Arkadiusz Sikora o "bezczelności" Rafała Trzaskowskiego

  • 01.05.2021, 07:38
  • rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator
obserwator 07.05.2021, 20:05
przecież "czaskoski" vel czajkomen to idiota i szkodnik ,o czym wie każdy rozumny człowiek
trhrtujhrtu
trhrtujhrtu 06.05.2021, 09:44
***zkowski prezydent warszawy co nasłł do wodopoju a pużniej wode pił i się cieszył nu bachatir
dr Lewatywa
dr Lewatywa 06.05.2021, 10:25
A zażyłeś w końcu te lekarstwa oszołomie gabrysiu?
Jan
Jan 05.05.2021, 11:23
Czy ta strona musi drukować takie teksty lub Kasperowicz? zadbajcie troche o klasę.Nawet w Hyde Park obowiazują ograniczenia np. nie mozna obrazac krolowej. A u nas jakies dziwaki spod znaku SK bluzgaja korzystajac z kropek. Dosc tego.
ociec rodzynek
ociec rodzynek 05.05.2021, 11:52
Gabryś oszołom ma racyje, podawać tylko ogłoszenia parafialne i wiadomości o marszach różańcowych!
Jan
Jan 04.05.2021, 07:35
Jeszcze tego potrzeba, aby Oleśniczanie zajmowali sie jakaś pacynka Trzaskowskim?! Trafilby do prywatnej spolki to szybko pokazaliby mu drzwi.
Jan
Jan 04.05.2021, 07:29
Są siebie warci, darmozjady, wozic sie cale zycie na naszych pieniadzach -Schetyna,malzenstwo Zdrojwskich czy Bronś. Klasę pokazał, i w samorzadzie i poza, M. kolacinski -po wyborach wrocil do zawodu lekarza.
.
. 02.05.2021, 21:07
Sikora do pięt niesiega Panu Prezydentowi z Warszawy
Noc
Noc 02.05.2021, 20:35
Wtej Olesnicy to sami krytykanci trzeba zacząć od siebie a dopiero innych krytykować to nie jest kultura tylko zachowanie chamskie tacy Mieszkają wtej Olesnicy
,
, 02.05.2021, 20:31
Krytykuje po chamsku lepie3bysiewzial do pracy anie krytykował,
WIesław
WIesław 02.05.2021, 13:46
Prasa powinna zajmować pozycję awangardy w procesie demokratyzacji. (…) Mogę powiedzieć tylko jedno: na kontrrewolucyjną działalność pod taką czy inną formą i postacią, na opluwanie partii, na opluwanie socjalizmu my nie pozwolimy! Albo „Po prostu” będzie mieściło się w linii partii i będzie prowadziło tę politykę, jaką partia prowadzi, albo „Po prostu” nie będzie w ogóle wychodzić.
Ola
Ola 01.05.2021, 22:07
Racja panie Arku
I ten
I ten 01.05.2021, 20:27
Wzrok tęskniący za rozumem
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 02.05.2021, 11:44
To prawda. Bo cwaniactwo, to nie to samo co rozum.
Ciekawe czy pan radny Michał Kołaciński, tym razem
"pomyślał": "podniosłem szczękę z podłogi i zamilkłem, ale ze mnie zaściankowy niedouk. Oj dzieje się, dzieje...".
zakompleksiony mały człowieczek
zakompleksiony mały człowieczek 02.05.2021, 17:10
Wieczny podchorąży nigdy nie wybaczy szlifów oficerskich panu Michałowi Kołacińskiemu.
..
.. 02.05.2021, 17:42
podniósł szczękę z podłogi, zamilkł i zrozumiał, że jest "niedoukiem"
.
. 02.05.2021, 16:56
Widać Kalecinski ma kompleks Kołacińskiego. Ewidentnie kompleks. Patrz się człowieku na swojego burmistrza Bronsia co klerowi w zębach miejską kasę zanosi za występy w radio katolickim, o slużalstwu PiS nie wspominając.
