Oleśniccy radni chcą nacisnąć na rząd. W jaki sposób i w jakiej sprawie?

  • 29.04.2021, 11:17
  • rpr
Oleśniccy radni chcą nacisnąć na rząd. W jaki sposób i w jakiej sprawie? pixabay.com
Radni ORS (d. klub Bronsia) przyjmą dzisiaj na sesji Rady Miasta Oleśnicy stanowisko w sprawie podjęcia przez prezesa Rady Ministrów działań dotyczących wprowadzenia systemowych rozwiązań ograniczających koszty zagospodarowania odpadów.

Projekt takiego stanowiska skierowanego do premiera RP złożył Marek Czarnecki, przewodniczący klubu Oleśnicki Ruch Samorządowy.

Radni opozycji byli przeciwni wprowadzeniu go dzisiaj pod obrady. Michał Kołaciński i Paweł Bielański z Oleśnicy Razem argumentowali, że projekt dotarł późno do radnych, a jego wartość merytoryczna jest "zero z minusem". - Takie stanowiska nie maja żadnego znaczenia, to szukanie alibi dla dokonanych przez was i planowanych w przyszłości podwyżek - ocenił Kołaciński.

Marek Czarnecki i Grzegorz Żyła przekonywali, że stanowisko jest potrzebne, a odkładanie jego przyjęcia zbędne. - Nie ma co dodawać [do stanowiska - red.], trzeba naciskać - ocenił Żyła.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oleśniczanka
Oleśniczanka 01.05.2021, 10:34
Pamiętam hasło przed wyborami- Posprzątamy Oleśnicę. I co? I nic!
Tłamsyea kłamsta kłamstwa
Lupa
Lupa 30.04.2021, 00:23
Panie Czarnecki. Może cenę śmieci oprotestuje Pani Kwoczała? Toż ona zna się na wszystkim. Kabaret.
Fit
Fit 01.05.2021, 10:24
Albo ta druga przerośnięta ulana.
Precz!
Precz! 29.04.2021, 21:03
To już nie jest kabaret. Rządy Bronsia to karykatura normalności.
po jednych pieniądzach
po jednych pieniądzach 29.04.2021, 16:27
Radny Żyła i radny Czarnecki, jeszcze Rienkę namówcie, naszą oleśnicką celebrytkę spaniałą kobietę, pasuje do was idealnie.
buahahahahahah
buahahahahahah 29.04.2021, 16:23
Bronś z najważniejszymi ludźmi w Polsce wszystko załatwi, tak jak załatwił remont Dworca. Przecież mówił.
ale jaja
ale jaja 29.04.2021, 15:53
Proponuję, żeby radni ORS nacisnęli na OPEC w celu zwiększenia wydobycia roby - potanieje benzyna.
Radni ORS mogą rządow,i cyt klasyka "skoczyć na pukiel".
Co na to radny Karpienko i radny Bartnik?
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 29.04.2021, 19:37
..... i niech petycję do Putina wyślą, żeby uwolnił Nawalnego i wycofał się z Krymu i Donbasu ...
koniecpisu
koniecpisu 29.04.2021, 15:46
Pani Zdzisława wam to załatwi!
?
? 29.04.2021, 15:45
Czy to nie Bronś mówił coś o stanie umysłu PiS i o tym, że za ceny odpadów winny jest obecny rząd ?
Holistycznie
Holistycznie 01.05.2021, 14:53
Stan umysłu Bronsia i semaforów z ORS .....
śmieszni są
śmieszni są 29.04.2021, 15:28
Radni chcą naciskać na rząd a na Bronsia nie mają najmniejszego wpływu.
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 29.04.2021, 14:25
Czyżby w ratuszu, koalicja z PiSem zaczyna się sypać ????
?
? 29.04.2021, 15:03
Też się zastanawiam.
Petunia non olet
Petunia non olet 29.04.2021, 11:56
Rewolucję w gospodarce śmieciami zrobili POlityczni mentorzy Bronsia, więc żale semafory powinnikierować do Budki i jego ekipy ....
Egzekutywa
Egzekutywa 29.04.2021, 11:52
A tow. Jakimiec Zdzisława o tym wie ????
Tak trzymać
Tak trzymać 29.04.2021, 11:43
Bielański i Kołaciński punktują ekipę rządzącą i pokazują ich słabość!

Pozostałe