Jest praca w komunalce!

  • 11.05.2021, 13:22
  • kad
Jest praca w komunalce! foto: UMiG Twardogóra
To okazja do znalezienia pracy (także sezonowej) dla wielu osób, także niewykwalifikowanych!

Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o. o. w Twardogórze (powiat oleśnicki) ogłosił nabór na stanowisko specjalisty ds. infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Jako wymagania wskazano m.in. wyższe wykształcenie i znajomość branży sanitarnej. Osoby zainteresowane mogą składać oferty do dnia 18.05.2021 r., szczegóły ogłoszonego konkursu są dostępne na stronie internetowej www.zgk.twardogora.pl.

Ponadto w związku z intensyfikacją prac związanych z utrzymaniem czystości i porządku na terenie gminy, można składać oferty dotyczące pracownika usług komunalnych. Osoba na tym stanowisku może mieć wykształcenie podstawowe, ale musi posiadać prawo jazdy uprawniające do kierowania ciągnikiem z przyczepą, ponieważ praca związana byłaby z wykaszaniem poboczy dróg gminnych oraz zimowym utrzymaniem dróg.

Spółka chętnie zatrudni również osoby do prac związanych z utrzymaniem terenów zielonych. W tym przypadku może to być praca wykonywana również w okresie sezonowym: maj – czerwiec – lipiec – sierpień. Nie potrzeba szczególnych wymagań, najważniejsze jest sumienne podejście do powierzonych obowiązków i dobry stan zdrowia. Może to być dobra alternatywa dla młodych osób (powyżej 18 lat), które chciałyby w okresie letnim być zatrudnione w sposób przejściowy, nie jest jednak wykluczona praca stała.

 Wszystkich chętnych zaprasza się do złożenia swojej oferty na adres: ZGK sp. z o.o. w Twardogórze - ul. Wrocławska 15, 56-416 Twardogóra lub na adres email: [email protected]

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

życzliwy
życzliwy 12.05.2021, 09:21
Herr Christo, umiecie lać wodę więc coś dla was!

Pozostałe