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 02.05.2021, 17:57
Nie mam powodów do kompleksów wobec osób publicznych, żadnych bez względu na to kim są, co robili czy robią, nawet jak klęczą naruszając prawo ! Kropeczka, przestań lizać, bo uznam, że jesteś Kołacińskim.
2000 PLN/m-c
2000 PLN/m-c 02.05.2021, 20:35
.... Klęczących za nasze pieniądze w katolickim Radio Rodzina, przed jakimś młodym klerykiem ???
Oficer prowadzący
Oficer prowadzący 02.05.2021, 12:37
TW "Anna" - dlaczego zaprzestaliście składania raportów operacyjnych ????
UB
UB 05.05.2021, 14:04
Teczka personalna nr 31586 tajnego współpracownika ps. "Anna", imię ojca: Jan, ur.10-02-1948r.
ciekawy
ciekawy 02.05.2021, 13:29
A ty gdzie składasz donosy oszołomie gabrysiu...na plebanii?
.
. 01.05.2021, 17:51
Panie Sikora nie bądź pan śmieszny, poparł pan Bronsia przed wyborami w 2018 r. w zamian za dodatkowe karetki z obsadą i co ? Wielkie ..... Dał sie pan ograć jak małe dziecko, pana slowa nic nie znaczą.
Krzysztof A. Kowalski
Krzysztof A. Kowalski 01.05.2021, 16:14
Arkadiusz Sikora sam powinien zastanowić się nad sobą. Do Świętej Komunii posłał swoją córkę tylko dlatego, bo jej koleżanki tak uczyniły. Nie mam do niego uprzedzeń, kłaniam się jemu, gdy mijam, ale z jego strony nie ma odpowiedzi.
Salowa z Sycowa
Salowa z Sycowa 01.05.2021, 15:43
Panie Edmundzie Pańskie antykościelne i antypisowskie zacietrzewienie poraża. Proszę się tak nie napinać bo coś Panu pęknie.
antykaczor
antykaczor 12.05.2021, 23:40
posprzątaj kaczki nocniki, to twoja robota, a nie wtrącanie swojego gówna do dyskusji z człowiekiem mądrym
Edmund Kaleciński
Edmund Kaleciński 01.05.2021, 14:15
Panie Sikora. Czy pan wie co "góra" Lewicy ustaliła konkretnie z pisowską "zorganizowaną grupą przestępczą" ? Bo poza ble ble oficjalnym nic nie wiadomo, sama paplanina, którą i tak najprawdopodobniej dla picu, zmaterializuje PiS. Styl w jakim sprawę załatwiła Lewica wygląda mi na kupczenie. Nie widzę w tzw. "sukcesie" prawdziwie lewicowego sznytu. Także nie widzę błysku ekonomicznych aspektów ponad pisowskie kombinacje. A jakie kwalifikacje fachowe do krytykowania Trzaskowskiego ma Sikora ? Dlaczego nie współdziałaliście w tej sprawie z całą opozycją, by wypracować konkrety razem.
Sztachanowcy ze zsypu
Sztachanowcy ze zsypu 01.05.2021, 18:36
To nie mówicie już do siebie - per: TOWARZYSZU ?????
SB
SB 01.05.2021, 14:20
Masz problem - napisz donos ....
Ola
Ola 01.05.2021, 14:08
Sikora > karas
Ja
Ja 01.05.2021, 16:14
Ja > długo długo nic > Sikora > Karaś > ty
pisiolud
pisiolud 01.05.2021, 13:46
Niech żyje i rozkwita 'pisokomunistyczna' republika i nasz wuc malutki kartofelek!
lolo
lolo 01.05.2021, 11:29
Obrazą dla Rafała jest fakt że próbuje go krytykować taki gościu!
zw-kowalski
zw-kowalski 01.05.2021, 13:49
Lolo. Ty jak sekretarz PZPR. Krytyka dozwolona tylko przez członków partii.
lolo
lolo 01.05.2021, 16:39
Czyli abyś mnie pochwalił, muszę pochwalić Sikorę?
Taka prawda
Taka prawda 01.05.2021, 11:00
PO to Partia Oszustów
kapitalista