WOJNA W KOALICJI OBYWATELSKIEJ: Paweł Leszczyłowski z KO zarzucił Robertowi Sarnie z KO złamanie prawa!

  • 29.04.2021, 16:34
  • rpr
WOJNA W KOALICJI OBYWATELSKIEJ: Paweł Leszczyłowski z KO zarzucił Robertowi… Andrzej P. Szachnowski
Czy w klubie Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miasta Oleśnicy doszło do zmiany przewodniczącego?

- Wczoraj o godzinie 11.50 otrzymałem SMS-a od Roberta Sarny o spotkaniu w jego domu. Dzisiaj do Biura Rady Miasta wpłynęły dwie uchwały, czym byłem mocno zaskoczony. Jestem bardzo zdziwiony, że rzekomo klub Koalicji Obywatelskiej w RM zmienił swojego przewodniczącego. Nie zwoływałem spotkania. Działania kolegów obarczone są wada prawną, niezgodne ze statutem i zwyczajem - oświadczył dzisiaj na sesji Rady Miasta Paweł Leszczyłowski.

To właśnie on jest (był?) przewodniczącym klubu. Rajca powiedział, że powiadomi władze partii o tym działaniu. - To łamanie prawa w imię własnych i niejasnych dla mnie interesów. Nie będzie na to mojej zgody - podkreślił.

Klub tworzą Paweł Leszczyłowski, Robert Sarna i Damian Siedlecki. Według ustaleń - przeciwko którym zaprostestował Leszczyłowski - to Sarna został jego nowym przewodniczącym.

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sąd ostateczny
Sąd ostateczny 04.05.2021, 21:03
Jeden i drugi siebie warty, sarna dorabia się sprzedając lody ekipy z 300% marży a Paweł strzyże po piwnicach. I oni będą mówić o jawnym łamaniu prawa xD xD
wyborca
wyborca 04.05.2021, 08:48
Jeden i drugi po prostu się ośmiesza. A tak przy okazji... PO zaczęła się pogrążać w wewnętrznych kłótniach po rozłamie w 2016, kiedy obecni członkowie wywalili część kolegów partyjnych. Kto mieczem wojuje...
Jan
Jan 04.05.2021, 07:37
PO to coś najgorszego co spotkało RP po 1989r.
pisiolud
pisiolud 04.05.2021, 08:55
Chyba raczej 'pisokomuna' gabrysiu?
Somsiad z ulicy
Somsiad z ulicy 02.05.2021, 18:21
SĄSIADY SIĘ KŁUCA TAK BYĆ NIE POWINNO 👍
fozzy
fozzy 02.05.2021, 09:46
Pierdziszewski 'muppet show'!
zw-kowalski
zw-kowalski 02.05.2021, 08:03
Fajnie macie w tej Oleśnicy. Ciągle coś się dzieje.
asd
asd 30.04.2021, 21:06
Ludzie bez honoru. Jeden chciał pracować w MGK, drugi pracował w GPK.
MGK
MGK 01.05.2021, 16:50
W MGK cały jeden dzień.
B. Borys.
B. Borys. 30.04.2021, 20:26
Sarna Robert jest pełnoprawnym przewodniczącym!
Dobrodzień pamiętamy
Dobrodzień pamiętamy 30.04.2021, 17:35
kakałko mataczy...
Koko
Koko 30.04.2021, 10:54
Pawełek już daj spokoj
Jasiu
Jasiu 30.04.2021, 10:05
Robert kup Pawłowi kredki to przestanie się mazać
Surprise
Surprise 30.04.2021, 08:51
Nie sądziłem, że doczekam takich czasów. Ot partia polskiej "elyty", tych ponoć europejskich, lepiej wykształconych i z dużych miast, idiocieje z dnia na dzień. Tak po ludzku, to mi tych wszystkich, którzy w to "g" wdepnęli dawno lub niedawno (to ROADY, Unie Wolności, Platformy) i stoją w nim nim dalej udając, że nie śmierdzi.
hahahahaha
hahahahaha 30.04.2021, 01:39
Walka o tron! Tron na miarę aspiracji Platformy Obywatelskiej zwanej Koalicją... koalicja dwóch przeciw jednemu obywatelowi.... Zaprawdę jest o co walczyć .... obraz rozpaczy lokalnych "polityków" w całej krasie ..............
Kull
Kull 29.04.2021, 23:52
Jak go młody redaktor wysiuda z przewodniczącego PO ostanie mu się jeno.... I mary nie pomoże. Bo po co?
Klient
Klient 29.04.2021, 20:27
Otwierają zakłady fryzjerskie - proponuję, żeby fryzjer na tym się skoncentrował.
Sunsiad
Sunsiad 29.04.2021, 18:43
Robert nie dawaj sobą poniewierać!
POPO
POPO 29.04.2021, 18:15
Zebrań koła PO też nie zwołuje, tak od wyborów w 2018. Zdziwi się, jak za kilka dni przestanie być przewodniczącym?
Platforma
Platforma 29.04.2021, 17:11
Panie Leszczyłowski zajmij się Pan PO bo was wcale nie widać.
pablo
pablo 29.04.2021, 16:52
Pewnie poszło o to, że Robert korzysta w podziemi fryzjerskim z usług innego fryzjera...

Pozostałe