21:42
Mówił coś Bronś o tym , jak potraktował byłego sekretarza Rybaka? Wspomniał o torpedowaniu inicjatyw obywatelskich i nie liczeniem się z głosem mieszkańców? Wspomniał o inwestycji na ulicy Pułaskiego i jakie zdanie na jego temat mają jej mieszkańcy? No i wreszcie, czy przyznał się, że w zmianach dotyczących zagospodarowania budynku dworcowego nie ma absolutnie żadnej jego zasług, wręcz przeciwnie, przez dwa lata mamił koleje przejęciem tego budynku?
zw-kowalski
zw-kowalski 14.05.2021, 21:15
W radio Rodzina Brons mógłby opowiedzieć jak się rozwieść i nadal udzielać wywiadów w rodzinie.
Anna Maria Wesołowska
Anna Maria Wesołowska 15.05.2021, 12:30
Ciekawe czy starszy pan płaci alimenty ?
Sraka
Sraka 14.05.2021, 22:33
A ty jak byc ojcem i mezem roku

Pozostałe