Złożyli wieńce pod Pomnikiem Kombatantów w Oleśnicy

  • 03.05.2021, 12:11
  • hag
Złożyli wieńce pod Pomnikiem Kombatantów w Oleśnicy
Dzisiaj w południe delegacje złożyły pod Pomnikiem Kombatantów wieńce i kwiaty.

Odegrano hymn państwowy, a wieńce i kwiaty składały delegacje powiatu, miasta, kombatantów, byłych żołnierzy, UTW,  harcerzy, służb mundurowych, oświaty, organizacji politycznych.

Nie było przemówień. Nieobecny był burmistrz Jan Bronś.

Delegacja Oleśnicy Razem poszła później na Rondo Żołnierzy Wyklętych. Tam zapalono znicze.

hag

Zdjęcia (61)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 04.05.2021, 15:28
A gdzie Bronś?????
Holistycznie
Holistycznie 04.05.2021, 16:24
Pojechał ze Zdzisią na majówkę, do Poronina ...
czyściciel
czyściciel 04.05.2021, 14:54
Wielki sukces - umyli pomnik przed świętami.
trampek again
trampek again 04.05.2021, 10:53
Only Herr Christo can make this pierdziszewo great again!
Polak
Polak 04.05.2021, 10:02
Widać, że przychodzą ci co muszą. Mieszkańców nie widać, czyli powtarzają się czasy komuny. Ja jak się dowiedziałem, że to jest pomnik pruski - nie przychodzę, Wstydzę się, bo musiałbym brać udział w oszustwie.
Quo vadis Oleśnico
Quo vadis Oleśnico 04.05.2021, 07:18
Nieobecność Bronsia na uroczystości nakazuje postawić pytanie:
CZY JEST ON ZDOLNY DO PEŁNIENIA SWOJEGO URZĘDU ????
Jadwiga
Jadwiga 03.05.2021, 23:32
Młody reporter bardzo ładnie. Na pewno pachniał Dior Savage.
Paprotka
Paprotka 03.05.2021, 20:25
Praca bieżąca
Aśka skarbonka
Aśka skarbonka 05.05.2021, 19:24
Praca w święto - 200 % premii ....
Qwerty
Qwerty 05.05.2021, 22:28
Bo olesnica jest kobietą
I wszystko na ten temat
I wszystko na ten temat 03.05.2021, 20:24
Porównajcie Kołacińskiego z Bronsiem!
Petunia non olet
Petunia non olet 05.05.2021, 19:26
Hmmmm ...... płacić klerowi 2000 zł miesięcznie, żeby móc pomodlić się i poklęczęć na antenie kościelnego radia ....
Kołaciński najlepszym burmistrzem
Kołaciński najlepszym burmistrzem 04.05.2021, 10:48
Kołaciński był świetnym burmistrzem. Myślał o mieszkańcach i ich potrzebach. Pokazuje klasę do dzisiaj.
Janina
Janina 04.05.2021, 16:21
Zwłaszcza jak pisze do kobiet, ze macica mózgu nie zastąpi i kręci bekę z osób transpłciowych.
zośka
zośka 05.05.2021, 18:41
I ma rację :-)
Ebm
Ebm 05.05.2021, 22:29
Nie ma.
wszystko
wszystko 03.05.2021, 21:15
OK, porównuję...obaj to 'komuchy', a teraz nawet pisokomuchy!
Zenobia Bambosz
Zenobia Bambosz 03.05.2021, 19:18
Jedna Pani przyszła w papciach.
Juzek Kapec
Juzek Kapec 03.05.2021, 23:33
Chyba twoj stary
!
! 03.05.2021, 16:35
Oleśnicka Razem- najlepsi.
Puposzyjagtg
Puposzyjagtg 03.05.2021, 23:34
Razem z Olesnica jest kobietom
Chory
Chory 03.05.2021, 15:57
Jest zarozumiały zabuwany ichory nastanowisko
Frend
Frend 03.05.2021, 15:33
Trochę siąra, że strażak w mundurze i hełmie bojowym zamiast galowym. Może jeszcze kufajce ktoś przyjdzie na uroczystości.Pływaczka w stroju do pływania itd. Jak nie mają galowych mundurów niech założą zwykłe garnitury
Holistycznie
Holistycznie 03.05.2021, 15:06
A gdzież Umiłowany Przywódca, Gospodarz Domu ????
Znowu opuścił mieszkańców ....
Oleśniczanin
Oleśniczanin 03.05.2021, 14:24
Proponuję aby Pani reprezentująca Policję zapoznała się z rozporządzeniem MSWiA w sprawie umundurowania policjantów, cyt.: "spódnica jest w kolorze ciemnogranatowym, o prostym kroju z rozcięciem z tyłu o długości do 15 cm od dolnej jej krawędzi. Dolna krawędź spódnicy powinna sięgać między 5 cm powyżej kolan a 5 cm poniżej kolan". To nie rewia mody, tylko obchody Święta Narodowego! Patrzeć na to nie można.
Policja jest kobietą
Policja jest kobietą 03.05.2021, 20:23
Brawo dla tej Pani - zwiekszyła oglądalność i jest ok.
Tak trzymać!!!
Kibic
Kibic 03.05.2021, 13:35
A gdzie som inni radni????
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 03.05.2021, 13:17
Złożyli wieńce pod pomnikiem Kombatantów, ZBOWiD, Friedensdenkmal, bo oleśnickim samorządowcom nie starczyło wyobraźni i determinacji, by na Pl. Zwycięstwa stanął polski, oleśnicki pomnik. Tego nie chciał Jan Bronś i tego nie chciał też Michał Kołaciński. A tu wypinają piersi.
ja
ja 03.05.2021, 13:24
nawet kłamać nie potrafisz nieudaczniku
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 03.05.2021, 18:07
Nieudacznikiem jest ten, kto wstydzi się sam siebie, czyli Ty, anonimowy Internauto. Podpisz się własnym imieniem i nazwiskiem, i napisz to jeszcze raz, wskazując to, co Twoim (anonimie) jest kłamstwem.
i ja też
i ja też 04.05.2021, 09:54
Panie Kowalski -pan kłamiesz, Burmistrz Michał Kołaciński chciał wybudować POLSKI Pomnik. Prace rozpoczęto pisały o tym media, pokazywały różne projekty. Widać, że pan nic nie czytasz tylko wymyślasz. Gdyby nie Bronś pomnik już by istniał.
Najlepszy burmistrz
Najlepszy burmistrz 03.05.2021, 12:54
Brawo burmistrz Kołaciński!

Pozostałe