Burmistrz Jan Bronś o rocznicy Konstytucji 3 maja (WIDEO)

  • 03.05.2021, 11:22
  • OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rex
Rex 04.05.2021, 21:55
Tak sobie myślę, gdzie by wtedy 3 Maja 1971 r. był Janek B. razem z sygnatariuszami gdańskiego stowarzyszenia Samorządy dla Polski? O tym Janek B. nie powiedział. Byłby zapewne "malkontentem" sprzeciwiającym się przeniesieniu władzy prawodawczej z sejmików ziemskich na sejm oraz uznaniu posłów za reprezentantów całego narodu. No bo przecież samorząd, nie Państwo, jest ważniejszy! Zwłaszcza jak ten sejm i rząd sprawowane są przez nie tę partę, którą apratyjny Janek od lat wspiera. Tak więc Janku B. wy tam nam oczy tymi wystąpieniami nie mydlcie, bo fałsz z nich bije lub niezrozumienie tematu.
Klawo jak cholera
Klawo jak cholera 04.05.2021, 17:49
Łubudubu, łubudubu
Ania
Ania 04.05.2021, 11:15
Bardzo ładnie !
Zatroskana Irenka
Zatroskana Irenka 04.05.2021, 09:01
Jak tam goleń?
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 04.05.2021, 07:15
Patrząc na Jaśka i jego semafory - to raczej chodzi o konstytucję z 22 lipca 1952 r.
Taki z niego watażka
Taki z niego watażka 03.05.2021, 22:40
Bronś walczy o Konstytucję? Koń by się uśmiał, Bronś podpisując 21 postulatów w Gdańsku razem z Dulkiewivz czy Karnowskim tak naprawdę poparł wypowiedzenie posłuszeństwa państwu przez samorządy.
?
? 03.05.2021, 22:43
Panie Bartnik pamięta pan to? Zdaje pan sobie sprawę jak to jest istotne do oceny postawy Bronsia?
zwkowalski
zwkowalski 03.05.2021, 22:16
Janie Brons. Jakiś czas temu wydukales, że o konstytucje trzeba walczyć. Złożyłem wniosek do UM abyś określił jak ty o tę Konstytucję walczyłeś. Do dziś nie odpowiedziałeś. Czy wiesz jak takich jak ty nazywa Krzysztof ?
To pewnw
To pewnw 03.05.2021, 21:50
Rienka musi lubieć Bronsia bo ten jako jeden z pierwszych w Oleśnicy skrytykował orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.
Paprotka
Paprotka 06.05.2021, 06:49
Byłaby z nich śliczna para ......
Jolka
Jolka 03.05.2021, 22:31
Chyba Irenka. Ta od peanow
Łubu dubu ....
Łubu dubu .... 04.05.2021, 09:30
Sekcja Wazeliny UTW im. Jana Bronsia ???
Esteta
Esteta 03.05.2021, 19:16
Zdjęcie fatalne. Sekcja promocji do wymiany!
Lgbt
Lgbt 03.05.2021, 21:13
Do likwidacji. Razem z czirliderkami
Stop
Stop 03.05.2021, 18:45
Starszy, arogancki człowiek
Dzień
Dzień 03.05.2021, 17:36
Lubi go bardzo koleżanką Agatą z Mokisu
Holistycznie
Holistycznie 03.05.2021, 16:19
Baloniku mój malutki,
Rośnij duży, okrąglutki.
Balon rośnie, że aż strach,
Przebrał miarę - no i trach!
KonsTYtucJA
KonsTYtucJA 03.05.2021, 16:17
Aż mdli, gdy się tego slucha...
Tragedia
Tragedia 03.05.2021, 15:39
Kto mu robi te zdjęcia - odnoszę wrażenie, że ten fotograf bardzo go nie lubi.
Lorem ipsum
Lorem ipsum 03.05.2021, 16:20
Nikt go nie lubi, poza Kasprzyszakiem i teściową ...
Ula
Ula 03.05.2021, 16:36
Oraz apolityczna grupa kobiet olesnica jest kobieta
i renka
i renka 03.05.2021, 17:00
.... i równie apolitycznymi studentkami z UTW.
Rinienka
Rinienka 04.05.2021, 09:34
Spsiałe pisiory też Go lubią?
Nadęty balon
Nadęty balon 03.05.2021, 15:51
Fotograf tu nie pomoże - biedna Oleśnica
Lorem ipsum
Lorem ipsum 06.05.2021, 06:50
Król jest nagi !!!!!!!!!!
Ręceopdadają
Ręceopdadają 03.05.2021, 15:18
Tam w ogóle jakieś niestosowne uniformy. Jedna pani to nawet w papciach przymaszerowała.....
Karola i Zespol
Karola i Zespol 03.05.2021, 13:33
Chcemy darmowych podpasek w szkolach
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 03.05.2021, 13:27
Obłuda i bezczelność ze strony Jana Bronsia. Kompletnie nie rozumie tego, co sam mówi. Rok temu opuścił tych, którzy są jego chlebodawcami od dziesięcioleci. Opuścił w czasie pandemii. Opuścił i nigdy nie przeprosił. Tylko tłumaczył się troską o swoją piętę i kolano. Jak rozumie słowa Konstytucji? Oto efekty wokół nas: ruiny obiektów z listy Narodowego Instytutu Dziedzictwa, koślawa kostka wokół ratusza, dziesięciolecia bez muzeum w Oleśnicy, Oleśnica bez galerii wystawienniczej lokalnego produktu i młodych twórców, Oleśnica zatraciła swój wizerunek: Miasto Wież i Róż, Oleśnica bez rosarium i lapidarium, Oleśnica miała orkiestrę - teraz nie ma, Oleśnica miała wydarzenia na miarę ponad regiony i to kultury na najwyższym poziomie - Kosmolnica - nie ma, Oleśnica ma za to koszmarki w parkach i buble budowlane, i dziurawe jezdnie, i bałagan wokół ratusza, Oleśnica miała "dom na murze", ale decyzją Jana Bronsia został zburzony, Oleśnica nie ma polskiego, oleśnickiego pomnika na Pl. Zwycięstwa, ale oleśniczanom będzie się przypominać, że mieszkają w Oleśnicy.
Żwkowalski
Żwkowalski 03.05.2021, 22:18
Krzysztof masz rację.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 03.05.2021, 13:31
https://youtu.be/-bYv97Y0O8E
.
. 03.05.2021, 12:41
Wylewa się z kołnierzyka.
Prawda czasu, prawda ekranu
Prawda czasu, prawda ekranu 03.05.2021, 17:01
Zapięty pod szyję, jak nerd z amerykańskich filmów ....
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 03.05.2021, 12:30
O.... o ...... znowu się nadyma ....
Jeszcze własne ego, go rozsadzi ....
Tylko pytam
Tylko pytam 03.05.2021, 12:15
Trochę refleksji- sekretarz, Dybizbański i inni, czy uważacie że temu człowiekowi można zaufać?

Pozostałe