Małgorzata Kasperowicz do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet: "Ej, OSK, wstawajcie, zesrałyście się"...

  • 28.04.2021, 07:54
  • OAI
Małgorzata Kasperowicz do Ogólnopolskiego Strajku Kobiet: "Ej, OSK, wstawajcie,…
O co poszło? Wczoraj Lewica wstępnie porozumiała się z PiS w sprawie poparcia Funduszu Odbudowy. Ogólnopolski Strajk Kobiet ogłosił, ze daje Lewicy dobę "na ogarnięcie". Małgorzata "Rienka" Kasperowicz z Oleśnicy jest członkinią wrocławskiego Zarządu i aktywistką Partii Razem, wchodzącej w Sejmie w skład klubu parlamentarnego Lewicy. Jest też liderką oleśnickiego Strajku Kobiet. Poniżej wpis działaczki zamieszczony w mediach społecznościowych:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ej, OSK, wstawajcie, zesrałyście się.
 

Porozumienie między Lewicą a PiS w sprawie funduszów europejskich spowodowało potężną kupokalipsę u libków. Nie będziemy się tu skupiać na incydentach kałowych Balcerowicza, Jah(e)iry, Lisa czy Wielowiejskiej, ale nie możemy nie wspomnieć że Lempart&Suchanow wystosowały oficjalne ultimatum, po czym Jan Śpiewak pospieszył z odpowiedzią.
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wiesław
Wiesław 05.05.2021, 07:24
Czy ten najstsrszy stopniem rozprowadza w tematach antykościelnych i P. Palikota i "Helmute"??
dr Lewatywa
dr Lewatywa 05.05.2021, 08:56
Ten 'Palikot', to chyba jakiś twój fetysz gabrysiu?
Monika Kowalska
Monika Kowalska 05.05.2021, 07:08
"Mazanie po pomnikach papieża to rzecz nierozumna. To był dobry człowiek, szlachetny, nigdy nie uderzał w ludzką godność - stwierdził dziennikarz.


W opinii redaktora naczelnego "Wyborczej" Kościół jest ludziom potrzebny, antyreligijna fala jest niebezpieczna. - Bez Kościoła zostaje pustka i sekty - powiedział Michnik. - Jeżeli chcemy zmienić Polskę na lepsze, nie wolno tego robić poprzez pogardę dla Kościoła i katolików. Przecież i tak wszyscy będziemy żyli w jednym domu - dodał.

Źródło: "Gazeta Wyborcza"
Wypowiedź A. Michnika podaję pod rozwagę tym z Milicji Obywatelskiej, tzn. oleśnickiemu Palikotowi i TW" Annie" i TW "Helmucie". Szczególnie temu najstarszemu stopniem !




Aszuna
Aszuna 05.05.2021, 12:51
We wspomnianej rozmowie Michnik stwierdził, że Polacy w kościele co niedzielę słyszą co jest dobre, a co złe. Chyba bardzo dawno w kosciele nie był... A może po prostu zestarzal się i nie postrzega spraw takimi, jakie są?
w pis+du
w pis+du 05.05.2021, 08:47
Oszołomie gabrysiu...aka 'wiesławie'/'moniko'!
zw-kowalski
zw-kowalski 05.05.2021, 07:55
Moniko. Zapomniałaś jeszcze o mnie. Jan Paweł II zrobił wiele złego. Tolerował pedofilię wśród duchownych. To członkowie solidarności dali przykład jak niszczyć mienie. Tzw demokracja opozycyjna z PRL też.
Ateista
Ateista 05.05.2021, 18:07
Nie wierzę że Wojtyła świadomie i w pełni władz umysłowych tolerował/krył kościelnych pedofilów. Nie ma też jednoznacznych dowodów na to - przynajmniej na dzień dzisiejszy.

sfw
sfw 04.05.2021, 23:56
Ale piękna katastrofa strajku.
wszystko na ten temat
wszystko na ten temat 03.05.2021, 01:21
Zdewociałe i sPisiałe pierdziszewo!
Rewolucja
Rewolucja 30.04.2021, 15:13
zjada własne dzieci
Jolka
Jolka 30.04.2021, 10:51
Rienka, nie Małgorzata. Szkoda ze tyle czasu redakcja nie potrafi się nauczyc
A.
A. 04.05.2021, 09:12
To, że ktoś nazywa się Napoleonem nie znaczy, że nim jest.Jeżeli ta Pani chce zmienić imię to może skorzystać z przewidzianej na taką okoliczność procedury urzędowej. Dopóki tego nie zrobi oficjalnie jest Małgorzatą.A jak Ją nazywają rodzina i znajomi to Jej prywatna sprawa.
Leszek M.
Leszek M. 28.04.2021, 16:41
Rienuchno, mordeczko ty nasza.
Iren
Iren 02.05.2021, 22:02
Oleśnica jest kobietą
Max Payne
Max Payne 28.04.2021, 16:23
Wiecie ciężko raczej traktowac poważnie człowieka ,który nie wie o czym mówi ,gubi się w każdym zdaniu ,,znalazłam numer na policje w google" albo ,,została zgwałcona ale wyraziłam zgode na stosunek" ma wyrok w zawiasach i sam ewidentnie prosi się o to by po prostu zwrócić na siebie uwagę .Jest to żałosne .Jak sie słucha tych pierdół nóż sie w kieszeni otwiera ,typiara gada od rzeczy , żebrze od ludzi a później na insta chwali się zakupem masażeru do ci... .Także o kim my rozmawiamy o kimś zupełnie zakompleksionym niepoważnym i pozbawionym jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego .
zw-kowalski
zw-kowalski 03.05.2021, 07:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Jan
Jan 04.05.2021, 07:44
Co ty pleciesz człowieku!? Porównujesz jakas rozdygotaną, zepsutą gówniarę do -jakby nie było- wykształconego doswiadczonego samorzadowaca z takim stazem na stanowisku burmistrza! Pisze tak ,mimo, ze glosowalem na M. Kolacinskiego..
dowcipniś
dowcipniś 28.04.2021, 16:15
zesrałyście się? bo ja tak!-reńka
POmylone
POmylone 28.04.2021, 23:29
Ten język Rinienki to język qr...w?? Najpierw wyp....ć, potem je...ć, aż mowa o sraniu??! Czyli wszystko kończy się analem? Lemp...ce mają d..y jak chałupy i stąd ten język? I anal?
dr Lewatywa
dr Lewatywa 29.04.2021, 06:26
Oszołomie gabrysiu, znowu nie wzieliście lekarstw?!
Człowiek Zasadniczy
Człowiek Zasadniczy 28.04.2021, 16:14
żałosne ,człowiek ,który w życiu nie przepracował ani jednego dnia ,mówi o sobie silny niezależny a utrzymują go adopcyjni rodzice nigdy nawet na oddziale macierzyńskim nie był o samym macierzyństwie wie tyle co kot o balecie mówi że mieszkał we wrocławiu sam ale zapomina wspomnieć że na czynsz łożyli również rodzice adopcyjni .Żyje jak rumun a poparcie tylko wśród Julek oskarków i brajanków.Rienka Kasperowicz Oleśnicki pajac i karykatura powiatu Oleśnickiego.
I wszystko na ten temat
I wszystko na ten temat 28.04.2021, 13:23
Dno zostało daleko w górze!
worekłoju
worekłoju 28.04.2021, 13:17
Obrzydzenie i odruch wymiotny bierze...
As
As 28.04.2021, 12:46
Moja wiara zaleca po prostu modlić sie za takie osoby, wiec to zrobie. Nie bede obrazał czy komentował.
Jan
Jan 28.04.2021, 12:43
Ta pani i ta wrzawa jest tak dla mnie obca, ze nie warta nawet komentarza.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 28.04.2021, 11:20
Widać z tego, że Rience zamarzyła się rola głównej "przywódczyni" Strajku Kobiet w Polsce i zamierza usunąć Martę Lempart w cień. Jeżeli jej się to uda, to lepszej reklamy Oleśnica nie będzie miała. Władzom miasta daję pod rozwagę przyznanie Rience zaszczytnego, dożywotniego tytułu Inteligentnej Propagatorki Aborcji.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 29.04.2021, 14:12
Uzupełnię może pełną nazwę tego tytułu: "Przeciętnie Inteligentna Propagatorka Aborcji" . Skrót sobie sami utwórzcie.
dv
dv 28.04.2021, 09:46
Biedactwo się przestraszyło. Ideologiczny grunt załamał się pod nogami. Ratuj się dziewczyno. Może jedź na pielgrzymkę przebłagalną do Lichenia
Sven
Sven 28.04.2021, 09:35
O culva, ale kyrk!
 _
_ 28.04.2021, 08:33
odezwała się kacapska natura
dumna Oleśnica
dumna Oleśnica 28.04.2021, 08:25
Rienka to taka nasza oleśnicka celebrytka, wojowniczka, prześliczna rewolucjonistka, duma naszego miasta, która zachwyca ogładą, wychowaniem i kwiecistym językiem.
ja
ja 29.04.2021, 13:06
przede wszystkim zniewalającą urodą
wszystko
wszystko 28.04.2021, 08:24
Niestety większość kobiet w tym pierdziszewie to cichutkie 'myszki kościelne'!
Myszka kościelna
Myszka kościelna 28.04.2021, 11:20
Tłuste koty pokroju Rienki chcą nas zlikwidować!
ministrant
ministrant 29.04.2021, 06:24

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ja
ja 29.04.2021, 13:07